Skocz do zawartości
tokarex pontony

Silnik TOHATSU 6 KM - Wrocław


KrisMekar

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam silnik Tohatsu 6 KM (4,4KW) 2takt dwa cylindry, silnik z 2003 roku

Wraz z silnikiem linia paliwowa i zrywka.

Stopa krótka S

Cena 2800zł

http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=imgp8332.jpg&res=landing

Silnik jest w bardzo dobrym stanie.

Na jesień zeszłego roku przegląd w serwisie. Spodzina szczelna a zużyty olej nie posiada śladów wody.

Nowe świece. Ciśnienia wzorcowe, pali od przysłowiowego dygniecia.

Używany olej do paliwa to Castrol 2T

Nie jestem handlarzem a sprzedaje to co zużytkuję drugi rok wędkarko a sprzedaję bo przesiadam się na mocniejszy.

Silnik nigdy mnie nie zawiódł i sprawuje się bardzo dobrze.

Po zimie za drugim pociągnięciem zapalił. Z tym silnikiem nie ma widma szarpania się na wodzie 5 min by zapalił. Odpala od pierwszego razu max drugiego.

Odbiór tylko osobisty, ewentualnie za cenę paliwa mogę dowieść do około 100km po wpłaceniu zaliczki.

Przy odbiorze osobistym jest możliwość sprawdzenia silnika na wodzie z moim pontonem. Nie mam beczki

Zamieszczam krótkie filmy jak pracuje silniczek, a na prośbę mogę wykonać szczegółowe zdjęcia i podesłać na maila.

Filmy wykonane telefonem, ale coś widać.

Jeżeli szukasz zadbanego niezawodnego silnika na długie lata to serdecznie polecam.

Masz pytania to pisz, na wszystkie chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
Sprzedam silnik Tohatsu 6 KM (4,4KW) 2takt dwa cylindry, silnik z 2003 roku

Wraz z silnikiem linia paliwowa i zrywka.

Stopa krótka S

Cena 2800zł

http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=imgp8332.jpg&res=landing

Silnik jest w bardzo dobrym stanie.

Na jesień zeszłego roku przegląd w serwisie. Spodzina szczelna a zużyty olej nie posiada śladów wody.

Nowe świece. Ciśnienia wzorcowe, pali od przysłowiowego dygniecia.

Używany olej do paliwa to Castrol 2T

Nie jestem handlarzem a sprzedaje to co zużytkuję drugi rok wędkarko a sprzedaję bo przesiadam się na mocniejszy.

Silnik nigdy mnie nie zawiódł i sprawuje się bardzo dobrze.

Po zimie za drugim pociągnięciem zapalił. Z tym silnikiem nie ma widma szarpania się na wodzie 5 min by zapalił. Odpala od pierwszego razu max drugiego.

Odbiór tylko osobisty, ewentualnie za cenę paliwa mogę dowieść do około 100km po wpłaceniu zaliczki.

Przy odbiorze osobistym jest możliwość sprawdzenia silnika na wodzie z moim pontonem. Nie mam beczki

Zamieszczam krótkie filmy jak pracuje silniczek, a na prośbę mogę wykonać szczegółowe zdjęcia i podesłać na maila.

Filmy wykonane telefonem, ale coś widać.

Jeżeli szukasz zadbanego niezawodnego silnika na długie lata to serdecznie polecam.

Masz pytania to pisz, na wszystkie chętnie odpowiem.

Witam!

Jeżeli aktualne kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.