Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ron Thompson Tyran 270cm,15-45g


zwiraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak w temacie. Poszukuję cięższego spina do połowu szczupaków i sandaczy głównie w dużych rzekach przy zastosowaniu gum z większym obciążeniem (do 30gr.) Czy ktoś z Was miał już tego kijka w rękach? Co możecie o nim powiedzieć? Czy nada się do użycia w wyżej wymienionych okolicznościach? Czekam na wasze opinie. Za każdą już teraz chciałem serdecznie podziękować :)

Pozdrawiam!

zwiraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jestem w podobnej sytuacji co ty. Długo już szukam odpowiedniego kija na sandacza na duże rzeki. Wszyscy polecaja wklejanki, jedna ja jakos nie jestem przekonany do nich jesli chodzi o sandacza.

* Ugly Stik NG 272 20-40g

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/shakespeare-ugly-stik-ng-g5-a3-p1796-k10584.html

Ciekawa propopzycja jednak to nowośc na 2012 i ta waga;/

* Cormoran TR8 Spin 240/45g

http://www.bass-sklep.pl/wedka-cormoran-tr8-spin-210-25g-duplikat-1-8960.html

Mój typ numer jeden, szkoda tylko ze 2,40.

Prosiłbym o jakiekolwiek inforamcje o tych wędkach lub innym propozycjach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak jak w temacie. Poszukuję cięższego spina do połowu szczupaków i sandaczy głównie w dużych rzekach przy zastosowaniu gum z większym obciążeniem (do 30gr.) Czy ktoś z Was miał już tego kijka w rękach? Co możecie o nim powiedzieć? Czy nada się do użycia w wyżej wymienionych okolicznościach? Czekam na wasze opinie.

Co powoduje że chcesz kupić tą wędkę o tych paramterach? Pewnie cena... A cena może wiele powiedzieć. Tak samo jak waga wędziska 250gramów!! Archaiczne uzbrojenie czyli 6 przelotek raczej pozbawia sensu łowienie nim na gumy. Nie lepiej kupić wędki sprawdzone i dobrze wykonane np. Dragon z serii millenium? które mają dobre opinie i w razie draki nie ma problemów z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały obnażone wszystkie moje pobudki ;) Cóż, o Dragonie słyszałem różne rzeczy, ale abstrahując od tego, u mnie w okolicy ciężko zaopatrzyć się w kijki tej firmy. A wędkę jednak dobrze sobie "pomacać" ;) Myślałem jeszcze o Daiwie Infinity-Q Gummifischrute 2,90m 5-40g. Już w jednym wątku o nią pytałem ale zastanawiałem sięczy jestem w stanie znaleźć coś innego w lepszej cenie.

Dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe piszesz o kiju za 170zł i podajesz nagle alternatywe 2x droższa. :wink:

Jak chcesz mieć tani dobry kij to kup dragona millenium a jak Ci się uda poszukać kijka team dragon 7-28 wklejanka to kupuj odrazu. Będziesz bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perchhunter - wiem wiem, że wypaliłem. Zastanawiam się poprostu czy jestem w stanie kupić ciekawy kijek za (dużo) mniejsze pieniądze. Powiedz mi czy ten Dragon Milenium występuje też w większej gramaturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perchhunter - wiem wiem, że wypaliłem. Zastanawiam się poprostu czy jestem w stanie kupić ciekawy kijek za (dużo) mniejsze pieniądze. Powiedz mi czy ten Dragon Milenium występuje też w większej gramaturze?

Musisz sam przejżeć ofertę kiji Dragona.

Ja miałem dwa lata temu Power jig-a i łowiłem nim nawet 40gramowymi przynętami (guma10cm plus główka 35gr) jednak nie było to zbyt komfortowe. Najlepiej by było gdybyś udał się do sklepu i zobaczył co i jak. Każdy ma swój prywatny gust i x-fast może być np. za szybki albo może okazać się za wolny.

Te kije są dobre i dużo ludzi na nie łowi. Wędki z serii Thytan czy Express omijaj. Mają nieco delikatne przelotki...

Zamiast się zastanawiać jaki kij kupić w takim przedziale cenowym lepiej udać się do kilku sklepów wędkarskich ocenić alternatywy i kupić. Bo doradzanie przez net nie odzwierciedla realnego stanu bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perchhunter - wiem wiem, że wypaliłem. Zastanawiam się poprostu czy jestem w stanie kupić ciekawy kijek za (dużo) mniejsze pieniądze. Powiedz mi czy ten Dragon Milenium występuje też w większej gramaturze?

Tak jak kolega niżej napisał, najlepiej iśc do sklepu wędkarskiego tylko sklepu z prawdziwego zdarzenia tam ludzie się znają i powiedzą Ci wszystko o danym kiju, dadzą katalog do ręki jak będzie trzeba i nawet sobie wybierzesz co Cie interesuje a sprzedawca powinien Ci go w miare dobrze opisać.

Jak jesteś stałym klientem w jakimś porządnym sklepie wędkarskim to rabat napewno dostaniesz spory, a jesli nie jesteś to zawsze itak pare złotych mozna utargować:)

Millenium masz w różnych gramaturach i w różnych akcjach szczytowych, w katalogu widze 25 rodzajów łącznie z Dropshotem... czyli o wolnej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.