Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinning Daiwa Exceler Jigger


kaftann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj ma do zaoferowania kijek spinningowy marki Daiwa model Exceler Jigger(podobno następca serii PowerMesh).

Dane techniczne:

Dlugosc - 270cm

Ciezar wyrzutowy - 3-18gr

Ilosc przelotek - 8

Waga - 150gr(leciutki)

Akcja - Fast

Dlugosc od stopki kołowrotka do konca dolnika - 35cm

Kijek jak dla mnie to taki rzeczny uniwersal, mozna na niego polowic wiekszosc gatunków spotykanych w naszych rzekach(no moze prócz suma - chociaz kto wie ).

Wachlarz przynęt jaki obsluzy mysle, ze zaczyna sie od 2gr. Obrotówki 00 i najmniejsze paproszki raczej nie na tym kiju. Zabawa zaczyna sie od obrotówek w rozmiarze 0-1 konczac na 3(większymi nie rzucałem), gumkami na glówkach od 1,5gr w góre oraz wobkami 3-7cm. Rzucałem tez nim 10cm lunaticiem na 6 gramowej glówce i lowilo sie bardzo przyjemnie. Brania są dobrze wyczuwalne na dolniku, kij jest dosc czuly ze sporym zapasem mocy.

Wedka kupiona została w lutym tego roku i jest jeszcze na gwarancji(2 lata). Bardzo ladnie wykonczony - zielonkawy kolor blanku, bordowe omotki ze zlota wstawka. Przelotki Alu-Oxy, laczenie typu Spigot.

Posiada normalne ślady uzytkowania - przybrudzony korek i jakies drobne praktycznie niezauwazalne ryski.

Uzywalem go razem z kolowrotkiem shimano stradic o wielkosci 3000, który go doskonale wywazal.

Sprzedaje bo przesiadam się na kije z ciut wyższej półki ;)

Tyle ode mnie, jeżeli będą zainteresowani to wstawie zdjecia.

Cena - 130zl(Myślę, ze uczciwa na allegro nowe wedki powyzej 200zl).

+ wysyłka 25zł(w sztywnej kartonowej tubie)

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.