Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kołowrotek do spinningu 1000


Marcin_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, szukam niedrogiego kołowrotka(używany), malutkiego najlepiej z przednim hamulcem lecz tylny też będzie ok. Najważniejszą rzeczą jest aby rozmiarem był jak zabaweczka przy moich dłoniach (stawiam na rozmiar 1000) no i był w bardzo dobrej cenie co do jakości. Lubię Shimano więc jakaś catana lub jej bliźniacze konstrukcje bardzo mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

mam shimanno catane 1000 przedni hamulec

+ zapasowa szpula , na jednej szpuli żyłka hm80 16

używany 3 razy kupiony w 2011 bez śladów używania praktycznie nówka dla mnie troche za mały leży i się kurzy za 85zł będzie Twój

p.s. jak chcesz mogę wrzucić zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam na zbyciu Catane 2500 tylni hamulec. Była przy spinie przez sezon, ogólnie jest OK, ale to że już troszkę pokręciła widać :). Hamulec sprawny, mam pudełko i zapasową szpulkę. Pod koniec sezonu nawinąłem żyłkę 0,20 mikado do spina, bo brakło mi tej na którą łowię, a akurat mikado leżało mi w domu.

Jak chcesz to 55 zł z wysyłką i dorzucę nową żyłkę Mikado spinning 0,20 jako gratis (oprócz tej nawiniętej oczywiście) :)

Mogę wystawić na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcelus77
Jak możesz to wyślij mi jakieś fotki i napisz o co chodzi z tym ze "widać". Szukam młynka w dobrym stanie bo to nie będzie na raz czy dwa.

Wlasnie czytam ,ze szukasz porzadnego mlynka....Uzbieraj 120 zl i bedziesz mial porzadny kolowrotek a nie byle badziew za 50 zl co po sezonie sie rozklekota. Jak szukasz do spinningu to 1000 odpada. Zastanow sie co kupujesz i za ile :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam ,ze szukasz porzadnego mlynka....Uzbieraj 120 zl ...

Pisałem ze wiem ze by sie przydało dozbierać ale nie mam jak

Jak szukasz do spinningu to 1000 odpada.

A z jakiej racji odpada bo nie rozumiem tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dokłądnie o to chodzi. Młynek ma być do krótkiego, lekkiego patyczka. Nikt mi z was nie wmówi zeby kupić 2500 bo to by była betoniarka :shock: Wiem bo mam dragona 920FD i przymierzyłem...

Szukam małego kołowrotka z przeznaczenie jedynie na paproszki na główkach 2-3g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to wyślij mi jakieś fotki i napisz o co chodzi z tym ze "widać". Szukam młynka w dobrym stanie bo to nie będzie na raz czy dwa.

Widać to znaczy, że czuć jego pracę, nawija równo żyłkę, hamulec działa bez zarzutu, nie ma luzów ale w moim odczuciu to nie jest to tzn. model z tej półki cenowej nie robi szału. Jest mi zbędny ponieważ kupiłem kręcioł z serii Team Dragon, w innym razie jeszcze bym nim kręcił.

Osobiście też polecał bym Ci dołożyć kasy i kupić np, okumę octane itd. Ale wiadomo ... miałem podobny dylemat dlatego kręciłem Cataną przez sezon. Pokręcisz nim jeszcze sezon czy dwa - tutaj nie ma problemu.

Ps

Nie zależy mi na tym żeby go sprzedać więc jak chcesz to porozglądaj się jeszcze a w razie czego daj znać ;)

Najlepiej by było jak byś sobie nim najpierw pokręcił, ale nie wiem skąd jesteś u mnie w opisie widać. Podejrzewam jednak, że jeśli z nad rzeki to nieblisko Zabrza ;)

16446114.jpg

10246904.jpg

79888247.jpg

18475510.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o coś takiego małego mi chodzi. Szukam najlepiej używanej catany lub nexave bo jak już pare razy pisałem fundusze mam bardzo ograniczone.

Jeśli znajdzie sie coś w zadowalającym stanie to biorę od ręki, jeśli nie to zgłoszę się w marcu z większą pulą :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam osobiście Nexave w tym rozmiarze ale to jest jeszcze model ze starej serii który kupiłem na wyprzedaży za jakieś 50zł i nie opłaca mi się go odsprzedawać- dobra maszynka do spławiczka jak i na lód! Ciężko zapewne będzie Ci coś takiego znaleść :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.