Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feedery Shimano


Nooki

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Przy zakupie zwróć uwagę z jakiego materialu jest szczytowka,bo weglowa o niebo lepiej pokazuje to co dzieje sie pod woda

Marewel nie wprowadzaj człowieka w błąd - szklane są o wiele czulsze.

Ja mam podobne odczucia co do Shimano. Feedery tej firmy i owszem są ładne, ale akcja paraboliczna nie jest tym co pasuje do tego typu wędziska. Mój pierwszy feeder był parabolikiem i traciłem sporo ryb, przez miękki, utrudniający zacięcie dolnik.

Sam rozglądam się za feederem i chyba kupię Kongera Imperial Pro Sport Feeder albo coś z Mikado. Czekam na tegoroczne nowości może pokaże się coś godnego uwagi.

Ostatnio moją uwagę zwrócił też Jaxon XT Pro New Generation Feeder, ale jeszcze nie miałem go w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem jak pokazują brania szczytówki węglowe w Dragonie - zapewne zależy to od ich grubości czy wykonania...podobnie jest ze szczytówkami szklanymi mogą być "miętsze" i "twardsze", natomiast odnośnie materiału włókno szklane jest elastyczniejsze oraz czulsze.

Odnośnie pokazywania brań istotne jest wiele czynników...nie tylko materiał, ale także rozmieszczenie przelotek na szczytówce, "linka" jaką się posługujemy podczas wędkowania czy sama odległość łowienia...

Jeżeli posiadasz Jaxona XT Pro New Generation Feeder to napisz coś więcej o tym kiju, oczywiście jeżeli to nie problem. Interesuje mnie akcja, jakość wykonania omotek, długość dolnika, ciężar wyrzutowy, który uwydatnia najlepiej zalety wędziska oraz jego właściwości rzutowe. Jakim wędziskiem łowisz - 360 czy 390 cm? Używałeś przy tym kiju plecionki?

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Posiadam dwa feedery shimano beast master ,wersję light i medium ,chciałbym poznać wasze opinie na temat tych kijków.Łowię nimi dopiero jeden sezon
Skoro posiadasz i łowisz ,to raczej my cięlibyśmy poznać opinie o nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam dwa feedery shimano beast master ,wersję light i medium ,chciałbym poznać wasze opinie na temat tych kijków.Łowię nimi dopiero jeden sezon.

Ja miałem brać tego 11' ale po bojach ze sklepem w końcu go nie kupiłem.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.