Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mikado Square Carbon Tele Match 450/25g


Rekomendowane odpowiedzi

Z opisów zamieszczanych przez sklepy wędkarskie, a także w katalogu firmowym Mikado wędzisko Mikado Square Carbon Tele Match 450/25g ma 450cm długości. W jednej z opinii klientów sklepu internetowego szczęśliwy posiadacz ww wędziska pisze, że kijek jest wspaniały, jednak długość to 420cm, a nie deklarowana przez producenta i handlowców długość 450cm. Kto tutaj kłamie? Napaliłem się bardzo na ten wyrób. Na długość 450cm, a teraz taka niepewność.

Może ktoś z forumowiczów posiada ten kijek i mógłby zweryfikować dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wysłałem pytanie o długość tego wędziska do kilku sklepów internetowych. Zero odzewu. Dopiero jeden z allegrowiczów wystawiających ten kijek potwierdził moje obawy. Kij ma 425cm, a nie 450!!! Wprost nie mogę uwierzyć, że taka poważna firma podaje nieprawdziwe dane katalogowe. A z drugiej strony milczenie handlowców. Handlują towarem niezgodnym z opisem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej za te pieniądze kupić składa ?? Ja Ci powiem że różnica w wędkowaniu jest ogromna i raczej już nigdy nie kupię wędki teleskopowej. Widzę ją za każdym razem gdy wędkuję ze swoim ojcem, on ma teleskop Mikado ja składa Mitchella i w życiu bym się z nim nie zamienił.

Poza tym do Mikado osobiście nie mam przekonania, są firmy które robią znacznie lepsze wędki za podobną kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej za te pieniądze kupić składa ??

Mów tak dalej, a pewnie tak uczynię :lol:

Zraziłem się bardzo do Mikado. Nie lubię oszustów(pewnie jak większość z nas).

Spinnig to moja ulubiona metoda połowów, chociaż był b.długi okres zafascynowania spławikiem. Łowię na Wigrach. Są specyficzne warunki amatorskiego łowienia zawarte w regulaminie połowów ryb na wędkę w WPN. Na spinning można łowić tylko w lipcu i sierpniu. Pozostałe miesiące to tylko spławik. Muszę wymienić stare półkilogramowe teleskopy. Coraz bliżej mi do wędzisk składanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej za te pieniądze kupić składa ??

Mów tak dalej, a pewnie tak uczynię :lol:

To nie namowa tylko fakt stwierdzony

Zraziłem się bardzo do Mikado.

Ja mam podobnie, ponieważ kupiłem też wcześniej Mikado które chcę sprzedać ponieważ zupełnie mi nie odpowiada zarówno pracą jaki i wykonaniem

Muszę wymienić stare półkilogramowe teleskopy. Coraz bliżej mi do wędzisk składanych.

W okolicach pół kilo to u mnie waży cały zestaw.

Poczytaj w dziale o Matach i Odległościówkach tematy o wyborze wędki matchowej (są trzy takie tematy ogólne) a na pewno znajdziesz coś dla siebie, ja dzięki radom tam zawartym kupiłem sprzęt z którego jestem bardzo zadowolony (co zresztą podkreślam na każdym kroku.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.