Skocz do zawartości
tokarex pontony

Glinianka Fordon do kogo która należy?


Hellmutos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Pytanie może wydawać się banalne:

Wiadomo, że do wód PZW należy Glinianka w Fordonie. Tylko, że o którą to glinianke chodzi?

Jest glinianka niedaleko ul. Rejewskiego (Auchan)

Jest glinianka na ul. Fordońskiej (między Fordońską a Wisłą niedaleko mostu - Park Milenijny)

Która glinianka do kogo należy?

Czy na gliniance na ul. Fordońskiej jest ryba?

I żeby nie zakładać niepotrzebnie kolejnego tematu:

Po dwóch latach przerwy powracam w szeregi PZW Bydgoszcz

Mam pytania co do sezonu 2012 (efekty, jaka ryba itd), jeziora

Kusowo - od dwóch lat już nie łowisko specjalne

Borówno

Trzęsacz

Stawy Luszkowo 1 i 2

Niewieścin jezioro należące do PZW a nie łowisko prywatne.

Ewentualnie jak sie ma sprawa na jeziorach w okolicach Serocka i Świekatowa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

Myślę, że najłatwiej będzie pójść do najbliższego koła i się dowiedzieć jeśli chodzi o te glinianki. A jakie jeziora masz na myśli jeśli chodzi o Serock? Jeśli chodzi o to w samym serocku, to wydusiła się tam trochę ryba i ogólnie tylko multum małych karasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Glinianka przy Rejewskiego jest własnością Miasta, a więc do łowienia na niej wystarczy karta wędkarska. Z kolei glinianka przy ul. Fordońskiej jest własnością PZW i do łowienia na niej musisz mieć opłacone składki na wody nizinne.

Na tej przy Auchan byłem 2 razy, wynik, jeden okoń i płoć, Ogólnie akwen dość ciekawy, podobno jest tak szczupak, okoń, płoć.

Co do tej przy Fordońskiej. Nigdy na niej nie łowiłem, zarybiana jest lub w sumie chyba wypadałoby napisać była karpiem.

Co do w/w jezior to Ci niestety nie pomogę, gdyż w ostatnich 2 latach skupiłem się raczej na wodach płynących (Brda, kanał notecki, kanał bydgoski) + 2/3 wypady na Jezuickie duże. Wyniki mizerne i nie ma zbytnio o czym pisać.

W tym roku bardziej nastawiam się właśnie na wody stałe więc jak coś będzie się działo, będę informował.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.