Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Myśliborskie Małe (Małomyśliborskie)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich wędkarzy.

Na wstępie napiszę, że jestem całkowitym amatorem jeżeli chodzi o łowienie ryb ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.

Ogólnie na razie sobie zaczynam łowić na prywatnym jeziorku aby się nauczyć i przygotować w miarę do uderzenia na większe wody.

Ogólnie kartę wędkarską już posiadam, znam mniej więcej przepisy, przede wszystkim okresy ochronne ryb jak i wymiary ochronne.

Co do łowienia ryb, to sprawia mi przyjemność same wędkowanie, złowione ryby wypuszczam z powrotem do wody.

Jedynie od czasu do czasu jak w domu mocno na mnie naciskają i proszą o przyniesienie trochę ryby na kolację, to coś tam nie raz przyniosę.

Ostatnio często bywam w Szczecinie i tak pomyślałem aby gdzieś się wybrać na ryby, jakiś czas temu będąc w okolicach Szczecina miałem przyjemność pozwiedzać kilka jezior ale to tak tylko z przy okazji wyprawy rowerowej.

Spodobało mi się między innymi jezioro Myśliborskie Małe (Małomyśliborskie).

Byłem tam na jednym z pomostów, od strony domków letniskowych.

Chciałbym zapytać o te jeziorko, jak jest tam z dostępem właśnie?

Czy można sobie powędkować z tych pomostów, czy one są prywatne, jak to w ogóle tam jest?

Bo ogólnie to nie zwróciłem uwagi czy te pozostałe pomosty są zagrodzone siatką itp.

Chciałbym też zapytać jak tam jest z zaparkowaniem auta, czy można gdzieś w pobliżu pomostów?

Ja byłem tam kiedyś rowerem, więc nie zwracałem na to większej uwagi.

No i o ile można tam sobie powędkować z tych pomostów, to chciałbym zapytać jak jest z rybą na tym jeziorku? Co idzie tam złapać i jaką metodą najlepiej?

To chyba tyle na razie z pytań, wiem, że sporo ale liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość tarik

Czesc.Ogolnie to jest plytkie jezioro,rybka jest tam rozna szczupak lin karp i to nie maly leszcz ploc okon .Ale w zasadzie bez pontonu to nic ciekawego nie zlowisz idzie sie tylko pobawic i spedzic przyjemny dzionek nad woda.Pozdrawiam,milego wedkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.