Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

MIKADO SCR S- Match 420


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Może nie na temat :wink: ale ja od 10lat a może i dłużej(ach ta pamięć) używam odległościówki Mikado HKseries Hi-Kevlar X Match 3.90 którą łowię przeważnie na rzece-kiedyś gustowałem w teleskopach,ale od kiedy mam ten kijek nie zamienił bym na nic innego :!: Czasami myślę nad zakupem Bolonki ale nie wiem czy warto? Mikado jest świetnym kijem ,bardzo lekkim i fajnie leży w ręce ,mogę łowić nim cały dzień i się nie męczę-myślę że ten model który masz zamiar kupić też będzie świetny!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rzeki zdecydowanie wole Bolognese.

Może i masz rację- ja nigdy Bolonki nie trzymałem nawet w ręce :oops: zaczynałem swoją przygodę z wędkarstwem od wędek bambusowych , potem była moda na teleskopy(ruskie) więc nie muszę chyba mówić jak tym się łapało ,miałem też 5m teleskop już ''sklepowy'' Robinson albo Mikado lecz też ciężki :mrgreen: no i jak parę lat temu kupiłem tego matcha Mikado to w zupełności on wystarcza mi na moją rzekę(Ełk) nie jest ona szeroka ani głęboka- spokojnie spławikiem 2/3 gramowym przerzucę ją z pod siebie :wink: więc myślę że nic do szczęścia mi bardziej nie trzeba.Chociaż może później jak będzie zielsko(rzeka mocno zarasta) to by taką 6m wędką lepiej się operowało w przepustach między zielskiem-musiała by jednak ta wędka być lżejsza od mojej odległościówki :mrgreen: Tą wędką mogę łowić cały dzień bez odkładania na podpórki-i ręka mnie nie boli , lubię łowić płotkę której w mojej rzece jest najwięcej , jest też dużo klenia -ale na niego mam feedera też Mikado.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@premier1986 widzę że masz też bat 6m -czy to jest węglówka? i jaka waga? interesuje mnie właśnie czy taka np. Bolonka była by lżejsza od matcha? wprawdzie masz bat-ale przelotki nie ważą pewnie dużo :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.