Skocz do zawartości
tokarex pontony

kanał warta przy elewatorze "warta"


fix-bud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.Zakładam temat bo warto,ktoś tam łapie czy tylko ja.Byłem wczoraj i złowiłem niezłą krasnopiórkę w ilości 3 szt ,leszczka i okonka.Zostałbym dłużej ale zastał mnie mrok....Są tu bobry i chyba bolki które nieżle tłuką drobnicę....A o sumach nie wspomnę i pykających sandałach na gumę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Pewnie że można,ja zawsze staję koło bramy metalowej.jedziesz od basenu górniczego,skręcasz do cpn neste,ale nie wjeżdzasz do niego jedziesz przez asfaltową droge tak do 80 m ,2 skręt w prawo przed zjazdem na gdańską.Idziesz w prawo przez pokrzywy i jest kanał.Dobre brania są podobno jak zboże sypia,pył leci,podchodzi drobnica a za nia.... wiesz co.Choć ja też fajnie łapałem jak nie sypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Byłem dzisiaj z kolegą od 8 do 9 rano,tylko spin guma ,trok,drop i nic.Potem polecieliśmy na zatokę koło oczyszczalni przy basenie cichym,kilka okonków na trok,po godzinie zawinęliśmy na dąbie elewator.Tam też okonki na dropa i boczny.Po godzinie na koniec pojechaliśmy na parnicę ,tam tylu ludzi jeszcze w tym roku nie widziałem.Ich łupem padał białoryb na spławik,bat,tyczka. My na spin,guma,drop,boczny -zero...Skończyliśmy o 12ej z kilkunastoma okonkami na koncie.

Ale jak ktoś chce płoci połapać to polecam parnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Byłem dzisiaj łowiłem od 14.30 do 18.20 .Metoda drop - shot 90% czasu,wynik 2 zejścia z haka i jeden okoń 27cm , 0.39kg. Chwilę machałem na trok ale po zerwaniu zestawu-zrezygnowałem.Padał śnieg cały czas,ale nie było tak źle jak ktoś jest uparty.Dołączam 2 fotki mojej zdobyczy.Pozdrawiam

adf36987452ce019m.jpg

ff7bc009f8abd315m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj znowu,łapałem od 14 do 17.15. Na początku się skąpałem :oops: ,dobrze że mam zapasowe skarpety neoprenowe to ,mogłem łapać dalej :wink: .dziwne bo gdy w lato stawałem na ten pien to on nie tonął :mrgreen: ,a wszytko przez zaczep,trok gdzieś ugrzązł i chciałem go uratować ale się nie udało :oops: .Po przebraniu skarpet poszedłem w inne miejsce ale z dropem,rybka dragona 2 rzut ,pach branie chwila oporu i poszło :oops: .Nic rzucam dalej ale już nic,zmieniam miejsce na te gdzie wczoraj trafiłem okonia,macham z godzinę i pach siedzi wziął w połowie kanału,ciągnę i gdzieś na 7 metrze odemnie poszedł :oops: ,a to pech e chyba nie za słabo zaciąłem.Macham dalej miejsca nie zmieniam było kilka puknięć,dopiero koło 17ej trach i siedzi,wziął na 15 m od brzegu,po chwili mam go w ręku 47cm i 0,9 kg.Mordka się cieszy,niestety po chwili już musiałem wracać.Na wodach sum sandacz,szczupak ma wymiar ochronny 45 cm,tak więc 1szą wymiarówkę już w tym roku mam :mrgreen: .Pozdrawiam wszystkich upartych.Dołączam 2 fotki.

994c529829153caam.jpg

3c20b17ef7b69c1am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj sam zaatakowałem od 16 do 19 ej,bran mniej,jeden zerwany o 18.25 dokładnie.Trafiłem 2 krąpiki przypadkowo.Łowiłem na dropa ,było znacznie zimniej niż wczoraj,marzła pletka i co chwilę się plątała.Niestety połowa kanału zamarznięta i jutro już raczej nici z łapania :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wreszcie trochę więcej czasu(wcześniej praca potem choroba) i kolejna wyprawa ze spiningiem w tym roku dokładnie 61-sza,towarzystwo mojego 4 letniego syna spowodowało że była to najciekawsza z wypraw w tym roku,2,5 godz machania spinem i 2 stukniecia i jeden rozpiór 25 cm na troka....

Ale nie o ryby tu chodziło,ważniejsze aby syn połknął bakcyla,myślę że już jest zaszczepiony,choć był nieco smutny że on nic nie złowił....

Ale już jest po naszej stronie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dzisiaj też byłem na rybkach,czas 6 do 14,spinning oczywiście.Miejsce to odra pkp Szczecin tak do 7.30 tu zero.Potem siadło dolne do 10.30-zero.Na koniec kanał przy elewatorze warta,tu pod sam koniec 2 bolki na kiju,jeden wyciągnięty.Niestety bolek niewymiarowy.. Rybkę złowiłem dopiero po 7 godz i 45 minutach machania.

Pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.