Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja juz nie moge tego sluchac - dosc mam tej Ekstraklasy S.A. i PZPNU to co oni wyrabiaja sie w glowie nie miesci!!!!

Ale co by nie bylo jak juz wystartuja te rozgrywki to kibice... i tak przyjda!

Na mecze ligi bez sponsora, na druzyny, ktore handluja wynikami sa degradowane, potem ze wzgledu na paraliz mozgowy osob odpowiadajacych za rozstrzygniecie afer, przywracane sa do rozgrywek, a druzyny, ktore otrzymaly awans z drugiej ligi w zwiazku z aferami, wzmacniaja sie na prawie kazdej pozycji, inwestuja w trenerow itp a nastepnie sa przesuwane z powodow blednych decyzji. No chyba ze uda im sie dobrze sprzedac (Groclin) druzynie ktora bedzie chciala ich kupic (Polonia), TO JEST MAKABRA i osmieszenie, a kazda druzyna marzy o grze w lidze mistrzow lub pucharze uefa!!!

Na szczescie za 2,5 tygodnia rusza BUNDESLIGA gdzie jest w miare normalnie, mecze sa ciekawe, gra kilku Polakow, a tytuly znow zdobedzie moj FC BAYERN MUNCHEN!!!

Jemu i Ekstraklasie zycze jak najlepeij w nadchodzacym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Brawo dla Lecha

!!!

Trzymają chłopaki poziom

Kibice przewyższają o klase wisłe czy tam legie tfu o dwie klasy !

ostatnio mam przyjemnosc ogladac same fajne mecze !

KSZO 5:1 na live

lech 6:0

po drodze wisła z beitarem ;D

Nie jest tak źle u nas z tą piłką jest wielu młodych chłopaków...

Lewandowski zostanie najlepszym zawodnikiem młodego pokolenia na 100% !!! :)

Ok trzeba iść spać bo za 4-5 h pobudka

KOLEJORZ ! ! !

Pozdrawiam Krzyś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś xD, Mnie także Lech zaskoczył przecież Graschoppers to dobra drużyna jednak wygląda na to że Lech jeszcze lepsza :mrgreen: Ale ja bym się tak przedwcześnie nie cieszył z postawy naszych zespołów w europejskich pucharach, w LM na pewno nie będziemy mieli przedstawiciela zresztą zdążyłem się już do tego przyzwyczaić od 1997 :???: W Pucharze UEFA także będzie ciężko Legii która przegrała u siebie z FC Moskwa także pozostaje nam aby nadzieja w Kolejorzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tomku :)

Ale ja o tym doskonale wiem :)

Pisałem tego posta tylko i wylacznie dlatego, że KSZO i LECH mają ,,zgode'' oraz dlatego, że ostatnio bardzo ładne mecze są w TV z udziałem naszych zespołów.

Wisła przegra z barcą to było pewne ale za to bedzie w uefa.

Legia też już zmarnowała swoją szanse, kto słyszał żeby na mecz o puchar uefa w stolicy poszło 4-5 tys. ludzi ( tak przynajmniej to wyglądało ), oczywiście jest szansa jakaś niewielka bo wystarczy wygrać 2:0. Skład legii jaki zobaczyłem wskazywał na wygraną, remis, ale nie na przegraną. Lecz z drugiej strony zremisowali u siebie 2:2 z polonią, która składa sie z 2 zespołów dopiero jakotako ogrywających się.

Długo można by deliberować, ale wydaje mi sie, że coś sie zmienia w tej naszej podwórkowej lidze, jeszcze gdyby nie sędziowie niedorozwinięci to by byla jedną z ciekawszych lig;)

Wisła, Lech, Polonia, Lech, Belchatów, Zabrze fajnieeee...

Pozdro Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK

Oglądałem dwa mecze . Legia - Moskwa , Lech - Grasshopper Zurych.

Pierwsze spotkanie - słaby poziom obu drużyn, nuda , nuda.

Drugie spotkanie - bardzo dobry mecz, nie widziałem słabego ogniwa w Lechu. Moim zdaniem najlepiej grał Peszko :wink: . Lech zrobił bardzo dobre transfery w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice przewyższają o klase wisłe
Krzyś no chyba żartujesz. Tyś oglądał barcelone? Ty słuchałeś dopingu? 50 tys kibiców barcy i tylko 2000 z hakiem Wisły :roll: . I Wiślaków słychac było często lepiej niż katalończyków . Poczekaj aż Wisła skończy budować nowe trybuny ... :twisted: !! Co do wyniku to 6:0 robi wrażenie ale pamiętajmy że to PU a nie LM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
Krzyś no chyba żartujesz. Tyś oglądał barcelone? Ty słuchałeś dopingu? 50 tys kibiców barcy i tylko 2000 z hakiem Wisły :roll: . I Wiślaków słychac było często lepiej niż katalończyków . Poczekaj aż Wisła skończy budować nowe trybuny ... :twisted: !! Co do wyniku to 6:0 robi wrażenie ale pamiętajmy że to PU a nie LM.

Wisła ma największą hołotę w Polsce Holik. Z tym dopingiem na meczu z Barceloną to chyba żartujesz :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
proszę o spokój i powrót do tematu

Cały czas piszemy o piłce , więc nie wiem po co te ostrzeżenie

Nie można wyrazić krytyki na forum ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
nazywanie innych hołotą tylko dlatego, że kibicują innej drużynie to nie krytyka tylko przejaw braku kultury...

Kibicuje ekstraklasie już kilka lat, oglądam wszystkie mecze, więc wiem jak zachowują się kibice poszczególnych drużyn. I nie wyssałem sobie tego z palca.

Sinus robisz niepotrzebne zamieszanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje ekstraklasie już kilka lat, oglądam wszystkie mecze, więc wiem jak zachowują się kibice poszczególnych drużyn. I nie wyssałem sobie tego z palca.

Sinus robisz niepotrzebne zamieszanie....

po prostu nie toleruję uogólniania

bywam sporadycznie na kolejorzu i to że na kilkanaście tysięcy kibiców trafi się nastu pijanych buraków robiących cuda nie upoważnia mnie do napisania że na mecze chodzą pijacy...

ty pisząc o bydle używasz określenia o znaczeniu pejoratywnym w stosunku do wielu wspaniałych osób kibicujących wiśle... też oglądam ekstraklasę i to o kilka lat dłużej niż ty... i nie uważam, żeby moje "lubienie/nielubienie" jakiejkolwiek drużyny uprawniało mnie do obrażania kogokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą ? O no co ty nie powiesz. Bo czytasz Gazete wyborczą i oglądasz tvn . No tak dla GW to w ogóle każdy kibic zwłaszcza ultras to zabójca . A każde dziecko które przyjdzie na młyn wyrośnie na pewno na bandziora i będzie latało z kosą i siekało wszystkich w plecy . Prawda jest taka że Wisła zajmuje sie teraz ultrasowaniem . My malujemy miasto w piękne grafy a "przyjaciele" zza błoń zamiast liznąć na murze coś swojego to niszczą nam . Wisła sie zmienia . A to że raz na czas kilku palantów po % narobi hałasu to zdaża się wszędzie , tylko już tak jest że o Wiśle się mówi a o innych przypadkach nie ...

Bez napinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A każde dziecko które przyjdzie na młyn wyrośnie na pewno na bandziora i będzie latało z kosą i siekało wszystkich w plecy

hehe :P

oj tam ważne, że lech i wisła będzie w puefa w fazie grupowej a nie legia, która znając życie narobi takiego zamieszania w Moskwie, że jeszcze zachęci to ruskich do wystrzelenia jakich rakietek [patrzcie Gruzja] ( pisze tu o pseudo kibolach :P )

Wojowników jest trzech :

KSZO ARECZKA LECH

Moje KSZO wreszcie coś sobą prezentuje i w przyszłym sezonie pierwsza liga :)

Niema Stasiaka, który sprzedawał kazdy mecz ! ! !

Wreszcie ma druzyna potencjał, aż łezka w oku staje jak pomyśle co przeżyliśmy z tym Stasiakiem :(

Pozdrawiam i życze powodzenia każdej polskiej druzynie w rozgrywka międzynarodowych, a szczególnie trzymam kciuki za lecha, arke i wisłe.

Krzyś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w młodych graczach siła

a w Twych słowach prawda, choć nie do końca, bo najlepszą jest wg mnie mieszanka doswiadczenia z młodością, ale cieszy, że mamy młodych zdolnych - oby ich nie zmarnować.

A WKS 4:0 też pięknie,

Szkoda mi tylko Bayernu Monachium, ktory grajac z Dortmundem od 20 min. w dziesięciu - po głupim zachowaniu kapitana v. Bommela tylko zremisował 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - Forza Wisła!!!! Dziś Wiślacy pokazali to na co ich stać . A mogło być jeszcze więcej .

Wisla to dziady kture nie umia grac.
buahahaha Widać że za lechem ..... :lol::lol::lol:
Wisłe Kraków wstyd Polaków
Chyba dumę!! Doping gwiezdny . Gra 1 klasa!! A lech to co - ...... Oj jakbym chciał aby Wisła sie z poznaniakami spotkała w UEFA... Już niedługo zgotujemy wam piekło na Reymonta !!

:!: :!: :!:WISŁA KRAKÓW - DUMA POLAKÓW:!: :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.