Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lech grał całkiem nieźle tylko brakuje im umiejętności wykańczania akcji . Jak dla mnie ten mecz powinien sie skończyć 4:0 . Ciesze się bardzo że Śląsk rośnie w siłe . Craxa powinna sie zastanowić czy ona chce grać w extraklasie . Wisła zrobiła co swoje . Kibice Jagi pokazali że mają bardzo ładny głośny doping . Jaga Jaga Jaga Jagielonia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To często reguła - która potwierdzają częste wyjątki , mam nadzieje że Śląsk i Lechia zmieszczą się w pierwszej 7 :wink: realne to jest ale trudne do zrealizowania . :roll:

P.S : Robal. Nie żebym coś do tego miał ale mnie ciekawi czemu sie chwalisz takimi rzeczami np . że masz karnet a bilety są za tyle i tyle ? Ja sie jakoś taki sprawami nie obnosze . Chcesz tym coś udowodnić , że jesteś elo-ziomek bo chodzisz i kibicujesz ? Bez napinki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często tak jest, że beniaminki przez pierwszą rundę zajmują bardzo wysokie miejsca a w rundzie wiosennej coś się zmienia i spadają w tabeli...

zgadzam sie z Toba w 100%, obserwuja BUNDESLIGE w tamtym sezonie KSC (beniaminek z Karlsruhe) po rundzie jesiennej mial chyba 5 miejsce w tabeli! po wiosennej spadl w okolice 10-12 miejsca, ale pogonil paru faworytow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co tak temat ucichł?

Holik piszę tylko że dużo się oszczędza mając karnet nie wiem jak u Was.

Dzis ważny mecz nie moge już usiedzieć na miejscu dla przypomnienia 18.15 TVP 2 uważam że Fritzli pokonamy. A i nie skomentuję tego co się dzieje w pzpn-ie, kibice bodajże Łks Łomża dobrze to przedstawili w jednym z transparentów. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( no i po Wiśle, była spora szansa no ale wyszło jak zwykle. Szkoda tego samobója jak nie wiem co :( niestety Głowacki słynie z takich bramek ;/ ;/ ;/

Sędzia to jakiś był sparaliżowany. No nic mam nadzieje, że LECH pokaże 100% swoich możliwości oby tylko byli skuteczni ! ! ! dodatkowo mają 12 piłkarza w postaci blisko 30tys publiczności bo jak mniemam to tyle będzie ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego ciśnienia na meczu nie miałem... odkąd pamiętam . Tyle sytuacji sędzia *** . Niewiem co mam mówić :cry: Na nic zdarte gardła na nic dopingowanie że od samego krzyku lampy sie trzęsły na trybunie , na nic mobilizowanie grajków .... jutro mam spr. z matmy i chyba porozrywam kartke na strzępy . W przyszłym sezonie grupa L.M A Lechowi gratuluje zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LECH zasłużył na fazę grupową

w 150%

piekny mecz!!!

chyba ladniejszego w tym sezonie nie widzialem w zadnej lidze.

Lech eksplodowal jak dynamit z minuty na minute. szkoda tylko ze sedzia sie nie popisal, ale nawet to nie przeszkodzilo.

Serdeczne gratulacje dla calej druzyny i wszystkich kibicow Lecha Poznan,

a wszystko to dzieki WKS'owi SLASK WROCLAW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia to powinien targnąć się na życie po obejrzeniu powtórki z tego meczu, albo zrezygnować z sędziowania, no chyba ze będzie sędziował 5 ligę cypryjską :lol:

Mam takie ciśnienie przez niego, że masakra, ale na szczęście jutro ostatni wypoczynek w tym roku nad wodą tj. Wisłą.

Murawski uratował swoją ocenę bo pewnie wszyscy by się na nim wyżyli za przegraną, zresztą wg. mnie grał o 2 klasy niżej niż większość.

Arboleda dał z siebie wszystko, Lewandowski pokazał, że puka już do drzwi reprezentacji.

Pozdrowienia od kibica KSZO dla kibiców LECHA

Krzyś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie motorem napedowym lecha byl duet Arboleda Peszko.

Peszko jest o klase lepszy od Blaszczykowskiego czy Krzynowka i powinien dostac plac w 1 skladzie w reprezentacji.

ten gosc ganial jak wariat po calym boisku, prawa strona to 70% akcji ofensywnych Lecha.

Slabo zagral Wojtkowiak, szczegolnie w koncowce brakowalo mu sil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszko jest o klase lepszy od Krzynowka

prawda

Peszko jest o klase lepszy od Blaszczykowskiego

g... prawda - moim zdaniem nie ma porównania, jeszcze wiele musi się peszko nauczyć

Slabo zagral Wojtkowiak

i tu się nie zgodzę po jego stronie było o wiele mniejsze zagrożenie ze strony austrii niż po stronie wilka, ale to tylko moja opinia

szczegolnie w koncowce brakowalo mu sil.

wynika to moim zdaniem z tego, że jako jedyny obrońca regularnie biegał do ofensywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszko jest o klase lepszy od Blaszczykowskiego

g... prawda - moim zdaniem nie ma porównania, jeszcze wiele musi się peszko nauczyć

porownaji Blaszykowskiego gdy mial tyle lat co Peszko teraz, dodaj wystepy w zagranicznej lidze i reprezentacji i pomnoz przez potencjal Peszki = Peszko o dwie klasy lepszy od Blaszczykowskiego po ok. pol roku, choc i teraz jest lepszy!

- moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice w obu meczach na europejskim poziomie. Stadiony też powoli stają się europejskie. Pozostało jeszcze dorobić się europejskich piłkarzy :mrgreen:

Szkoda Wisły, ale nie mieli pomysłu na rywala. Dobrze, że Lech wygrał- należy się tym świetnym kibicom. :cool: Ale z optymizmem nie przesadzajmy. Austria to bardzo przeciętna drużyna a miała nie mniej sytuacji niż Lech.

Lewandowski i Murawski byli wszędzie. Peszko dobry, ale bez przesady z zachwytami. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był napis: Kiedy puszczam Bąka mówie Jacek :lol: :lol:

wyjaśnij proszę co masz na myśli... "to" było zabawne :?: pouczające :?: jakieś inne :?:

było to moim zdaniem infantylne i żenujące, podobnie jak zachowanie "kibiców" w sheratonie, którzy swym wyczynem mogli lecha na kilka sezonów z pucharów wykopać. na takich ludzi określenie idioci jest zdecydowanie najłagodniejsze jaki mi do głowy przychodzi...

Skoro grał dla Lecha to dlaczego się tak agresywnie zachowywał wobec Rengifo czy Bandrowskiego w pierwszym meczu :???:

bo to jest jego praca - nie wierz, że jakikolwiek piłkarz gra dla kibiców czy "ukochanego klubu" - takich nie ma... każdy gra dla pieniędzy i pozostaje tylko kwestia ceny... bąk gra teraz dla austrii i na murawie nie ma sentymentów-profesjonalna piłka. agresja na boisku też nie powinna dziwić - piłkarze skaczą sobie do oczu, tak było jest i będzie... sam bąk w wywiadzie powiedział, że zasłużył na czerwoną kartkę - a że sędzie nie widział to sam się z boiska nie wyrzuci :wink: tylę że to było w czasie meczu więc próby jakiegoś odgrywania się czy temu podobne rzeczy są żałosne - emocjonuje się tym garstka kibiców, a piłkarze już dawno o tym zapomnieli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.