Skocz do zawartości
tokarex pontony

Projektor VORDON


viragolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym spytać czy ktoś się orientuje co jest z tym projektorem VORDON nie tak, że nowy kosztuje tylko 300 zł. Cena wręcz śmieszna.

http://allegro.pl/projektor-rzutnik-multimedialny-vordon-usb-av-sd-i2173924999.html

Zauważyłem, że nie ma wejścia dsub jak wszystkie inne, tylko usb. Tu na pewno będzie jakiś haczyk.

Czy miał ktoś z nim doczynienia? Proszę o Waszą opinię :)

DSC_0205%20(2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kosztuje mniej niż nowa lampa do popularnego projektorka ekono :neutral: np Benq

a to taka zabawka jest :???: (coś jak rower górski z biedronki za 149zł) , do kompa tego nie podłączysz, typowej prezentacji nie odpalisz no chyba, że wcześniej nagrasz sobie ją na mp4 zgrasz na pendrive i wtykniesz w jego gniazdo, ale rozdzielczość jest porażająca, o jasności nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko coś tam zobaczysz, tylko pytanie jest inne, czy każdy film (najczęściej AVI) zamierzasz dekodować na kompie (co trochę trwa :wink: ) na MP4 czy też WMA ?

za te pieniądze kup lepiej jakiś lepszejszy "DIVIX" i podepnij do telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam telewizora :P wyrzuciłem już 4 lata temu. Od tego momentu mam 100% więcej czasu na hobby i zainteresowania, polecam każdemu ;)

A projektor potrzebny mi by raz na rosyjski rok oglądnąć jakiś dobry film na dużym ekranie metr na metr, oglądanie filmów z wykorzystaniem projektora polecam wszystkim, dobre głośniki i czujesz się jak w kinie :)

Ale Vector odpada na pewno ! Ta rozdzielczość jest tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak już wyrzucam swojego LED'a :) zawsze możesz do monitora podpiąć ;) za dobry projektor trzeba dać kilka tysięcy. Podobnie jak z tanimi chińskimi projektorami jest z tabletami marki no name :) niby ma androida niby tablet a jednak nie to samo co Samsung Galaxy Tab lub Asus Pad Transformer Prime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzucaj tylko sprzedaj :D

Tam, masz rację, aczkolwiek bez przesady. Mam samsunga spicę i jak na androida to słaby tel, a mi się sprawdza znakomicie :). Mam w pracy projektor za 1000 zł ( czyli nie za drogi ) i sprawdza się również znakomicie. Tak więc najtaniej źle, ale za drogo też może nie być potrzeby ;)

Do minitora? To po co mi odtwarzacz jak mam w kompie :) Ja chcę rzucić obraz na ścianę tak by miał metr na metr. Czekam już ponad rok na tani i dobry projektor, jeszcze muszę poczekać, ale patrząc na wyjście tego Vectora ceny projektorów powinny nadal spadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.