Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak na Jesiotra[STÖR)


peter

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

az mam ochotę powiedzieć ja pie.....wiadomo ze mogą występować w wodzie stojącej gdzie po prostu ktoś sobie je wpuścił i w łowiskach komercyjnych,że na komercji są to wiadomo od dawna,są one tam z powodu człowieka który paradoksalnie wytępił je z ich rodzimych rzek.Nie ma Polskich Jesiotrów i koniec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placek, a to nie jest żadna tam komercja normalne dwa jeziorka (kiedyś kopalnia gliny czy jakoś tak a jak się mylę to niech mnie Długi, poprawi)

druga spr to po jakiego chu.....ja piszesz że nie ma w polscę jesiotrów co to za różnica czy polski czy ukraiński ważne ze się trafiają i to w bardzo nietypowych miejscach a co zajrzysz mu w dowód osobisty i zobaczysz skąd jest. Wogóle skończmy ten temat nie róbmy śmietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateuszek22, pozdrów brata bo moze to jego widziałem :grin:

U nas wiem ze są (czy jak Placek woli Polskie czy nie, ale są) na glinkach bo widziałem osobiście i na Żółtańcach Dużych koleś ponoć złowił, czego nie widziałem ale wiem od znajomych.

Jak inni łowili nie wiem , kumpel na rosówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trafiony na wodzie prywatnej.W Niemczech jest chroniony caly rok a wiec na prywatnej mozna powalczyc i nie jest to zabronione z zadnym regulaminem.Jesiotra trafilem na dwie duze rasowki walka trwala okolo 30 minut ale ladnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Panowie polskie jesiotry są, bo jeżeli w Polsce to polskie. Sam widziałem zeszłej jesieni - niestety martwego :cry: znalazłem go w Odrze w zachodniopomorskim kiedy jeździłem na miętusa, być może był z Niemiec, ale po polskiej stronie, nie był duży 20-30cm.

To na pewno był jesiotr tej ryby nie trudno pomylić z jakąś inną na naszych wodach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polskie jesiotry są, bo jeżeli w Polsce to polskie. Sam widziałem zeszłej jesieni - niestety martwego :cry: znalazłem go w Odrze w zachodniopomorskim kiedy jeździłem na miętusa, być może był z Niemiec, ale po polskiej stronie, nie był duży 20-30cm.
Nie ma polskich jesiotrów , a te co są to albo Kanadyjskie albo Rosyjskie te w Odrze najczęściej sa z zarybień ale pewnie zdarzają się uciekinierzy z hodowli.
To na pewno był jesiotr tej ryby nie trudno pomylić z jakąś inną na naszych wodach.
Nie bym był taki pewny ,podobne do jesiotrów sa sterlety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.