Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Grudzień 2011.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuu!!! Piękny- Gratuluję :lol:

Ja ostatnio zaliczyłem dwa wypady na rybki ale moim celem były tylko klenie. Przedwczoraj 9 sztuk (25 - 40+cm+) a dzisiaj niestety tylko dwa po około 35cm ale zabawa i tak była bardzo fajna :mrgreen:

091211rropa13.jpg&action=rotate

091211rropa4.jpg&action=rotate

91211rropa1.jpg&action=rotate

091211rropa19.jpg&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie rybka bierze i wcale nie trza jechac daleko za Wrocek, jak np. łowi kolega freut, ja dziś w samym centrum praktycznie Wroclawia wraz z kolegą w 2h złapaliśmy - ja szczupaczka 70cm a kolega sandacza 60cm, mieliśmy sporo brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczupak28 , masz jeszcze lepszą rzeke pod nosem, Wisła to jeszcze większe sandacze i sumy. Co ja mam powiedzieć? Mam tylko rzeke Warte w której naprawde ciężko złowić okazy :cry: Nie tak dawno z podkrakowskiej Wisły były na forum zdjecia i opisy pięknych sumów. W Warcie można o takich pomarzyć.... :wink:

Dziara,mysle,że jeszcze nie masz tak najgorzej:) W każdej rzece mozna łowic (o ile tam w ogóle sa) kabany,kwestia tylko rozpracowania łowiska. nie sądze, by Freut wziął kij i poszedł w pierwsze lepsze miejsce i doił takie sandacze...

Graty tym co połapali-sandaczy zwłaszcza:) Cholera,pozazdrościc...:)

Winko,prze gościu jestes jak w połowie grudnia łowisz klenie na owadopodobne wobki

:mrgreen::shock:

U mnie kiepsko,ledwo dwa małe sandacze i ...4 sumy (ok 100-140) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzer napisał/a

Winko,prze gościu jestes jak w połowie grudnia łowisz klenie na owadopodobne wobki

U mnie kiepsko,ledwo dwa małe sandacze i ...4 sumy (ok 100-140)

Wielkie dzięki! Ty jednak też nie możesz narzekać na brak jakich kolwiek efektów :?: Jak chodzi o te moje klenie to sądzę że jest to spowodowane taką a nie inną pogodą w tym roku (wiosna w grudniu) oraz dobór odpowiedniego wobka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma Mannsa 12 cm na wolframowym przyponie.

Nie miałem miarki a szkoda że nie zaznaczyłem na rękojeści podbieraka wtedy bym w domu zmierzył. Wyjąłem miarkę z torby bo była mi potrzebna i już zapomniałem ja odłożyć na miejsce.

Przynajmniej zważyłem na dokładnej , wędkarskiej, elektronicznej wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freut, jeden z niewielu, którzy więcej łowią jak piszą. :lol:
I to się chwali i ceni..... Freut zdradzisz coś o przynętach na co ida tak piękne sandacze? wiadomo , inna woda inne przynęty ...ale jeśli chcesz to podziel się na co łowisz tak okazałe ryby :razz: zawsze wypuszczasz ? czy zabierasz do domku rybki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam miedzy innymi konika polnego tej firmy i jakoś nie specjalnie mi się sprawdził na wiślanych kleniojaziach a wybór rzeczywiście jest olbrzymi i przynęty są ładnie wykonane choć czasem lubi odpaść jakaś kończyna lub czułek:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.