Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Szeroka Jastrzębie Zdrój


Sylwek2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zna ktoś te okolice ? Słyszałem że jest to dzikie łowisko a które nie trzeba posiadać zezwolenia PZW, wystarczy tylko biała karta wędkarska. Ktoś to może potwierdzić ? Łowisko wydaje się być dość Ciekawym akwenem, z tego co słyszałem bardzo dużo jest tam szczupaków a od samego rano pełno tam wędkarzy którzy łowią ze środków pływających. Łowił ktoś tam kiedyś i może powiedzieć coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Chyba sobie kolega jaja robi w Jastrzębiu dzikie łowisko pełne szczupaków i pełno wędkarzy , :mrgreen: .Dawno się tak nie uśmiałem w samym centrum mięsiarskich elit łowisko pełne szczupaków . :lol::grin::lol::grin: Ani jedno zdanie do siebie tu nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

na psiarni ciężko ale na słupie można było sie obłowic ale snzczupaczki prywaznie szkielety a woda niema nr ani dopływu sa to tereny prywatne w dzierzawie JSW wiec biała karta starcza a niewiecie co sie dzieje na rzece piotrówka albo na pszczynce w mizerowie 10km przed breźcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam

Tak się składa że mam bliziutko do tej wody,oględziny łowiska zrobione metodą obiazdową rowerem ;)

Popytałem wędkarzy pytając jaka ryba tam siedzi i dostałem odpowiedź:

Leszcz-nie mówili czy duży czy mały.

Karaś na małym zbiorniku koło słupa podobno ponad 30cm

Lin też na tym koło słupa-podobno duży

Szczupak-większość poniżej wymiarowego ale zdarzają się 70cm

Płoć-nie wiem jaka.

Po 1 godzinnej obserwacji jak "dziadki" łapią na koszyczek,brania słabe albo wcale a jak już coś się "uwiesi" to leszcz ~20cm albo płoć też coś koło tego.

Nie uśmiecha mi się w tym roku opłacać karty bo trochę późno i chcę spróbować na tym łowisku.

Słyszałem też trochę opowieści typu:'ja bym się tam sam na nockę nie wybrał" itp.

A ja lubię noc,łowił może ktoś tam w nocy czy faktycznie jest się czego obawiać?

Prawda jest że szeroka ma nie najlepszą opinię,ten kto mieszka w Jastrzębiu pewnie wie ale chciałbym usłyszeć opinie kogoś kto tam jeździł zarówno za dnia jak i nocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.