Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Browning Syntec ZX vs RON THOMPSON C14


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie planuje zakupić jeszcze 2 feedery.Mam na oku 2 modele Browning Syntec ZX Feeder 3.90 c.w 100g i RON THOMPSON C14 PRO METHOD FEEDER 13' 390 CM tylko jest mały problem nigdzie nie mogę znaleśc opini na temat tych wędzisk...Proszę o odpowiedz osób które coś wiedzą na temat tych wędzisk:)pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

ogólnie nie wędkowałem tymi kijkami ale jeśli chcesz wydac takie pieniadze to z browinga na pewno bedziesz zadowolony miałem feedera mistralla o tak cienkiej budowie u korka i naprawde pracują rewelacyjnie ;) co do drugiego kijka bym sie zastanowił wolałbym na pewno kupic feederka shimano jak tyle bym chciał wydac maja bardzo fajne wędziska w dosc rozsadnej cenie. ja w tym roku biore te dwa feederki juz sprawdzone i jest rewelacja

Mitchell Wędka Elite Heavy Feeder 80-150 http://allegro.pl/hit-wedka-mitchell-elite-heavy-feeder-3-60-80-150-i2151170772.html nie wiem czy kojarzysz firme esox ale tez maja bardzo fajne feedery i do tego bardzo wytrzymałę mam strone czeską pewnego gościa i za 70 euro ma piekne feederki w sumie masz adres sobie przejżyj sumowy kij tam zamawiam kolega brał wędki i gośc jest naprawde wporzadku i dobry fachowiec tylko troche dziwnie z nim sie rozmwaia bo to czech ... :) moze cos dla siebie znajdziesz Sklep Slavia http://www.slaviaryby.sk/kategoria/pruty-esox/ pozdrówka

Ten jedyny raz zrobię to za Ciebie, ale bardzo proszę opisuj linki! Unises

REGULAMIN pkt11 fragment wybrany"]Ponadto w przypadku umieszczania w poście linku do aukcji należy dodać również: NAZWĘ PRZEDMIOTU AUKCJI. Tak aby po jej wygaśnięciu nadal możliwe było odczytanie jakiego sprzętu dotyczyło pytanie/odpowiedź/porada. Podobny standard OPISYWANIA obowiązuje także w przypadku umieszczania w postach linków do sklepów internetowych, a także do artykułów i informacji na innych stronach internetowych. Posty z linkami bez dokładnego OPISU albo tylko w formie: "czy ten?:" , "kup tego", "znalazłem taki", "patrz tu" itp. będą usuwane.

a.... ta strona to raczej jest słowacka niż czeska w adresie jest sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.