Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Które zbiorniki są czyste w okoliacach Szczecina ~50km.


Robert_84

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

"Widzę że tu panuje tylko jeden słuszny nurt ideowy. A nigdy nie jest tak że jak wszyscy mają jedno zdanie to zdanie to jest słuszne. Żegnam bo się nie dogadamy" (autor Robercik)

Panowie jest mi wstyd :oops: Przez "nasz"-"wasz"-"mój" nurt ideowy straciliśmy forumowicza... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Chyba mocno odbiegliśmy od tematu :???: Panowie - bardzo czystym zbiornikiem jest,jezioro Insko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert_84

[shadow=green]uż tylko czekam aż Admin zrobi porządek w temacie, nudzą mnie te prowokacje i język nienawiści. Jak jesteście tacy odważni to biegusiem nad wodę i łapać kłusowników a nie w necie pseudo strażników przyrody i etyki wędkarskiej zgrywać. [/shadow]

Z tym koleszko to powoli przeginasz. Skoro szukasz wody "czystej" to zapewne nie wiesz gdzie leży Cegielinka.

Pojedz tam jak idzie sandacz i zobacz ile jest osob którzy łapią dla mięsa i dla nich wymiar sandacza ma juz 20cm. Sam czy z grupą ludzi nic nie zrobisz. Byłem świadkiem jak Nasze Kochane PSY z KP nr.5 Dąbie przyszli na kontrole. Wiesz jaka była reakcja jak stało ok 25os z tzw. Kosą? taka że palanci pierwsi wpadli do wody. Widzałem to na oczy. Oni są nie tykalni. A takie rozumowania (gdzie jest czysta woda, chcem rybki, kupie olej i mniam) do niczego nie doprowadzi. Nie rozumiesz mentalności ludzi którzy tuż po zarybieniu np Sumem na regalicy jak nigdy bylo z 200os. kazdy łapał a pozniej sie chwalil ze zlapal 20 somow. Tylko do hu*a te ryby nie urosna w jeden sezon. Chroń to co masz pod nosem bo za pare lat z twoich planów zostanie Ość. Przemyśl sobie co piszesz na forum, my staramy sie to chronić łapać wypuszczać, sam soobie szkodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedz tam jak idzie sandacz i zobacz ile jest osob którzy łapią dla mięsa i dla nich wymiar sandacza ma juz 20cm. Sam czy z grupą ludzi nic nie zrobisz. Byłem świadkiem jak Nasze Kochane PSY z KP nr.5 Dąbie przyszli na kontrole. Wiesz jaka była reakcja jak stało ok 25os z tzw. Kosą? taka że palanci pierwsi wpadli do wody. Widzałem to na oczy. Oni są nie tykalni.

Jak byłeś świadkiem to trzeba było chwycić komórkę i to nagrać. Poza tym, ja nie wierzę w coś takiego, aż w tak nieudolnych funkcjonariuszy. W takich sytuacjach [jak to się dzieje raz drugi i trzeci] zwykle przyjeżdżają funkcjonariusze w kominiarkach. Jeżeli straż ma to gdzieś to idź z tym do gazety. Ale zrób coś, cokolwiek.

Bo w takim wypadku Ty i Inni zmuszacie takich jak ja [pójdę na ryby raz na dwa miesiące złowię 3 płocie i może jakiegoś małego szczupaka] do wypuszczania ryb do wody. Tym samym jakby dając większą szansę kosiarzom. Zapłacę składki itd. Czyli innymi słowy będę sponsorowała kłusowników. :evil:

Czy to jest tak trudne do ogarnięcia? Nie jestem zwolennikiem wyławiania wszystkiego jak tu niektórzy próbują mi wmówić, ale jeżeli w opcji pierwszej mogę jechać na ryby zlowić kilka sztuk i potem to wypuścić. To od razu wiem że wydam te 200zł na jednodniowy wyjazd nad morze na dorsze.

Sory, ale to co robicie to jest godzenie się na patologię. [nie pozbędziemy się kosiarzy, to może jak sobie odmówimy to będziemy mieli ryby - nie - to tak nie działa]. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przeliczasz na te nędzne 200 zł, do tego masz wielkie wymagania i pouczasz wszystkich. Sprzęt pewnie od wujka pożyczysz ? Czy zażądasz od producenta odpowiednich wyników ?

Zrozum prostą rzecz - nie znajdziesz tutaj uznania dla łowienia ukierunkowanego na pozyskanie białka. Tutaj łowi się dla pasji, dla przebywania wśród przyrody, rybę można zabrać i zjeść, to nie jest zabronione, ale gdy komuś tylko o to chodzi to ogarnia smutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robek :!: Mądre zdania.Robercik84-czytaj,czytaj i wyciągaj wnioski a jak nie zrozumiesz, to czytaj setki razy aż wreszcie załapiesz o co w tym wszystkim chodzi. Zrozum, że w tej naszej pasji nie chodzi, ani o szmal ani o mięcho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.