Skocz do zawartości
tokarex pontony

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

ok ok :D ja tam trzymam się moich wyników :D ......... ale nadal mnie nurtuje jedna rzecz :D czemu LECHA sponsoruje WARKA :D

Panowie z Poznania może wiecie coś więcej o tym kuriozum :D bo ja nie wiem czy LECHA sie napić czy może zainwestować w WARKĘ ? :lol:

Pozdro xD

Dziś musi byc wreszcie pozytywny dzień dla polskiej piłki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak narazie nie jest źle

właśnie że jest źle.... chłopaki nie wytrzymująnapięcia i biegają trochębez sęsu... mam nadzieję, że jak Franz sięna nich wydrze w przerwie to się wezmą w garść :!:

austria gra po prostu słabo i tylko lech nie potrafi narzucić swego stylu gry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cóż. 2:1 Lech i 2:1 Wisła . W obu meczach sędzia kapeć jak podeszwa....

A Szpakowski to już na emerytke powinien zawitać bo myli sie raz po raz, a Boguskiego za to że przez 3/4 meczu mówł BoguCki powinien przeprosić . Za 2 tygodnie sie wszystko okaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK

Wczoraj Lech zagrał bardzo słabo. Składu po zwycięskim meczu się nie zmienia. Niestety Smuda musiał wszystko przekręcic i poprzestawiał obronę, Peszko na ławie. Widać , że Lechowi nie szło przez pierwszą połowę , to dlaczego Smuda nie robił zmian ? 60, 70, 80 i wchodzi Peszko. Trochę za późno. A tego Wilka po co wstawiał na samą końcówkę? Bronił wyniku ? :roll: O Kotorowskim to nie ma co gadać, co dośrodkowanie w pole karne to mi przechodzą dreszcze :mad: fatalnie gra na przedpolu. Sędzia też popełnił kilka błędów, ale nie można mówić , że to niesprawiedliwy wynik. Mam nadzieję , że na Bułgarskiej będzie tak jak powinno. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Sinus dobrze napisał Lech nie potrafił narzucić swojego stylu gry, nie wiem naprawdę jak to się stało..., zapowiadane było przed meczem, że z wolnych są naprawdę nieźli Ci z Austrii, a Lechici jak na złość kosili ich w takich miejscach z których można idealnie wrzucić piłe, mecz był naprawdę fatalny pod względem widowiska, nie potrafili ani jedni ani drudzy zrobić jakiej kolwiek akcji nie opartej na faulu, Bosacki wprowadzał zamieszanie, Kotorowski to wogóle nie umie łapać górnych piłek a jak piąstkował to pod nogi tych cieniasów z Wiednia... najśmieszniejsze było to jak ten okonti cały czas wygrywał główkowe pojedynki i jak nasi tylko byli na połowie przeciwnika to się nastawiali na podanie do tyłu, nikt im zresztą do przodu nie wychodził. Sędzia to wogóle jakiś z kosmosu :D karny to ja do tej pory nie wiem za co... jakieś faule co minute gwizdał, czerwonej kartki nie dał za takie coś, powinien się skonsultować z technicznym albo bocznymi a nie sugerował się chyba kapitanem Austrii... zresztą liniowi nie lepsi byli ;D auty z 3 to powinny być w druga stronę no porostu żal.pl, nie ma to jak bezstronność i obiektywizm dzisiejszych sędziów... ;)

Przy bułgarskiej to musi być z 3:0 albo z 5:0.

Wisła grała bez zarzutu to tyle na ten temat, szkoda tylko ze nie udało im się zremisować, Skorża jednak umie ładnie pokierować drużyną, tylko indywidualne błędy zaważyły, że stracili bramki.

Pozdro Krzyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła grała bez zarzutu to tyle na ten temat, szkoda tylko ze nie udało im się zremisować, Skorża jednak umie ładnie pokierować drużyną,

smuda też umie, więc teksty pt.

Niestety Smuda musiał wszystko przekręcic i poprzestawiał obronę, Peszko na ławie. Widać , że Lechowi nie szło przez pierwszą połowę , to dlaczego Smuda nie robił zmian ?

mnie po prostu śmieszą... każdy zna się na trenerce najlepiej, tylko dziwne jest to że ostatnimi czasy największe sukcesy odnoszą kluby z angli, gdzie szkoleniowców nie zmienia się po kilkanaście -kilkadziesiąt lat i nikt im się ze swymi mądrościami nie ładuje do szatni :!:

smuda na bank miał wszystko dobrze ułożone tylko piłkarze spartolili i nie potrafili realizować taktyki, ale wiadomo najłatwiej zwalić wszystko na trenera :???:

wisła grała wczoraj naprawdę efektownie - na poziomi europejskim - szkoda tylko że mało efektywnie... niestety jest tak że zawsze się zespól dopasowuje do przeciwnika i w londynie był piękny szybki i widowiskowy mecz a w wiedniu szarpana kopanina :???:

mam nadzieję, że w ciągu 2 nadchodzących tygodni smuda i sztab wbiją chłopakom do głowy że są lepsi i na bułgarskiej wyjdąna murawę pewni siebie a nie przestraszeni na miękkich nogach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
mnie po prostu śmieszą... każdy zna się na trenerce najlepiej, tylko dziwne jest to że ostatnimi czasy największe sukcesy odnoszą kluby z angli, gdzie szkoleniowców nie zmienia się po kilkanaście -kilkadziesiąt lat i nikt im się ze swymi mądrościami nie ładuje do szatni :!:

smuda na bank miał wszystko dobrze ułożone tylko piłkarze spartolili i nie potrafili realizować taktyki, ale wiadomo najłatwiej zwalić wszystko na trenera :???:

Człowieku co Ty piszesz za głupoty ? Jak zespołowi nie idzie to chyba oczywiste jest , że coś trzeba zmienić - w tym przypadku zmiana zawodników . Po co rasowego stopera , (mam na myśli Bosackiego) wstawiać na skrzydło obrony ?, mało co a dostałby czerwień i wylot z boiska, w tym meczu cały czas faulował, był wolniejszy. Nie widziałeś tego ? :shock: jak zawodnikowi nie idzie to trzeba go zmienić. I nie pisz mi tu o taktyce Smudy, bo widze pojęcia nie masz. :???:

gdzie szkoleniowców nie zmienia się po kilkanaście -kilkadziesiąt lat i nikt im się ze swymi mądrościami nie ładuje do szatni :!:

Oglądasz mecze ligi angielskiej ? Bo ja tak i tam zmiany po 45 min gry są na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie pisz mi tu o taktyce Smudy, bo widze pojęcia nie masz. :???:

nie na przy takim argumencie to ja wysiadam... :lol:

oczywiści ty jako trener praktyk (ewentualnie absolwent szkoły trenerskiej) znasz siędużo lepiej...

Oglądasz mecze ligi angielskiej ? Bo ja tak i tam zmiany po 45 min gry są na porządku dziennym.
:roll:

wymiotłeś... słuchaj kadra siatkarzy szuka nowego trenera, złóż podanie , napisz że oglądasz w telewizji ligę światową - ich ten argument również powali i masz etat :lol:

Po co rasowego stopera , (mam na myśli Bosackiego) wstawiać na skrzydło obrony ?

bo z powodu kontuzji nie miał z kogo wybierać...

Też zauważyłem , że nie wiedział jak się ustawić. Przy przekazaniu krycia kompletnie się gubił i zostawał obok akcji :roll:

tego nie neguje, widać, że po kontuzji jeszcze nie wrócił do pełni sił, ale skoro grał znaczy, że zmiennicy byli jeszcze słabsi... chyba że smuda mecz sprzedał (kiedyś w poznaniu ponoć się na tym znali...)

jak zawodnikowi nie idzie to trzeba go zmienić

tylko na kogo :?: poza tym w jeśli idzie o obronę kotorowski był dla mnie największą porażką, nie dość że nie wiedział co ma zrobićprzy dośrodkowaniach to jeszcze nie umiał sobie obrońców ustawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK

sinus obracasz kota ogonem , żadnych argumentów nie masz. Nie miał kogo postawić na obronie ? , a Wilk ? Piszesz , że Bosacki nie wrócił do formy, chyba Ci się pomieszało, to jest jeden z najlepszych stoperów naszej ligi i w poprzednich meczach grał bardzo dobrze. Teraz po przestawieniu go na skrzydło grał jak "drewniak"- wnioski chyba umiesz wyciągać :roll: I proszę , nie pisz mi że jak wstawił taki skład to na obecną chwilę najlepszy skład. Jak nie masz jakiś sensownych argumentów to nie pisz , bo "babole robisz". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Wilk to lewy pomocnik, owszem w Krakowie sobie poradził- może i teraz tak by było :wink:

Ale z drugiej strony to Smuda widzi ich na treningu i zna ich charaktery - może na tyle by wiedzieć że Wilk na obronie w meczu o wyższej presji nie dałby rady?.

To on decyduje o składzie - przerał - trudno, odrobi w rewanżu :mrgreen:

Wczoraj grali słabiutko, ale liczę na pełen stadion i na Ciebie również DareczeK :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz jakiś sensownych argumentów to nie pisz

w tym sęk że twoje argumenty i moje są taki same "moim zdaniem..." nic więcej.

I proszę , nie pisz mi że jak wstawił taki skład to na obecną chwilę najlepszy skład.

to wyjaśnij co masz na myśli bo nie rozumiem :shock: trener rozliczany z wyników, który za wyeliminowanie austrii ma obiecaną premię wystawia skład gorszy niż może dlaczego albo jest debilem, albo sprzedał maecz albo nie wiem... napisz co ty uważasz bo naprawdę jestem ciekaw. co do formy poszczególnych graczy w tym rezerwowych to nikt nie ma lepszej wiedzy niż trener który prowadzi drużynę i widzi ich na treningach, więc wyjaśnij mi skąd wiesz lepiej niż smuda kto z piłkarzy kolejorza w jakiej jest formie :?: trenujesz z lechem, masz tajnych wysłanników w drużynie, kosmici ci podpowiadają :???::lol: bo nie rozumiem...

Piszesz , że Bosacki nie wrócił do formy, chyba Ci się pomieszało, to jest jeden z najlepszych stoperów naszej ligi i w poprzednich meczach grał bardzo dobrze. Teraz po przestawieniu go na skrzydło grał jak "drewniak"- wnioski chyba umiesz wyciągać :roll:

w poprzednich meczach przed kontuzją na kadrze...

wczoraj był tak powolny że i na środku by grał dokładnie tak samo - Okotie kręcił całą obroną więc i na środku bosy by nie błyszczał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal mnie nurtuje jedna rzecz :D czemu LECHA sponsoruje WARKA :D

musisz zerknąć (zaczerpnąć) do (ze) źródła to zrozumiesz...

Lech Poznań nie jest sponsorowany przez WARKE!!!

TYLKO PRZEZ KOMPANIE PIWOWARSKA Właściciela grupy Lech Browary Wielkopolski, którą jest również właścicielem marki LECH, a ze Lech (piwo) ma jak na dzień dzisiejszy zajebista pozycje na rynku oraz marketingowo jest promowane w innym segmencie rynku niż branża sportowa (kiedyś już tam był pamiętacie hasło LECH PREMIUM SPORT...) :) bo ten segment (sport) jest od kilkunastu miesiecy przeznaczony dla WARKI, a dlaczego??? otoz odpowiedz jest prosta -

Lech to piwo segmentu premium (w Polsce) w którego skład wchodzi również m. in. ZYWIEC (piwo nie grupa) oraz TYSKIE (należące do tej samej firmy co Lech), wiec aby wywindować Lecha ponad Żywca (do marki rangi Heineken i Carlsberg) promuje sie go w trochę inny sposób, bardziej niszowo niż piwo, które ma zastąpić Lecha w segmencie sport - czyli piwo WARKA, tak aby wyrwać trochę rynku GRUPIE ZYWIEC oraz marce ŻYWIEC a Warkę - takie sobie piwko wywindować do poziomu TYSKIEGO I ZYWCA.

Mam nadzieje ze w miare jasno sie wyraziłem, jeśli nie to proszę o pytania na PW lub o założenie innego tematu

Wyklad zatytułowany "strategie marketingowe na rynku piwa w Polsce" zaprezentował prof. dr hab. patbaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Warkę - takie sobie piwko wywindować do poziomu TYSKIEGO I ZYWCA.

Mam nadzieje ze w miare jasno sie wyraziłem, jeśli nie to proszę o pytania na PW lub o założenie innego tematu

jak najbardziej jasno :razz:

Ale od siebie musze dodać że wolę łyk zimnej WARKI niż skrzyneczkę zmrożonego LECHA :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.