Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rancho w Małej Nieszawce k. Torunia


swi_r

Rekomendowane odpowiedzi

O łowisku:

"W dwóch stawach można złowić karpia, amura, pstrąga, karasia, okonia, jesiotra, szczupaka, suma. Posiadamy również hodowlę pstrąga. Okazy które można złowić dochodzą do wagi kilkunastu kilogramów. Łowiska są czynne przez cały rok, bardzo atrakcyjne jest łowienie pstrąga spod lodu."

screen415.jpg

Więcej na stronie: rancho-nieszawka.pl

Dzień wędkowania kosztuje 20zł. Łowisko czynne od 8:00 do 20:00, ale nie ma problemu dogadać się, aby wędkować od 7 czy do 21. Kwotę 20zł, którą płaci się za wejście można wykorzystać w barze. Jednak ceny nie są za niskie, np. piwo z kija 7zł, butelka 9zł, pepsi 0,5l 6zł. Mimo cen duży plus za taką możliwość.

Oprócz zakupionego piwa w barze nie można mieć innego na łowisku. Tak samo jest zakaz grillowania.

Na łowisku w Małej Nieszawce byłem raz - 31.05. Razem z kolegami złapaliśmy parę karasi ok. 20cm, dwa małe karpiki, sporo malutkich linów i okoni. Do tego doszedł jeden większy, zerwany karp. Widać, że ryba jest. Czekam na kolejny wypad, a jak u Was koledzy? Był ktoś na tym łowisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam. Ja mogę się podzielić się negatywną opinią. Nie mam aż tak dużego doświadczenia jeżeli chodzi o łowiska komercyjne, jednak jest dla mnie absurdalne płacić 20 zł za każdą osobę którą przywożę!

Byłem tam ostatnio z żoną , córeczką i teściową. Przyjechaliśmy na 2-3 godz. Chciałem je zostawić gdzieś nad wodą, przy altance i pójść połowić trochę dalej. A właściciel chciał policzyć 3 x 20 zł . Miałem tylko jedną wędkę !

W takim razie muszę brać dla nich wędki :lol:

Nie wrócę tam , ponieważ właściciel ma wąskie horyzonty i nie potrafi zrozumieć rozmówcy.

Spakowaliśmy się i pojechaliśmy na stawy przy ul. Osikowej . Gdzie łowisz za darmo , bez limitów osób czy wędek a płacisz dopiero za rybki. Jest o wiele spokojniej (bez tych pędzących pociągów :!: ) i można wziąć też własnego grilla jeżeli ktoś szybko głodnieje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.