Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pikink Wędkarski - wasze doświadczenia, pomysły


slawecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam zorganizować piknik wędkarski Mam kilka pomysłów, wiem gdzie pobiegać i z kim zorganizować.

Chciałbym poznać wasze doświadczenia, odczucia jako goście oraz organizatorzy czyli na co zwrócić uwagę, co się podobało a co nie, jakie atrakcje wprowadzić.

Myślę o dużej imprezie organizowanej przez 3 koła wędkarskie, z patronatem władz itp.

Zapraszam do dyskusji i z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam,

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

W planie takiego pikniku możesz zoorganizować towarzyskie zawody wędkarskie, np. o największą rybe. Uczestniczyłem często w takich imprezach, pamiętam na jednej że były fajne zawody spinning kontra mucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planie takiego pikniku możesz zoorganizować towarzyskie zawody wędkarskie, np. o największą rybe. Uczestniczyłem często w takich imprezach, pamiętam na jednej że były fajne zawody spinning kontra mucha.

Dzięki za odpowiedź. Biorąc od uwagę, że wszystkie koła się zaangażują, planuje właśnie takie zawody.

Widziałbym jednak może zawody o mistrza koła(np. po 10 najlepszych z danego koła).

Do tego żeby podszkolić młodzież np.jeden młodzik do każdego seniora do pomocy:-)

Czy to dobry pomysł?

Zastanawiam się bardziej nad atrakcjami dla gości -czyli potrawy z ryb(może jakiś konkurs kulinarny z gotowania), występy, stoiska, konkursy, animatorzy itp.

Może rzut na sucho kto najdalej albo rzut rybą w dal(oczywiście sztuczną) itp.?

Dla najmłodszych sztuczna wędka i rybki -takie zręcznościówki.

Po za tym konkursy, quizy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z imprez były właśnie takie mini zawody z młodzieżą. Wybierali kilku najlepszych wędkarzy i przydzielali po dzieciaku do każdego. Młodzi lowili wtedy swoje pierwsze rybki. Fajnie jak masz jakiegoś muszkarza ze sprzętem, samo pomachanie sznurem muchowym dla dzieci to juz frajda ;) Jeśli chodzi o zawody o mistrza, dobrze jakby odbyły się na żywej rybie, widok krwi i zdechłych ryb pomoze popsuć całą impreze ;) Rzodajesz przed zawodami miarki i znaczki i potwierdzeniem złowienia ryby jest zdjęcie przy tym znaczku. Najlepiej wtedy jak łowi się w parach wtedy druga osoba może potwierdzić również złowienie ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.