Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 3 godzinki nad Wisłą w okolicy N. Brzeska i efektem były 3 szczupłe na brzegu i 2 które się wypieły tuż przed podebraniemz czego największy prawie 80cm także warto tam pochodzić z kijem. Fakt że faktycznie tak jak wspominał wędkarz91 przeważnie jest tam sporo ludzi czego dowody niestety zostają na brzegu (mnóstwo śmieci)i brzeg dość zarośnięty ale jak się ma szczęście tak jak ja dzisiaj to można połowić w ciszy i spokoju. Oczywiście wszystkie rybki trafiły z powrotem do wody.

Pozdrawiam

post-16807-14544973756478_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Znajomy teren widzę hehe ;] No to graty kolego, ja byłem na swojej miejscoweczce dzisiaj i wsumie nastawilem się na grunt i spławik, ale jak to zazwyczaj najpierw godzinka ze spinem w okolicach miejsca. Efektem czego 3 okonie dosyć spore, lecz nie mam zdjęcia bo rybki mi wyskakiwały z reki jak chciałem wyjąć aparat i wskakiwały do wody hehe. Dziś zaliczam dzień do udanych. NA brzegu, 3 okonie, 2 sumy, leszcz, 5 brzan w wielkości 30cm. Nic większe nie chcą podejść, noi certa. Mam tylko zdjęcie suma na telefonie więc zdjęcie poniżej ;] Miałem coś fajnego na gruncie, chyba karp, albo też duży sum, lecz przy zacięciu szczelił przypon, albo słabo uwiązałem, albo niewiem, tylko widziałem namieliło wodą i sobie poszło. Rybki pływają oczywiście w wodzie niech rosną ;]

zdjęcia niezgodne z regulaminem- tomek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy teren widzę hehe ;] No to graty kolego, ja byłem na swojej miejscoweczce dzisiaj i wsumie nastawilem się na grunt i spławik, ale jak to zazwyczaj najpierw godzinka ze spinem w okolicach miejsca. Efektem czego 3 okonie dosyć spore, lecz nie mam zdjęcia bo rybki mi wyskakiwały z reki jak chciałem wyjąć aparat i wskakiwały do wody hehe. Dziś zaliczam dzień do udanych. NA brzegu, 3 okonie, 2 sumy, leszcz, 5 brzan w wielkości 30cm. Nic większe nie chcą podejść, noi certa. Mam tylko zdjęcie suma na telefonie więc zdjęcie poniżej ;] Miałem coś fajnego na gruncie, chyba karp, albo też duży sum, lecz przy zacięciu szczelił przypon, albo słabo uwiązałem, albo niewiem, tylko widziałem namieliło wodą i sobie poszło. Rybki pływają oczywiście w wodzie niech rosną ;]

zdjęcia niezgodne z regulaminem- tomek1

Skoro już obławiamy te same rewiry to może się kiedyś zgadamy nad wodą i wymienimy doświadczenia. Ja głównie jestem na spining (zaszłość z USA) ale chicałbym też nabrać dośwaiadcznia w spławiku i w gruncie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witem,

dzisiaj Wisła w okolicy N. Brzeska dość wysoka. Główki pozalewane prawie całe i niestety nie miałem dziś kontaktu z rybą. Za to z pozytywów do kontrola PSR. :) Dobrze, że odwiedzają to miejsce choć bywam tam dość często i pierwsaz moja kontrola w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było dzisiaj spotkać tam Ciebie. Szkoda że nie trafiłeś na ryby.

Pozdrawiam - Brodata czaplasiwa :wink:

Często czytałem Twoje posty. Dobrze wiedzieć jak wyglądasz i ciesze się, że w końcu poznałem osobiście. Oby więcej takich spotkań nad wodą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam;) postanowiłem napisać posta:) Z racji dawno nic nie piszę a sporadycznie zaglądam co słychać nad wodą, Byłem tydzień Temu lecz ze spinem efektów za kleniem nie miałem okonie tylko ehh a w Tygodniu próbowałem na grunt a zaczynam dopiero na Wiśle z siedzącym trybem łowienia To udało się złapać okazałego Karpia :) Zaczynam próbować sił W tych metodach :) jutro się zamierzam wybrać ze spinem Do NB, dziś już chciałem jechać lecz woda się podniosła gwałtownie Wydaje mi się że wodę spuścili z zapory w Krk taki natychmiastowy skok :) A teraz szybko opada:)

Ps. odnośnie priorytetowej mojej rzeki Szreni, w ten rok Podsumował końcówkę Tego Sezonu wynikiem bardzo słabym najgorszym rokiem że tak powiem Historii, Nie chce stawiać kropki nad moim zdaniem odnośnie Rybostanu ale nachodzi mnie większy sceptycyzm. Pozdrawiam, jutro z nadzieją na konkretnego bolka jak szczupaka :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej faktycznie Wisła dziś w NB wysoka, lekko trącona ale teoretycznie do łowienia. Co do Szreniawy jako, że aktualnie mieszkam w Słomnikach to byłem często ale faktycznie w tym roku słabo choć miałem kilka podejść w swojej miejscówce do 45+ ale za każdym razem spinał się tuż przed brzegiem... Będę miał całą zimę na rozmyślania jak go wyholować pod warunkiem, że mnie jakiś kłusol nie ubiegnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..Skoro woda w miarę do łowienia na Wisełce, to jutro po pracy wybiorę się w moje miejscówki chociaż na 2 godz. na spinning i spowrotem do pracy :razz: ..Albo mi coś odwali i pojadę z gruntówkami..Jakby sie coś działo to Gierek zda relację znad wody :mrgreen: ..Jeśli ktoś chciałby wspólnie powędkować to zapraszam na priv ,w Krakowie czuję się jak ''wędkarski pustelnik'' :neutral:

Pozdrawiam Kolegów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Łowię na całym rewirze i okolicach Nowego brzeska, Jednak Woda podskoczyła znów i nici z wyprawy:)

Nie wiem czemu rezygnujesz z łowienia kiedy woda poszła do góry ?! To właśnie teraz możesz złapac rybę swojego życia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.