Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam nadzieje ze w miare jasno sie wyraziłem,

wywód logiczny i przejrzysty niestety kompletnie nietrafiony.... bo WARKA jest w "gupy żywiec" http://www.warka.com.pl/home.htm

a nie kompani piwowarskiej do której należy lech, żubr, tyskie, dębowe, redd's i kilka innych

http://www.kp.pl/pl/static/index.html

i jeszcze jedno tyskie nie jest w segmencie premium - wg twojego opisu - bo sponsoruje "behauera" i chyba wisłę kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywód logiczny i przejrzysty niestety kompletnie nietrafiony

masz 100% racje, bylem prawie pewien ze warka nalezy do KP i tak sie mi to jakos poukladalo, potwierdziels fakt ze jesli nie jest sie czegos pewnym w 100% nie nalezy tego przedstawiac szerszej publice, :oops:

Prosze wiec o skasowanie problematycznego postu, poprawie sie - postaram sie dowiedziec rzetelniej to sprawdze i wtedy zaprezentuje a trutuly prof. dr hab. juz sobie odebralem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu Lech nie dał na bramke świeżego Turine który dotychczas grał tylko raz na meczu nieszczesnego pucharu ekstraklasy przegranego 3:1. Caly stadion (procz mnie) krzyczal Krzysztof Kotorowski a przecież Turina nie miał szans wybronić żadnego z tamtych strzałów. A Bosy na skrzydle bo Henriquez ma kontuzje na 2 miesiące. Fakt Smuda mógł wcześniej wstawić Peszko i Wilka a nie na ostatnią chwile. Kotor zauważyłem że coraz częściej popełnia błedy starość nie radośc NIECH WSTAWIĄ IVANA TURINĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wiec o skasowanie problematycznego postu, poprawie sie - postaram sie dowiedziec rzetelniej to sprawdze i wtedy zaprezentuje a trutuly prof. dr hab. juz sobie odebralem

nie kasuję bo spowoduje to, że w postach będzie dziura....

i nie przejmuj się, też w pierwszej chwili byłem pewien że warka to kp, ale sprawdzając się zdziwiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
to wyjaśnij co masz na myśli bo nie rozumiem :shock: trener rozliczany z wyników, który za wyeliminowanie austrii ma obiecaną premię wystawia skład gorszy niż może dlaczego albo jest debilem, albo sprzedał maecz albo nie wiem... napisz co ty uważasz bo naprawdę jestem ciekaw. co do formy poszczególnych graczy w tym rezerwowych to nikt nie ma lepszej wiedzy niż trener który prowadzi drużynę i widzi ich na treningach, więc wyjaśnij mi skąd wiesz lepiej niż smuda kto z piłkarzy kolejorza w jakiej jest formie :?: trenujesz z lechem, masz tajnych wysłanników w drużynie, kosmici ci podpowiadają :???::lol: bo nie rozumiem...

Uśmiałem się do łez :mrgreen: Z tego wynika , że Smuda nie robi błędów :lol: . Każdy trener robi błędy, a Smudzie zdarza się to bardzo często. Nie trzeba być kosmitą żeby stwierdzić , że Peszko jest w dobrej formie.

Powiedz mi dlaczego Smuda wstawił Wilka na koniec meczu ? przy wyniku 2:1 ? Napisz że to było dobre posunięcie , bo chce się pośmiać z Ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika , że Smuda nie robi błędów :lol: .

tego nie powiedziałem, po prostu rozwala mnie twoja pewność siebie krótkie uzasdadnienie:

Frnciszek Smuda:

- starz trenerski: 25lat

- zdobytych tytułów mistrza polski: 3

- awans z widzewem łódź do ligi mistrzów

- prowadził 18 klubów w 4 krajach

- jest cenionym w polsce i zagranicą fachowcem

- ukończone kursy trenerskie

- prowadzi treningi lech i ma wgląd w wynik aktualne badań (w tym wydolnościowych) piłkarzy

DareczeK,

- ogląda mecze w telewizji

- chodzi na mecze na bułgarką

:lol::lol::grin:

ośmieszasz się chłopie z każdą chwilą coraz bardziej :???:

najpewniej nie masz zielonego pojęcia o trenerce (ja na pewno go nie mam), a strugasz eksperta wystawiając się na kpiny, chyba że jesteś zawodowym trenerem to przeproszę i oddam ci pokłon

tyle ode mnie - bo każdy twój kolejny post w którym stwierdzisz, że lepiej od smudy wiesz co należało zrobić skomentować można krótkim BUHAHAHA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka do postu o sponsorze Lecha:

1. grupa Zywiec jest soponsorem strategicznym KKS Lech od 2006r., ale dopiero po wygasnieciu kontraktu z REMES mogla umiescic znak firmowy na koszulkach pilkarzy (remes jest nadal sponsorem ale na innych warunkach)

2. Kompania Piwowarska wlasciciel marki Lech przez kilka miesiecy zwodzila wladze klubu KKS Lech Poznannowym kontraktem, chciala wspomagac nie tylko pilke nozna, ale i zuzel i koszykowke. Prezes KKS Lech Poznan p. Kadziński podpisalporozumienie z Grupą Żywiec i zaznaczyl, ze kategorycznie zakancza współprace z Kompanią Piwowarską. Ta dotychczas pomagała Lechowi, ale nie w takim wymiarze, jaki życzyliby sobie szefowie klubu.

3. Nowy sponsor nie ma zamiaru ingerować w barwy strojów Lecha (kolorem Warki jest czerwień) ani dodawać żadnych członów do nazwy klubu. - "Wiemy, że to świętości. Będziemy jednak bardzo mocno obecni na stadionie w Poznaniu. Mam na myśli aktywny sponsoring, a zatem nie tylko billboardy i banery. Chcemy zachęcić mieszkańców Poznania i całej Wielkopolski, by przychodzili na stadion i oglądali na nim dobre widowiska sportowe - mówi Borowiak czlonek zarzadu Grupy Zywiec.

A wiec jak napisalem ponizej postu z blednym wywodem, ktorego napisanie poszlo mi jak z platka pomimo niezgodnosci (swoja droga sam dziwie sie jaki mi fajny wywod wyszedl i jak latwo z nieprawdy zrobic prawde nawet o tym nie wiedzac), ze

jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze

Do napisania postu wykorzystalem materialy zrodlowe z gazety wyborczej oraz forum lecha poznan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

= ]

dzięki za wyłożenie mi całej prawdy o lechu w lechu oraz warce w lechu ;) a raczej o grupie żywiec w lechu ! :D

Ale namieszane WOW :F

Jak nie wiadomo o co kaman to kaman o kesz ;) ehhh :) wymiatają, żeby do takiego stopnia kasa sie liczyla to ja bym nie pomyslal ;) ale to tylko ''... POLSKA system samowolka, cel to forsa...'' jak to pewien raper ,,odśpiewał''

Jutro za to KSZO po zmianie trenera rozjedzie WIGRY Suwałki mam nadzieje, że piłkarze umieją pływać :lol:

Pozdrawiam Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
tego nie powiedziałem, po prostu rozwala mnie twoja pewność siebie krótkie uzasdadnienie:

Frnciszek Smuda:

- starz trenerski: 25lat

- zdobytych tytułów mistrza polski: 3

- awans z widzewem łódź do ligi mistrzów

- prowadził 18 klubów w 4 krajach

- jest cenionym w polsce i zagranicą fachowcem

- ukończone kursy trenerskie

- prowadzi treningi lech i ma wgląd w wynik aktualne badań (w tym wydolnościowych) piłkarzy

DareczeK,

- ogląda mecze w telewizji

- chodzi na mecze na bułgarką

:lol: :lol: :grin:

ośmieszasz się chłopie z każdą chwilą coraz bardziej :???:

najpewniej nie masz zielonego pojęcia o trenerce (ja na pewno go nie mam), a strugasz eksperta wystawiając się na kpiny, chyba że jesteś zawodowym trenerem to przeproszę i oddam ci pokłon

tyle ode mnie - bo każdy twój kolejny post w którym stwierdzisz, że lepiej od smudy wiesz co należało zrobić skomentować można krótkim BUHAHAHA :lol:

Człowieku umiesz czytać ? :roll: Zadałem Ci proste pytania , a Ty nie umiesz odpowiedzieć ? Weź człowieku nie odpisuj już bo z tobą nie można podyskutować PANIE MODERATORZE od siedmiu boleści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpisuj już bo z tobą nie można podyskutować

przedstawiam swoją argumentację- na tym polega dyskusja, a ty nie potrafiąc nic sęsownego napisać zaczynasz osobiste wycieczki... po raz kolejny się ośmieszasz chłoptasiu :!:

a co do twoich pytań to na nie odpowiedziałem, przeczytaj mój post jeszcze raz może więcej - na prawdę czytanie ze zrozumieniem nie jest trudne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK

Nie dasz za wygraną , choć twoim jedynym argumentem jest to że Smuda zna się lepiej. Żałosny jesteś i nie będę się z tobą wdawał w potyczki słowne "szczeniaku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosny jesteś

widzisz problem w tym że póki co to ty w tej (i nie tylko tej dyskusji) gdy brakuje ci argumentów znaczy najdalej po 2 postach zaczynasz pisać, że ktoś jest żałosny... co dowodzi tylko i wyłącznie tego że jesteś cienki i nie potrafisz uzasadniaćswych opini...

mało tego zachowujesz się jak rasowy gówniaż wpisując określenia typu

"szczeniaku"
czy
PANIE MODERATORZE od siedmiu boleści.
dowodzisz tym swojej niedojrzałości i głupoty... gdy brak argumentów zakrzyczeć...
twoim jedynym argumentem jest to że Smuda zna się lepiej

ode mnie czy ciebie na pewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby do takiego stopnia kasa sie liczyla to ja bym nie pomyslal

grupa zywiec placila od 2006 r 3mln za sezon z mozliwoscia zmiany do 4 mln, teraz pewnie byla renegocjacja i placa jeszcze wiecej a KP chciala dac 2-2.5 mln za sezon

patbaj, widzę, że się przejąłeś

moje slowa to nie wiatr... :)

gratuluję dociekliwości.

dziekuje bardzo, ja Tobie sinus, gratuluje spostrzegawczosci i blyskawicznej analizy zamieszczanych tresci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
zachowujesz się jak rasowy gówniaż wpisując określenia typu

DareczeK napisał/a:

"szczeniaku"

to była odpowiedź na :

po raz kolejny się ośmieszasz chłoptasiu :!:

i kto tu się zachowuje jak gówniarz ? kto nie ma argumentów ? kto obraża ? kto nei umie odpowiedzieć na zadane mu pytania ? kto odwraca kota ogonem ?zapewne ja :lol: wysiadam przy tobie "chłoptasiu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie ma argumentów ?

przeczytaj moje posty raz jeszcze, jeżeli nie pomoże sprawdź co to jest argument, przeczytaj swoje posty raz jeszcze i porównaj to co piszesz z definicją argumentacji...

jeżeli zrozumiesz i napiszesz cokolwiek sęsownego możemy podyskutować jeżeli nie zrozumiesz to rzeczywiście szkoda czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończcie chłopaki :D :D :D to temat o piłce nożnej, wasze 5-10 ostatnich postów to jedno wielkie przekrzykiwanie się, jesteście z tego samego miasta umówcie się na piwo albo soczek i obgadajcie tą sprawę... :)

Piłkarze KSZO potrafią dobrze pływać (chyba każdy ma patenty żeglarskie) na tych Wigrach, żadne szkwały im nie straszne :D wygrali z wiceliderem 1:0 Wigry Suwałki ( 2 liga wschodnia :P ) bramkę strzelił wychowanek Krystian Kanarski

Pozdrawiam Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłoptasiu
"szczeniaku".

gówniaż

przecież każdy z was dobrze życzy Kolejorzowi ,napewno Smuda też się stara i nie jest złym trenerem ,nie zawsze się wygrywa, Austria Wieden to nie Khazar Lankaran ,jeszcze przy tym popełniacie błedy ort. typu sęsownego, gówniaż ogarnijcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat odblokowany, wiec pytanie:

Jak podoblala sie wam ostatnia kolejka ekstraklasy???

Cieszy mnie niezmiernie wygrana WKSU, wszyscy znawcy stawiali na gornika lub na remis a tu niespodzianka i beniaminek jest chyba na 3 miejscu w tabeli!!!

Lech skromnie ale skutecznie, wisla pokazala swoje, a Polonia Groclin Warszawa idzie jak przecinak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.