Skocz do zawartości
tokarex pontony

Team Dragon


kamilio

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam wędzisko spiningowe Team Dragon o Cw. 3-14, długości 270 cm i akcji x-fast. Wędka jest prawie nowe a użyta była może z 7 razy. Większość czasu przeleżała w szafie. W razie potrzeby wstawię lub wyślę na miala zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Technops, pokaż mi sklep który jeszcze ma ten stary model sprzedawany przez kolegę. To jest stary model wędki, chyba, że mnie oświecisz i pokażesz że jestem w błędzie. O, przepraszam, znalazłem. Nówka 257 zł!!!!! Nadal uważasz że za używana wędkę, nawet nieważne czy ma rok czy 2 warto dać 199 zł w porównaniu do nowki za 257??? Skoro tak kupuj. A uszczypliwe uwagi zostaw dla siebie. Ja bynajmniej nie mam zamiaru wyśmiewać się teraz z ciebie za niewiedzę. I popatrz sobie po ile te wędki stoja:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest żenująca, więc z mojej strony ostatnie zdanie. Wszystko jest tyle warte, ile ktoś chce za to zapłacić. Miałem juz wiele sprzętu w tym większości Dragona. Wędka jest bardzo dobra i uważam, że warto ja kupić. Tymbardziej, że dzis w sklepie jest ją trudno dostać, bo Dragon nie robi juz tego modelu. Natomiast co do ceny dla mnie jest za wysoka, dla innych może nie, w każdym razie każdy ma swoje zdanie i może je na forum wyrazić, przynajmniej tak myslałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.