Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędka do jerkowania


liqwidator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z wyborem kija do jerkowania. Słyszałem że to skuteczna odmiana spinningu :P chciałem wypróbować na jesień ale nie wiem na który sie zdecydować. Więc prosze bardziej doświadczonych kolegów o pomoc :P aha i chodzi o jerkowanie z brzegu :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No nie wiem czy jest na tym forum ktoś kto łowi tą metodą.

aha i chodzi o jerkowanie z brzegu

i tu kolejny problem, nie widziałem żeby ktoś jerkował z brzegu do tej pory spotykałem się tylko z połowami z łodzi w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Posiadam kij Team Dragon cw.30-70 z multiplikatorem Shimano Cardiff . Urzywam tego zestawu tylko z łodzi ale nie widzę przeszkód aby jerkować z pomostów i kładek natomiast brodzenie jest nieporozumieniem chociaż jak się ktoś uprze to wszystko można .

John

Ps.Nie musisz odrazu zaczynać od multika natomiast sztywny kij jest nieodzowny bo to nic innego jak szarpanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John, to jakaś pomyłka. Kolega pisze, ze będzie śmigał woblerami!!! A jak sie to robi kijem o min. c.w. 30g :shock: A jak kupi z c.w. 100 do 150 gram, to co? Prawdopodobnie dalej z ręki wyrzuci niz taka pałka :lol:

Dla tego własnie było moje pytanie :cool:

Ale jerki do sarpania są superrrrrrrrrr :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.