Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kopyta relax


dziara

Rekomendowane odpowiedzi

Łowie na kopyta relaxa od czasu jak tylko pokazały się na polskim rynku. Rewelacja!! Ale??? Czy nie macie wrażenia że firma relax robi je teraz z innej mieszanki? Są mniej trwałe i częściej zsuwają się z głowki jigowej? Mam w pudełkach kopyta które pamiętają odległe czasy i są duzo twardsze i mają zupełnie inną prace. Nie macie takiego samego wrażenia??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

zgadzam się że są kopyta miękkie i twarde sygnowane przez Relaxa czasami jednak warto mieć takie i takie .jeżeli chodzi o zsuwanie się gumek to zauważyłem że duży wpływ mają na to zastosowane w główkach jigowych kołnierzyki do przytrzymywnia gumek na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda Marusia-92 dlatego zgadzam się z kolegą dziara żeby kupić większą ilość sprawdzonych wzorów na szczęście gumowe przynęty nie są takie drogie.Ogólnie relaxy są bardzo dobre ale ciekawi mnie wasza opinia na temat gum dragona szczególnie LUNATIC co o nich sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem pare modeli gum dragona ale wyników rewelacyjnych nie miałem. Być może to dlatego bo nie mam do nich przekonania a brak wiary w przynęte to raczej porażka. A poza tym skoro mam dość dobre wyniki na relaxy to jednak zostane wierny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem pare modeli gum dragona ale wyników rewelacyjnych nie miałem. Być może to dlatego bo nie mam do nich przekonania a brak wiary w przynęte to raczej porażka. A poza tym skoro mam dość dobre wyniki na relaxy to jednak zostane wierny :wink:

Hmmm od pojawienia się przynęt dragona na rynku mineło już trochę czasu (chyba już z dwa lata) i sam podchodziłem do tych przynęt z ogromnym dystansem traktując owe przynęty jako fanaberie.

Jednak od czerwca stosując gumy z serii lunatic, fatty, phantom, reno killer, bandit, buster powiem szczerze są to genialne gumy. Każda guma się czymś różni i jest przeznaczona do odpowiedniej techniki. Lunatic może funkcjonować jako guma uniwersalna z przeznaczeniem do opadu. Fatty nawet najmniejszy rozmair pięknie sprawuje się jako guma opadowa i na nią złowiłem największego okonia w życiu 49cm nawet duża główka nie gasi przynęty. Phantom odpwiednik kopyta relaxa jest gumą wykonaną z dużo bardziej miękkiego tworzywa dzięki czemu nawet kilku gramowe główki wprowadzają gume w wibracje i piękne kolebanie na boki przy opadzie. Reno killer to guma nie mająca w tej chwili sobie równych moim skromnym zdaniem, sprawdza się jako guma na leniwe sandacze jak i bolenie. Za wyjątkiem tego moge się pochwalić węgorzem złowionym na reno killera. Bandit to guma gdzi obciążenie musi być większe jak 10-12 gr dopiero po przekroczeniu tej granicy czuć co ta guma potrafi. Podczas opadu guma drży jak cykada choć sam nie złowiłem nic na nią wiem że koledzy z zaporówek połowili na nią. Buster to guma do jerkowania i bardzo agresywnego podbijania.

Fakt jest jeden żadna z gum dragona nie jest uniwersalna. Każda z gum jest do czegoś przeznaczona i w tym aspekcie się sprawdza. Ja dużo łowiłem na gumy marki relax jednak teraz to już jest tylko wspomnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale reklama. Pracujesz w dragonie??? Od Reno killera lepszy jest diamond shad relaxa. Miększy, szczupaki wolały go bardziej niż reno killery.

Nie nie pracuje w dragonie to raz dwa gówno cie to obchodzi gdzie pracuje a trzy dragon to nie jest firma a jedynie marka naucz się rozróżniać te podstawowe pojęcia. Może wiąże się to z tym że gówno wiesz albo czytać nie potrafisz prawda? Może poczytaj np. na stronie www.firmadragon.pl potem zabieraj zdanie.

Diamond pojawił się po roku od premiery renno killera, co moim zdaniem jest związane z odpowiedzią na rosnącą przewagę dragona. Jak widać bardzo nieudaną. Przynęta za wyjątkiem pracy ogonkiem nic więcej nie robi. W stosunku do renno killera jest jedynie nędzną imitacją. Kupiłem ich kilkadziesiąt, kilkanaście zerwałem a reszta poszła w świat a wyniki mierne.

Co więcej przynęty marki dragon przyjechały zza oceanu co może usprawiedliwiać tak wysoką cenę ale nie mam usprawiedliwienia dla tak wysokich cen przynęt produkowanych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale reklama. Pracujesz w dragonie??? Od Reno killera lepszy jest diamond shad relaxa. Miększy, szczupaki wolały go bardziej niż reno killery.

Nie nie pracuje w dragonie to raz dwa gówno cie to obchodzi gdzie pracuje a trzy dragon to nie jest firma a jedynie marka naucz się rozróżniać te podstawowe pojęcia. Może wiąże się to z tym że gówno wiesz albo czytać nie potrafisz prawda? Może poczytaj np. na stronie www.firmadragon.pl potem zabieraj zdanie.

Diamond pojawił się po roku od premiery renno killera, co moim zdaniem jest związane z odpowiedzią na rosnącą przewagę dragona. Jak widać bardzo nieudaną. Przynęta za wyjątkiem pracy ogonkiem nic więcej nie robi. W stosunku do renno killera jest jedynie nędzną imitacją. Kupiłem ich kilkadziesiąt, kilkanaście zerwałem a reszta poszła w świat a wyniki mierne.

Co więcej przynęty marki dragon przyjechały zza oceanu co może usprawiedliwiać tak wysoką cenę ale nie mam usprawiedliwienia dla tak wysokich cen przynęt produkowanych w Polsce.

Kolego czy ja się Ciebie pytam gdzie pracujesz??? To było pytanie retoryczne bo Twój tekst wyglądał jak marketingowa treść. Masz rację g***o mnie obchodzi firma czy tam marka dragon oraz Ty. Nie umiesz zrozumieć że ktoś ma inne zdanie??? Na moich łowiskach diamond lepiej się sprawuje od reno killera, mam większy wybór wersji kolorystycznych. Przy cięższych główkach i jedna i druga macha tylko ogonem więc mi nie wmawiaj że się nie znam, bo każdego sezonu jestem 6-7razy w tygodniu nad wodą. A Ty siedz i dalej czytaj ten chłam na www.firmadragon.pl (pomijam już ,,firma" w linku a nie marka) Więc jak to jest z tą marką omnibusie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, rozumiem że na forum nudą zawiewa strasznie ale po co te cisnienie i zwary??? Każdy łowi na przynęty które są skuteczne na jego łowiskach i każdy ma swoje racje... Ja nie łowie na przynęty dragona bo nie mam na nie wyników i już. A zresztą po co mam kombinować skoro mam doskonałe wyniki na standardowe kopyta relaxa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, rozumiem że na forum nudą zawiewa strasznie ale po co te cisnienie i zwary??? Każdy łowi na przynęty które są skuteczne na jego łowiskach i każdy ma swoje racje... Ja nie łowie na przynęty dragona bo nie mam na nie wyników i już. A zresztą po co mam kombinować skoro mam doskonałe wyniki na standardowe kopyta relaxa??

Dokładnie kolego... Mi się v-luresy bardzo sprawdziły i mogę je szczerze polecić.

A Ty siedz i dalej czytaj ten chłam na www.firmadragon.pl (pomijam już ,,firma" w linku a nie marka) Więc jak to jest z tą marką omnibusie???
Poczytaj to się dowiesz o ile potrafisz?
Masz rację g***o mnie obchodzi firma czy tam marka dragon oraz Ty. Nie umiesz zrozumieć że ktoś ma inne zdanie???
z wzajemnością, chciałbym stwierdzić że dywagacje na twoim poziomie są uwłaczające nawet dla pijaczków z pod budki z piwem i prowadzi jedynie do obniżenia dyskusji (z toba raczej dywagacje bo wiedzy to raczej nie masz tak samo jak za grosz kultury) tego forum na którym co niektórzy koledzy chcieli by się czegoś dowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.