Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

3 stawy Katowice


SeweciK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam, trzeba dodatkowe opłaty żeby tam łowić? Szukam miejsca żeby posiedzieć przy piwku ze spławikem w katowicach, mowa o wodach pzw. Mam jeszcze jedno pytanie, gdzie w katowicach kupię robaki? :-P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na którym stawie, na jednych wystarczy karta, na innych dopłata a na innych wcale nie wolno łowić, nad każdym wędkarskim jest tablica, nie ma problemu z orientacją.

Najbliżej robaki pewnie są w Kakadu obok Media Markt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kakadu obecnie lipa z robactwem. Lodówka stoi pusta i po białe musiałem gonić do fishing martu. Ale w środku sezonu zawsze się dostanie co potrzeba ;-)

A co do 3 stawów, byłem w czwartek, wędkarz obok wędkarza. Na spławik przy brzegu połowisz, z gruntu mało kto z tego co widziałem miał efekty. Ja na feeder wyciągnąłem ładną płoć i leszcza w ciągu 5 godzin :/

Jak dla mnie to kiepska woda ze względu na latające samoloty, helikoptery, hałasujące samochody z autostrady tuż obok, cały czas ktoś przemyka za plecami, kajaki, motorówki, także co kto lubi, ale jak dla mnie lipa.

W kwestii zarybień to bardzo prawdopodobne że wpuścili.

No i z piwem to bym tam uważał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep znajduje się w obrębie centrum handlowego 3 stawy, widać go z każdego miejsca parkingu.

Z tych trzech stawów to jak narazie łowiłem na Kajakowym. Dojechać tam można na dwa sposoby.

1. Jeśli już odwiedzisz sklep wędkarski to wyjeżdżasz z parkingu przejeżdżając przez dwa ronda w kierunku ulicy Lotnisko i skręcasz w lewo. Zjeżdżasz w dół i w zasadzie po prawej stronie widzisz już stawy, zostawiasz samochód i idziesz ;-)

2. Jadąc autostradą (ul. Murckowska chyba) w kierunku Tychów zjeżdżasz sobie zaraz za stacją Orlen, a równie dobrze możesz zjechać na stację Orlen i przejechać przez jej parking. Wodę zobaczysz od razu po prawej stronie, także pojedziesz już intuicyjnie. Możesz sobie skręcić w dowolną uliczkę w prawo i dojedziesz dosyć blisko wody. Ja jak już zjadę na orlen to jadę niemal do samego końca tą drogą i zostawiam auto na parkingu obok restauracji.

A jeśli jedziesz od Tychów w kierunku Katowic/Sosnowca/Warszawy tą samą drogą, to zjeżdżasz przed stacją Bliska, przejeżdżasz sobie pod autostradą i skręcasz w dowolną stronę. W prawo pojedziesz w stronę wspomnianego Orlenu, w lewo w stronę parkingu obok restaruracji.

Połamania ;-)

Edit:

Ale tak jak mówię, robactwa teraz w Kakadu nie dostaniesz, powiedzieli mi że dopiero czwartek lub piątek coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info, chcemy właśnie tam jutro po południu uderzyć, poszukam nr na internecie i może telefonicznie się dowiem odnośnie robactwa. Oczywiście pochwale się na forum wynikami hehe a tam przy centrum 3 stawy jest też przy a4 jakiś staw, żyje tam coś? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.