Skocz do zawartości
tokarex pontony

GWDA Piła :)


majkel44

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do Piły na piękne płocie i jazie ! W centrum Piły są miejsca które ja porównuje do wyprawy do Szczecina na Kanał Parnicki . Można złapać 20 KG płoci w kilka godzin. Zdjęcie jednej z kilkunastu płoci złowionych wczoraj w okolicy wyspy w Pile oczywiście na Gwdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pytanko. Czy wędkujecie tylko w mieście na spokojniejszej wodzie czy na takie okazy można liczyć również gdzieś za Piłą np. przed Kaliną tam są takie ładne zakola ale rzeka dość szybko płynie ? Ja osobiście lubię jak za plecami mam las lub pola a nie jeżdżące samochody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy sobie wylukać miejsce ze spokojnym nurtem lub zatoczkę z lekkim głęboczkiem gdzie delikatnie zawraca nurt - najlepiej w odludnym miejscu (bez wędkarzy) parę dni delikatnie sypać parzoną pszenicą systematycznie i na pewno będą efekty - tak szczerze nikt ci nie zdradzi tajemnych miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze nikt ci nie zdradzi tajemnych miejsc

nawet nie śmiem pytać o współrzędne GPS ciekawy jestem tylko czy za Piłą też można sobie połowić, bo tam rzeka jest bardzo ładna. Ja mam Gwdę bliżej - koło Zlotowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gwdę najczęściej jadę do Lędyczka poganiać za kropkami, często też jestem na Zalewach w Podgajach lub Jastrowiu tam oczywiście na szczupłego czy sandała. Kiedyś jeszcze bywałem na rozlewiskach zalewu w Ptuszy ale koło Osówki. Z tego wynika że mieszkam na północ od Złotowa :wink: . To moje najczęstsze łowiska na Gwdzie oczywiście głównie spinningowe. Ostatnio jednak wracam do spławika, drgającej czy gruntu więc może zapuszczę się kiedyś za Piłę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mietek22 napisales:

"a jak szukasz ładnych i spokojnych miejsc to możesz takie znaleźć z polami - za plecami - między Byszkami a Ujściem lub w Ujściu jadąc aż za ogródki działkowe"

Miedzy Byszkami a Ujsciem- zgadza się.

Jednak za ogrodkami dzialkowymi w Ujsciu- wszystko ok, tyle ze to juz nie jest Gwda lecz Notec. Co nie znaczy ze to zle miejsca- sam tam najczesciej lowie gdyz jestem z Ujscia. Szczerze polecam! Bierze tam ladna ploc a i o ladnego leszcza przy znajomosci zwyczajow ryb i znajomosci miejscowek nie trudno. Inne, nie mniej ciekawe gatunki takze sie tam zdarzaja. Jak cos- sluze pomoca i zapraszam na wspolne wedkowanie!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.