Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wyprzedaz sprzetu spinningowego!!!


MaSsAcReR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie. Sprzedam swoj sprzet spinningowy. Duzo rzeczy nowych, reszta uzywana sporadycznie w stanie perfekcyjnym. Wszystko w 100% sprawne:

1- Kolowrotek SPRO PASSION 730- Uzyty kilka razy. W 100% sprawny, z pudelkiem. Stan prawie jak nowy. Nawinieta plecionka.

CENA 90 zl, Wysylka gratis

2- Kolowrotek SHIMANO CATANA 2500 FA- Uzywany 1 sezon. Sprawny. Z pudelkiem. Mozna go przesmarowac przed sezonem. Nawienieta nowa plecionka Spiderwire

CENA 70zl + wysylka

3- Kolowrotek multiplikator DAIWA PROCASTER ROJO 100HL- Rewelacyjny multiplikator do castingu. Tego kolowrotka nie trzeba reklamowac. W polsce bardzo ciezko dostepny. Uzyty moze ze 3 razy. Stan w 100% sprawny. Nawinieta gruba plecionka do machania jerkami.

CENA 360 zl, wysylka gratis

4- Zestaw JERKBAITOW- 8 przynet (z tego 5 nie uzytych ani razu) Stan tych nowych sklepowy, natomiast uzytych bardzo dobry. Zestaw zawiera m in 2 holo slidery salmo, abu garcia fat head, savage oraz 3 softbaity imitujace ranne szczupaki. Gratis dodaje tytanowy przypon.

CENA 120zl, wysylka gratis

5- Wedka SHAKESPEARE UGLY STIK Custom Graphite 2.10m cw 10-25g- Wspaniale amerykanskie wedzisko o niewiarygodnej mocy. Jak dla mnie nie ma porownania z zadnym innym kijem pod wzgledem mocy. Kij juz niedostepny i ciezko dostac starsze modele zwlaszcza o tej dlugosci i cw. Ja na swoj dlugo polowalem i w koncu kupilem go za 3 stowy. Wedka uzywana 1 sezon srednio intensywnie. Stan bardzo dobry. Nie byly nia wyszarpywane zaczepy itp

CENA 170zl, plus wysylka

6- Wedka MIKADO CRYSTAL LINE ZANDER 2,85m cw up to 30g- Wedka nad woda byla kilka razy. Gratis 5 wymiennych szczytowek bardzo czulych i sprezystych- idealnych na sandacza z opadu. Stan oczywiscie bardzo dobry.

CENA 100zl, plus wysylka

7 Wedka MIKADO FEELING 2.10 m cw do 7g- Nie jest to sensei feeling a lepszy i niestety niedostepny juz feeling. Wedka idealna do lowienia okoni na paprochy zwlaszcza z lodzi. Lowiona 1 sezon dosc sporadycznie stad jej prawie sklepowy stan.

CENA 120zl, plus wysylka

8 Wedka Castingowa DRAGON MILLENIUM FATSO JERK CAST 1,95 m cw 25-60g- Kij castingowy z pazurem pod multiplikator. Uzyty doslownie ze 3 razy razem z multikiem sprzedawanym wyzej.

CENA 100zl, plus wysylka

9 Zestaw Gum spinningowych- Calkowicie nowy. W jego sklad wchodzi 55 gum wielkosci 3 cali (czyli idealne na nasze polskie szczupaki) Do gum posiadam rowniez glowki jigowe w gramaturze 3-15gr Gumy w wiekszosci to kopyta relaxa ale jest rowniez kilka mannsow i chyba 2 mikado. Zaden zelementow nie widzial nawet wody

CENA 150zl, Wysylka gratis

O caly sprzet bardzo dbalem i byl uzywany przeze mnie sporadycznie, co potwierdza jego stan faktyczny. Calosc kupowana byla w sezonie 2011 i slono mnie kosztowala. Zapraszam

OFERTY KIEROWAC PROSZE TELEFONICZNIE- 783410493 BADZ NA GG- 7993576 (pisac nawet gdy niedostepny). Rzadko loguje na forum.

Naturalnie istnieje mozliwosc wystawienia przeze mnie aukcji na allegro (mam ponad 300 komentarzy pozytywnych)

Pod spodem podaje zdjecia do psozczegolnych elementow. Numery zdjec zgadzaja sie z numerami podanymi przy nazwach przedmiotow.

spro1.th.jpg

catana2.th.jpg

daiwa3.th.jpg

jerki4.th.jpg

shakespeare5.th.jpg

zander6.th.jpg

mikadofeeling7.th.jpg

dragon8n.th.jpg

gumyss.th.jpg

ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Witam

7 Wedka MIKADO FEELING 2.10 m cw do 7g- Nie jest to sensei feeling a lepszy i niestety niedostepny juz feeling.

CENA 120zl, plus wysylka

Co to jest ten lepszy i niedostępny feeling? Jakiś spinning z kuźni Bogów czy co :shock: Nowy feeling z gwarancją kosztuje 90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.