Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gry


kubak

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

ja duzo gralem w UT2004 ponad pol roku ale znudzil mi sie i szkoda czasu ogolem na gry, wole dziewczyny i wedkarstwo hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lin napisał/a:

szkoda czasu ogolem na gry, wole dziewczyny i wedkarstwo hehe

co prawda to prawda :grin:

a to moja odpowiedź jako hmmm no niech będzie ... kobiety:

kurde dobre :!:

tak na marginesie kombinuję z fs2, pro bass fishing i rapala pro fishing, niestety albo pliki uszkodzone albo linki, że tak powiem przeterminowane....

Ma ktoś może jakiś dobry cynk? Bo wiele linków do ściągnięcia dostałam od znajomych i lipton, albo kontakt do D... albo mi coś komp szwankuje :???:

Z góry dzięki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z gier to najbardziej szachy na żywo lubie :lol::cool: A tak na kompa to Gothic 1 lub 2, teraz czekam na 3 i Chess Geniuss Classic (stare ale jare). Czasem jakaś naparzanka typu Hitman2 albo Serious Sam2, ta druga to troche bezsensowne rozpirzanie "kosmicznych kreatur" ale co tam, nie wszystkie rozrywki muszą być inteligentne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez gralem w Gothica II, ale skasowaly mi sie sejwy i bym musial wszystko przechodzic od nowa.. :mrgreen: . Dobra gierka, na początku zabicie orka wydawalo mi sie niemozliwe, potem ciąłem ich bez problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Warcraft III - mapa Dota Allstars (nie RTS tylko juz raczej RPG - online). Tylko w to gram. I to od ponad 2 i pol roku... Ogolnie mapa ta na tyle sie rozwinela ze wiecej ludzi gra wlasnie w nia niz w samego W3. Male wymagania, nieskonczona grywalnosc. Niestety uzaleznia.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.