Skocz do zawartości
tokarex pontony

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

nie wierz, że jakikolwiek piłkarz gra dla kibiców czy "ukochanego klubu" - takich nie ma..
np Paolo Maldini całe życie w jednym klubie AC MILAN.Wychowanek tego klubu.

Kibice jak kibice wiele zrobią dla swoich barw klubowych, ale najważniejsze jest to ze mamy polski zespól w dalszych rozgrywkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

podobnie jak zachowanie "kibiców" w sheratonie, którzy swym wyczynem mogli lecha na kilka sezonów z pucharów wykopać.

Sinus byles tam :?:

Jesli nie to prosze nie komentuj :lol:

Wierz lub nie ale teraz jest moda wsrod pismakow na zrobienie afery z byle czego bo to lepiej sie czyta wsrod ludzi i na to jest popyt :twisted:

Zastanawiajace jest tylko to ze w tym czasie przebywal delegat FIFA ktory sprawdzal przygotowanie Poznania pod wzgledem bezpieczenstwa do organizowania EURO 2012

Dlaczego jakos nikt nie zglosil mu tego "incydentu"?

Jak myslicie kierownictwo Austri Wieden by odpuscilo jesli Baka by chcieli pobic?

Byla by afera :cool:

Czasami warto sie zastanowic i samemu ocenic a nie slepo wierzyc pismakom :roll:

Gratulacje dla Lecha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinus byles tam :?:

nie było mnie tam, a ty byłeś :wink: może masz rację, że to sztucznie nadmuchana afera - "polali go sokiem", ale jeżeli jest w tym choćby ziarno prawdy - to debilem jest ten kto to zrobił - nie wolno dać pretakstu UEFA czy FIFA, bo cały wysiłek piłkarzy pójdzie na marne, a ostatnio huligańskie wybryki są karane baardzo dotkilwie

np Paolo Maldini całe życie w jednym klubie AC MILAN.Wychowanek tego klubu.

i na prawdę wierzysz, że gdyby inny klub (chelsea, mc, czy real) zaproponowali mu podwojenie czy potrojenie zarobków by nie odszedł :?: jak napisałem to ich zawód więc jest tylko kwestia ceny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinus nie bylem :wink:

Ale patrze na to obiektywnie :cool:

http://sport.onet.pl/0,1248712,1837489,wiadomosc.html

zrodlo: PAP

http://sport.onet.pl/0,1248712,1837260,wiadomosc.html

zrodlo: "Super Express/DB /13:30" :lol::lol::lol:

Hmmm cos mi sie nie chce wierzyc aby gadali z Bakiem no ale przeciez oni razem z Faktem i innymi tego typu gazetami nawet UFO widuja wiec wszystko jest mozliwe :wink::lol:

Sinus nie wszystko w sporcie jest kwestia ceny

Kibucuje takiej druzynie ktora w wiekszosci sklada sie z wychowankow :cool: a radzi sobie powiedzial bym przywoicie :wink::twisted:

Duzo zalezy od silnej woli i porzadnego zarzadzania klubem

U nas niestety to drugie czesto bywa katastrofa

Tak czy siak po latach posuchy mamy jakis klub w pucharach dalej :cool:

Chociaz patrzac kto gra w lidze mistrzow to nadal poziom naszej kopanej to zenada :roll:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale patrze na to obiektywnie :cool:

i tego się trzymaj ;)

Wierz lub nie ale teraz jest moda wsrod pismakow na zrobienie afery z byle czego bo to lepiej sie czyta wsrod ludzi i na to jest popyt :twisted:

Masz rację

Cieszę się, że wreszcie jakiś polski klub przeszedł do fazy grupowej, kiedyś najczęściej odpadali w końcowych fazach elim. [Wisła]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus, a skąd ty wiesz co piłkarze mają w sercach. Wytłumacz mi dlaczego jesteś tak pewny tego że NA PEWNO by odeszli że na pewno żaden piłkarz nie ma w sercu swojego klubu ?? Ciekawe skąd w tobie taka pewnośc.... dla mnie nie uzasadniona .

Co do pismaków : NIE MA w Polsce prawdziwego dziennikarza sportowego .

Wyróżniają się w temacie " wszędzie kibole polska kibole karać wszystkich którzy chodzą na stadiony" dziennikarze jakże "szanownego" tvn- u i jakże mądrej i kochanej Gazety Wyborczej. Jeśli ich " dziennikarz sportowy" nie będzie najeżdżał choć raz na rok na kibiców(kiboli!!) to chyba go wywalają..... Eh szkoda mówić co sie teraz dzieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus, a skąd ty wiesz co piłkarze mają w sercach.
Sinus a czy myślisz ze taki piłkarz jak Maldini nie miał takich propozycyj?

nie chodzi o to co ma w sercu tylko o to co ma w kontrakcie...Holik, piłkarz gra do wieku lat 30-35 i musi odłożyć na emeryturę i leczenie... zrozum piłkarz to zawód jak każdy inny... i jak wszędzie są jakieś względy lojalnościowe itp. ale nikt nie chodzi do pracy dla przyjemności tylko zarabiać pieniądze. piłkarze najczęściej mają swój ukochany klub, do którego chcą wrócić, w nim zakończyć karierę itd. ale nie zmienia to tego, że zarabiją swoją grą...

co do propozycji dla maldiniego to nie maiał propozycji zarobków x2 w stosunku do tego co płacił mu milan, tak są piłkarze symbole drużyn nie na sprzedaż - tyle, że grają w klubach zdolnych im płacić tyle ile chcą... żaden polski klub nie ma startu... powiedzcie mi panowie gdzie znajdziecie takich idealistów, którzy wybiorą grę za 10000 miesięcznie w "swoim" klubie, zamiast zarobków 10000 tygodniowo za granicą....

Ale patrze na to obiektywnie :cool:

przemek :roll: jeżeli wyrażasz swoje zdanie i piszesz, że jesteś obiektywny :roll: napisz asertywny i nie we wszystko wierzący...

co nie znaczy, że się nie zgadzam - pewnie dorobili historyjkę... nie zmienia to jednak mojego zdania w kwestii takich zachowań :!:

Sinus nie wszystko w sporcie jest kwestia ceny

Kibucuje takiej druzynie ktora w wiekszosci sklada sie z wychowankow :cool: a radzi sobie powiedzial bym przywoicie :wink::twisted:

i powiedz przemek ilu z piłkarzy wychowanków twojej drużyny zostało by w niej gdyby ktoś zaproponował im dużo lepsze zarobki w innym klubie :?::?:

też mam swoje symatie i antypatie wśród klubów krajowych i zagranicznych, ale oczywiste dla mnie jest że piłkarz to ZAWÓD - gra dla tego kto mu płaci, nie ma w tym nic zdrożnego i niewłaściwego

NIE MA w Polsce prawdziwego dziennikarza sportowego

powiedz mi więc młody przyjacielu jakie cechy ma prawdziwy dziennikarz sportowy :?: bo nie bardzo wiem o co tobie chodzi

co do tego piłkarza jestem idealistą.

też tak mam jest del piero w juve, casillas i raul w realu i kilku-kilkunastu innych, ale wiem że nie odeszli bo grali w bogatych klubach... brutalne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ma być obiektywny - ma pisać to co tak naprawde myśli , to co ma mądrego do powiedzenia , wnioskowanie którego uczył się na studiach a nie głupoty . Ma pisać od siebie a nie starać sie na tyle ile mu zapłacą i co mu każą napisać . Zresztą wystarczy poczytać te wszystkie pseudo felietony wypowiedzi dziennikarzy sportowych te nędzne blogi podpuszczanych na kase marionetek medialnych . Myśle że w twoim wieku dobrze powinieneś to zrozumieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ma być obiektywny
Ma pisać od siebie

zdecyduj się obiektywny czy subiektywny :?:

co do reszty twojego posta, to zgadzam siętylko z tym że mało jest komentatorów którzy piszątylko o dziedzinie na której się znają, większość jest i od jazdy figurowej i od piłki nożnej i pływania synchronicznego, a jak ktoś jest od wszystkiego... ale to co piszą - mówią dziennikarze sportowi szczególnie młodszego pokolenia nie jest w moim odczuciu takie złe, brakuje im warsztatu ale nie jest najgorzej więc nie wiem co powoduje twoje negatywne emocje i odczucia...

Myśle że w twoim wieku dobrze powinieneś to zrozumieć ...

cóż właśnie w "moim wieku" najczęściej jest się o wiele bardziej powściągliwym, więcej myśli mniej robi... po prostu nie ma się już "młodych gorących głów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinus nie wszystko w sporcie jest kwestia ceny

Kibucuje takiej druzynie ktora w wiekszosci sklada sie z wychowankow :cool: a radzi sobie powiedzial bym przywoicie :wink::twisted:

i powiedz przemek ilu z piłkarzy wychowanków twojej drużyny zostało by w niej gdyby ktoś zaproponował im dużo lepsze zarobki w innym klubie :?::?:

też mam swoje symatie i antypatie wśród klubów krajowych i zagranicznych, ale oczywiste dla mnie jest że piłkarz to ZAWÓD - gra dla tego kto mu płaci, nie ma w tym nic zdrożnego i niewłaściwego

Sinus a gdzie ja napisalem ze to klub pilkarski :wink:

W kazdym badz razie klub chylil sie ku upadkowi a mimo wszystko zawodnicy czekali na to co sie wydarzy choc kazdy mial po kilka propozycji :cool:

Jednak nie zawsze kasa jest najwazniejsza :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinus - pisząc że maja pisać od siebie miałem na myśli żeby po prostu nie pisali za pieniądze znaczy tego co im ich przełożeni podsuną pod nos :wink:

widzisz i znowu dochodzimy do tego, że dziennikarz sportowy to też zawód i też musi zarabiać pieniądze... a co do tego co komu przełożeni podsuwająpod nos to dość śmiał teoria, chyba że masz jakieś wtyki... skąd wiesz, że nie piszą tego co myślątylko to co kazano im napisać :?: i o kim konkretnie mówisz :?:

przyjmij młody kolego jedną radę - nie uogólniaj, bo wrzucanie wszystkich do jednego wora jest niesłuszne i niesprawiedliwe. przedstawiając zarzuty formułuj je do konkretnych osób, bo za określeniem "wszyscy" najczęściej kryją się plotki pomówienia, a w rezultacie okzuje się że "wszyscy"=nikt... :roll:

Jednak nie zawsze kasa jest najwazniejsza :wink:

chyba mnie przemek nie zrozumiałeś... a co do twoich zawodników nadal uważam, że jest to kwestia ceny.... (chyba, że mowa o drużynie amatorskiej, gdzie sport to pasja i hobby, a nie sposób zarabiania na życie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby Polski może za dużo - ale na pewno mam oczekiwania wobec tego spodkania . Nie wiem jak wasi piłkarze ale ja po takim sukcesie to bym jeszcze jeden meczyk sobie zagrał dla rozluźnienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Derby Polski Lech Poznań - Legia Warszawa

cos mi sie wydaje, ze sie kolega zagalopowal i to baaardzo daleko.

Derby Polski jak mi sie wydaje od od kilku lat Wisla-Legia

i Lech jeszcze bedzie musial popracowac, zdobyc co najmniej tytul mistrza Polski i Puchar wygrac zeby zastapic jeden z tych klubow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje, ze sie kolega zagalopowal i to baaardzo daleko

to samo powiem tobiepatbaj, :wink:

nigdy wisła -legia nie generują wielkich emocji....

dawniej polskie grand derby to maecze widzew-legia, teraz legia-lech. a określenie derby polski dość powszechnie pojawia sięw mediach, bo żadnym spotkaniom w polsce nie toważyszą takie emocje jak L-L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecze gdy Widzew zdobywał mistrzostwo i pokonywał Legię 3:2 i 2:1 w Warszawie to po prostu klasyki

Może jestem już za stary, ale dla mnie klasyki (nie umniejszając rangi tym wymienionym powyżej) to Legia - Górnik Zabrze. Ale to naprawdę dawne dobre czasy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale to naprawdę dawne dobre czasy :cool:

Nie sprzedawane mecze, zdrowa rywalizacja, bez afer w PZPN i chuliganów na stadionach...

bboobb to były czasy, dawno temu w odległej galaktyce... :wink: i to już chyba nie powróci :evil:

Jak dla mnie polska liga z całą otoczką tzw "działaczy" zeszła poniżej poziomu, wykończono pewne kluby, młodzież nie ma gdzie grać, nie szkoli się nowych kadr a piłkarzom zależy tylko na tym aby błysnąć i być zauważonym przez łowców z dobrych zagranicznych klubów, dramat i żenada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem mecz nie porywał.

zgadzam sie, ale az strach pomyslec co by bylo, gdyby Legia miala duza skutecznosc...

Mieli tych akcji sporo, ale wszystko w trybune! moze chcieli ekipie w kotle oczy popodbijac... :wink:

swoja droga Wisla tez bez rewelacji, ale Kasperczak musial odmienic los swojej nowo objetej druzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.