Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

wyprzedaz sprzetu wędki kołowrotki


dawid_litarski

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam wędke spiningowa dragon milenium super fast od 5-25g dł 2,7m cena 150zł

kołowrotek mikado metalica vxt 3009fd cena 50zł

jesli ktos weżmie obie rzeczy dorzuce duza siatke na ryby i siedzenie karpiowe w cenie 50zł

i 2 sygnalizatory bran

tel 794079200 lub 512337927 częstochowa

stan wszystkich tych rzecz bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

UWAGA OSZUST. Kupiłem zestaw który Dawid Litarski oferuje w ogłoszeniu, kasę wpłaciłem na konto i do tej pory nie otrzymałem towaru. Telefonów nie odbiera, na smsy nie odpisuje. Jak postraszyłem Policją to powiedział, że wysłał DHL. Poprosiłem o numer listu przewozowego i nie otrzymałem. Dziś zgłosiłem sprawę na Policję niech się do dupy oszustowi dobiorą. Jeszcze raz przestrzegam przed naciągaczem. Jeśli ktoś również został przez niego oszukany to proszę o kontakt na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak dostanę wszystko za co zapłaciłem to oczywiście napiszę. Na razie już dwa razy byłem na Policji i końca sprawy nie widać. Minęły dwa tygodnie od zakupu a ja nadal nie mam wszystkiego co kupiłem. Telefonów z mojego numeru Pan nie odbiera. Z smsa dowiedziałem się, że paczka została wysłana priorytetem. Jednak jej jeszcze nie otrzymałem a czekam z niecierpliwością. I tak jak pisałem jak otrzymam wszystko za co zapłaciłem to napisze. Dwa tygodnie to chyba wystarczająco długi czas oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem ostatni przedmiot z zakupionych. Po trzech tygodniach łażenia po komisariacie, telefonach i sms'ach. Całkowicie nieodpowiedzialny człowiek. Zakupiony towar otrzymałem w całości po wielu interwencjach. Generalnie nie polecam. Nauczka na przyszłość - wysyłka za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.