Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Przeczyce


krisis

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 954
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzisiaj zlokalizowałem gdzie karpiska łapią na Przeczycach, jest ich grupka około 6 może 7 gdzie ciągną karpie i amury od tygodnia, ale tylko w pasie 50 m lini brzegowej, obok nich siedzą wędkarze i nic nie łapią a tamci jeden za drugim :mrgreen: po prostu, wyczaili ech sondą że ryba niedaleko stoi, zanęcili kilka dni i tam ta ryba zatrzymała się ... istne eldorado :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie nie pisałem gdzie aby nie wzbudzać większego zainteresowania tym miejscem jakie jest ale zresztą cóż mi zależy tym bardziej że dostałem kilka wiadomości na priva gdzie to jest ... łowią karpie zaraz przy tamie, w samy rożku, gdzie nie widać tego miejsca z żadnej drogi :roll: jest tam grupa około 6 "wędkarzy" pierwsza wędka jest wbita równo co do centymetra !! 50m od tamy, a każda następna za nią co 50cm, i tak około 10 czy 12 wędek, jedna za drugą, obozowisko na kilka namiotów ... dzisiaj już "podobno" słabiej ryba brała i mnie ciągli ale tydzień temu a nawet kilka dni temu to istne eldorado było, nie chcę powtarzać nawet co goście z boku opowiadali ... ale tylko w tym ich miejscu ryba brała, gościu siedział dozwolone 10 metrów od nich i przez kilka dni z doskoku ani brania nie miał, jego koszyki w wodzie było od całej tej grupy "wędkarzy" 10 metrów, na to samo rzucał i na taka samą odległość i nie miał brania ... ryba zatrzymała się przy tamie i ani huhu dalej nie żerowała ...

chciałem jeszcze spytać co grozi za wędkowanie bez karty przy sobie ?? bo dzisiaj miałem taką sytuację że zapomniałem zabrać karty ale wędkowałem, bo przetłumaczyłem sobie tak :mrgreen: jadąc samochodem bez prawka przy sobie jak policja złapie to daje mandat ale prawka nie zabiera, więc jak ja mam się wracać kawał drogi po kartę i policzyć paliwo, to myślę że krty mi nie zabiorą, najwyżej dostane karę pieniężną :mrgreen: powiedzcie czy mam rację ?? czy mógłbym nawet kartę stracić przy kontroli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranocka jest o 19nastej krisis:)

wiem o której jest dobranocka bo moje dzieci oglądają hehe ...

dzisiaj rano tez byłem w tym miejscu i efekt jest taki ... wspomniana grupa "wędkarzy" złapała około 10 karpi w godzinach od 6 do 10, pozostali obok całej tej grupy bez brania ... na nocce w tamtych rejonach wyciągneli 3 sandacze, jeden z nich nie wymiarowy ... przy mnie już za widoku mieli pusty odjazd ...

jeżeli szczupaczek nie wierzysz mi że tak rybę ciągną daleko nie masz, podjedź i zobaczysz co się tam dzieje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... po co miałbym cyganić ... o amurach to słyszałem opowieści wędkarzy którzy wędkowali obok że tydzień temu to tak brał amur że "workami" wynosili ... ja tego nie potwierdzam bo akurat nie widziałem żeby złapali amura ale karpi napierdzielili w chu...steczkę ... słyszałem też taki tekst że ... wodę upuszczają i jeszcze skubie ... a jak by nie upuszczali to by była rzeźnia jak kilka dni temu ... kończę ten temat bo brnie do nikąd, my tego nie wytępimy a ja się naraże że będę się bał na Przeczyce jechać ... pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW zarybia po to żebyśmy mieli co łowić.

Jeśli jest tak jak piszecie i ta garstka pseudo wędkarzy nie ma umiaru to już wiem jakie będą posty przez cały następny sezon na temat Przeczyc.

Np:

Siedziałem dwa dni i ani jednego porządnego brania same leszczyki jak żyletki,

gdzie się podziały te wszystkie ryby z zarybienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

zadam zapewne głupie pytanie: czy coś się jeszcze dzieje na Przeczycach? :razz:

...nawiązując do powyższej rozmowy o wędkarzach co ciągną karpie koło tamy - czy możecie sprecyzować, o którą tamę chodzi i z której jej strony?

z góry podziękował za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci koło tamy ciągną non stop w 4 godz 5 karpi złapali,widziałem na własne oczy,siedziałem 10m od nich u mnie nawet nie skubnęło z środy na czwartek byłem.kumpel złapał sandacza na kukurydze he he:) jade tam dzisiaj,podobno nęcą proteiną i peletem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.