Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

DRAGON progress 820 IT - zna ktoś?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam - mam okazję zanabyć w zasadzie nieużywany młynek DRAGON progress 820 IT - odleżał tylko kilka lat w szafce. Nie wiem czy to kołowrotek dedykowany do spinningu ale zapytam moze tutaj.

Znacie ten model, może ma ktoś? Nie mogę za bardzo znaleźć informacji o nim w sieci - 820 to raczej mały będzie ale kołowrotków nigdy za wiele - generalnie lekki spinning to jest to co lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
mam okazję zanabyć w zasadzie nieużywany młynek DRAGON progress 820 IT
Ja bardzo lubię ten model, ma luzy ale bardzo przyjemnie się nim kręci - lekko. Wg mojego wyczucia tylko i wyłącznie do lekkiego spiningu. Ma jedną wadę, co jakiś czas pęka sprężynka kabłąka, warto mieć kilka na zapasie. Można się spodziewać, że będzie pękać co kilka miesięcy a może i częściej przy intensywnym spiningowaniu. O ile się nie mylę sporo lat temu nowe takie kosztowały około 170 złotych.

Poniżej mój kiedyś ulubiony zestaw, właśnie taki kołowrotek plus wędka Jaxon Prestige, jedyna wędka tej firmy, której akcja mi się podobała:

pict0006l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja bardzo lubię ten model, ma luzy ale bardzo przyjemnie się nim kręci - lekko. Wg mojego wyczucia tylko i wyłącznie do lekkiego spiningu. Ma jedną wadę, co jakiś czas pęka sprężynka kabłąka, warto mieć kilka na zapasie. Można się spodziewać, że będzie pękać co kilka miesięcy a może i częściej przy intensywnym spiningowaniu. O ile się nie mylę sporo lat temu nowe takie kosztowały około 170 złotych.

Poniżej mój kiedyś ulubiony zestaw, właśnie taki kołowrotek plus wędka Jaxon Prestige, jedyna wędka tej firmy, której akcja mi się podobała:

Obrazek

witam

dzieki serdeczne za info. Łowię głównie lekkim spinem i do drugiego kijka tez lekkiego którego uzywam raczej sporadycznie draagon bylby jak znalazł. Nie potrzebuje niewiadomo czego, ale jak młynek ma 7 łożysk to czegoż więcej potrzeba ;)

teraz właśnie zobaczyłem zdjęcie - on ma tylny hamulec - w sumie miła odmiana będzie

a nie orientujesz się jak z dokupieniem szpuli do niego i ile mniej więcej wagowo ma ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma tylny hamulec - w sumie miła odmiana będzie

a nie orientujesz się jak z dokupieniem szpuli do niego i ile mniej więcej wagowo ma ?

Jest w miarę lekki, z tego co pamiętam to ok. 280 gr. Aby był lżejszy używałem do spinningu szpul z tworzywa a nie metalu. W zestawie są dwie szpule, jedna z tworzywa a druga z metalu. Jak Ci będzie zależało na jeszcze jednej to będę potrzebował Twój adres. Co do hamulca to nie pracuje idealnie płynnie ale wg mnie jest to akceptowalne, mi nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.