Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kołowrotek do spinningu 1000


Marcin_P

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumując 60 zł wysyłka około 12-14 zł to Ty człowieku nie kupisz za 45zł Shimano tysiączki i wydaje mi się ten temat bezcelowy w dodatku prawdopodobnie będziesz chcieć przesyłkę pobraniową która jest droższa dozbieraj sobie i wtedy Napisz Post konkretnie i poważnie. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
No młynek extra ale własnie w tym największy mój problem ze z przesyłką to już max 60zł :sad:

Ostatnio wydałem trochę na sprzęt i wiadomo najlepiej poczekać i dozbierać ale potrzebuje tego młynka

Ja tylko biorę pod uwagę to co napisałeś w swoim poście stronę wcześniej . :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedzie warto to mogę dać i 90-100zł ale to w następnym miesiącu

Dlatego napisze Ci tak dozbierasz więcej i napisz konkretny post i temat bo na razie to strasznie nie zdecydowany jesteś bo raz piszesz że max możesz z wysyłką dać 60zł a potem na moją uwage piszecz że możesz dać i nawet 100zł ale za miesiąc i zataczamy koło bo nadal nie wiadomo co chcesz i ile chcesz na to tak naprawdę przeznaczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chce wiadomo od początku, mały młynek 1000. Co do ceny to jeśli ktoś ma coś dobrego to dozbieram i po problemie. Na razie nie ma nic konkretnego poza propozycją gleam'a więc jak nadal tak będzie to dozbieram i dogadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chce mi się pisać jeszcze raz i tłumaczyć ale powiem krótko, SPRO mnie nie interesuje bo takie młynki mam. Szukam małej catany lub nexave i koniec. Co do kasy powiedziałem, chce tanio. Jak znajdę za 60 taki jak nie interesuje to wezmę jak za 80 to zaczekam też wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.