Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bat KONGER IMPACT ALLAROUND 700


Arek1337

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi/opinii na temat danego kija "KONGER IMPACT ALLAROUND 700 BAT" Czy ktoś miał do czynienia z tym kijem ? może kogoś znajomy ma go i czy jest zadowolony ?

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal...7/24/2307872463

Opis przedmiotu sprzedającego brzmi zachęcająca ale wiadomo jak to jest w rzeczywistości byle, żeby sprzedać.

Jak wielkich emocji może dostarczyć nawet niewielka ryba holowana zestawem bez kołowrotka wie każdy kto spróbował połowów dowolnym wędziskiem typu Pole 700, ale czy ktokolwiek wie jakich emocji może dostarczyć hol dużego leszcza super lekkim wędziskiem zbudowanym z wysoko modułowego węgla IM8 wzmacnianego ultragęstą matą węglową nadającą wędzisku niebywałą sztywność i ciętość przy masie zbliżonej do trzech tabliczek czekolady?? To smakowite porównanie doskonale obrazuje jak lekkie są nasze nowe wędziska i ile trudu zajęło naszym specjalistom dobranie komponentów najlepiej spełniających oczekiwania nowoczesnego wędkarstwa wyczynowego. Udało nam się zbudować serię nowoczesnych wędzisk zapełniających lukę pomiędzy ekskluzywnymi kijami oferowanymi w astronomicznych cenach a kijami zbudowanymi na bazie wątpliwej jakości komponentów. Naszym konstruktorom udało się sprostać postulatom wystosowanym przez samych wędkarzy i wędziska Impact Pole cechuje niespotykanie dobra relacja jakości do ceny.

Długość (cm): 673
Waga (g): 308
Min. wyrzut (g):
Maks. wyrzut (g): 25
Dł. transp. (cm): 123
Sekcje: 7

Posiadam już 1 bata jest to Mistrall amundson 8m. Teraz jeszcze chce kupić 2 i ten mnie zainteresował jeżeli to zły dział proszę moderatora o przeniesienie z góry dziękuje i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

nie ma się co dziwić konger nie ma najlepszej oferty w batach na rynku ich mało to i doczekać się opinii trudno.

podaj swoje oczekiwania, opisz łowiska/ryby i podaj budżet to jakąś siódemkę znajdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj będzie mi bardzo ciężko pomóc bo w tej klasie cenowej się nie interesowałem ... może się Koledze uda wyrwać w zeszłorocznej cenie mikado sensei (coś koło 270zł) albo mistrala ultra light cmpt (ok 260zł) nic innego w tych pieniądzach mi nie przychodzi na myśl. W ogóle może być ciężko bo ceny poszły strasznie w górę w tym roku - sensei to w ogóle kosmos teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrall ultra odpada bo jest tylko 6 m i juz za 279 zl xd. Mikado kosztuje 7m 374 zl. Naprawde niech ktos doradzi mi prosze!

tak jak mówiłem ceny skoczyły strasznie. W zeszłym roku sensei 7 można było kupić za ~270

a mistrali ulc było za 300zł 8mio metrowych na allegro zatrzęsienie, 7mki bankowo taniej ale nie patrzyłem dokładnie po ile.

w tych pieniądzach co obecnie to ja niestety nie pomogę - nie mam bowiem zwyczaju pisać o czymś czego w reku nie miałem (szukałem klasę wyżej dla siebie) bo poco wprowadzać w błąd domniemywaniem.

Jakby Koledze zwiększył się budżet (może warto dołożyć?) to chętnie pomogę bo w cenie ~350-400 jest sporo fajnych kijków i większością z nich machałem przy okazji własnych poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oferty kongera mam bata Medalist GTX 7m. Moim zdaniem wedka jest dobrze wywazona bo nie czuc tych 420 g ,ma niezly zapas mocy. Na ploc i leszcza bardzo dobrze mi sie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.