Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Śniardwy - nowa mapa


Darp

Rekomendowane odpowiedzi

Na począku witam wszystkich miłośników wędkarstwa.

Ja jestem z wodą związany od zawsze, choć przyznam że wędkarstwo po pływaniu było pierwsze. Czyli wędkuję, żegluję, nurkuję, jeszcze kilka rzeczy... a także pracuję czasami na wodzie i pod.

Z tego też powodu chciałbym się pochwalić wynikami mojej 3-miesięcznej pracy na Śniardwach w zeszłym roku.

Nasz zespół wykonał pierwszy w historii profesjonalny pomiar batymetryczny naszego największego zbiornika śródlądowego. Niesamowite dno. Wrzucę kiedyś przykładowe echogramy.

Ponieważ ciężko jest łączyć pracę naukową i komercję dopiero teraz udało się wydać mapę batymetryczną. Są tam także naniesione współrzędne łowisk w uzgodnieniu z Czarkiem K. autorem Mazurskich oceanów. Mapa jest w skali 1:30000. Myślę że w kolejnym wydaniu powinna być bardziej szczegółowa...ale cóż..

Ponieważ jest to pierwsze wydanie, prosiłbym osoby, które będą miały okazję z niej kożystać o opinie.

Pozdrawiam serdecznie

Darp

PS mapę można kupić na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.