Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"Obra" - kłusole POMOCY !!!!!!!!!!


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Wczoraj i dzisiaj widziałem jak kłusol wyciągał swoje siaty. Co zrobić ???!!! On tam jest codzień. Zrobić mu zdjęcie ??? I co potem ??? POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Przedewszystkim zachowaj ostrożność! Jesteś młodym człowiekiem i w razie agresji tego typa możesz mieć kłopot- oni są zdolni do wszystkiego. Zdjęcie możesz zrobić z ukrycia i potem spróbować (przy pomocy kogoś dorosłego) zainteresować tym policję lub powiedz o tym w swiom kole PZW. Znając jednak życie to nikt nic nie zrobi, a nawet jak go złapią to dostanie parę złotych grzywny i umorzenie z powodu małej szkodliwości czynu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Dzięki. Zrobię tak jak napisałeś. Mam znajomego z zawodów wędkarskich - prezes koła wędkarskiego w Trzcielu. Zrobię fotkę i pokażę mu. Tego kłusola też znam ( z imienia i nazwiska i z widzenia ). Tylko czy prezez nie powie kto potkapował kłusola ???!!! Bo wtedy to będzie duży problem... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, że powinieneś poprostu wziąść od prezesa numer telefonu do Społecznej Straży Rybackiej lub Państwowej Straży Rybackiej i gdy zobaczysz jak kłusuje do nich zadzwonić, żeby go złapali na gorącym uczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, że powinieneś poprostu wziąść od prezesa numer telefonu do Społecznej Straży Rybackiej lub Państwowej Straży Rybackiej i gdy zobaczysz jak kłusuje do nich zadzwonić, żeby go złapali na gorącym uczynku.

Proponuje Policję... Mimo wszystko, oni będą mieli szybszy start niż straż rybacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w każdej straży rybackiej jest jakiś policjant fanatyk wędkarstwa tak jak my postaraj się dowiedzieć czy taki jest może w twoim kole a wtedy się dogadacie jak zrobić łapanke natych sk.......i sam kontrolowałem wędkarzy , bez ich wiedzy i pomocy niema szans by ich złapać .

powodzenia ps.

może zostawia siatki zastawione na noc można ściągnąć i zaczaić się nanich ale tego sam a nawet z kumplami nie prubuj .!!!!

cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.