Skocz do zawartości
tokarex pontony

Podwójna moralność łowców C&R ?


Łukasz789

Rekomendowane odpowiedzi

DAWID napisał:

maryaChi napisał/a:

Wszyscy obstukani na forum patrzą teraz na Dawida

No teraz to się delikatnie mówiąc wkurzyłem.

Wcale się mu nie dziwię bo też bym się wku... Dawid jest starym forumowiczem który bardzo jasno się już nie raz określał ,,NO-KILL"!!! Więc wierz mi Basiu że ludzie tacy jak On nie będą poniekąd ryzykować swojej reputacji dla kilku rybek. Dawid zauważ cytował i sam na siebie palcem nie wskazywał?

Ps: Jak chodzi o Białą to ja przeważnie wędkuję w okolicach Bobowej :lol: Co prawda jakiś specjalnych okazałych kluch tam jeszcze nie połapałem ale generalnie nie narzekam :lol: Jestem w kraju najprawdopodobniej do połowy września :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Basia

noto we wrześniu jesteśmy umówieni :roll: okolice Bobowej to super miejscówki.Masz tam jakieś rekordy?może się wymienimy spostrzeżeniami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid poległeś teraz wiemy jaki jesteś na prawdę."Cicha woda BRZEGI RWIE "

ja obstawiam że autor tematu mówi o Dawidzie.
to wiesz czy obstawiasz? jesli sie okaże niewinny to przeprosisz go? najlepiej kogos obwiniac nie majac zadnego wiarygodnego dowodu-klasa sama w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.