Skocz do zawartości
tokarex pontony

CORMORAN BULL FIGHTER HD SPIN2,40 10-30g opinie,jaki kręcioł


bartekdgr

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam, widzę mało merytoryki, więc dorzucę swoje 3grosze mam cormorana bullfighter 2.7m cw 10-30 łowiłem nim cały poprzedni sezon, a i w tym trochę. co do wędki jak dla mnie za mocno kluskowata lejąca się jak zarzucę to się szczytówka telepie jak starej k...cycki ale mało spadów za to, a zaliczyłem ok + - 100 szczupaków największy 80cm w styczniu tego roku ale był dosyć ospały :-/ do hejterow łowie w Holandii a tu sezon zamykamy trochę później niż w pl. Ogólnie teraz bym go nie kupił ale na początek może być wytargalem tez na ten kijek kilka ładnych okoni (40, 42 +30cm) wiec na start polecam, zresztą co kto lubi, ja teraz wole bardziej szpadziste kijki (szczupak, sandacz)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach bajera małolacie... dobre jak to w przysłowiu "Przygadał kocioł garnkowi" nie jesteś wcale wiele starszy jak dla mnie dojrzewający małolat.Jak ma chłopak max 1,5 stówki na kija,to doradza się do takiej ceny wiadomo nie będzie to jakaś wysoka klasa,ale nie najgorsza.Zresztą wszystko jest do dupy jeśli ma to ktoś inny bo moje najlepsze,każdy wędkę kupuje pod siebie i on się z nią ma czuć dobrze.Znam przypadki,że byli kolesie ze sprzętem za kilka tyś zł i dziadek z bambusem 30 letnim.Dziadek łowił,a oni się patrzyli.Ich problem polegał na tym że dziadek był miejscowym tubylcem i znał wodę.Dziś mamy wędki na każdą rybę inną (psychologia producentów,aby kupować)problemem nie jest sprzęt tylko coraz mniejsza populacja ryb z powodu presji,jak by ryb było jak kilkadziesiąt lat do tyłu ,to na cwanego sandacza wystarczył by paraboliczny miękki bambus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

jezeli juz to w tym przedziale wiekowym kazdy rok ma znaczenie,powinienes to chyba wiedziec,porownaj sobie 15 a 21 latka,sadzisz ze sa na tym samym etapie dojrzalosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz to w tym przedziale wiekowym kazdy rok ma znaczenie,powinienes to chyba wiedziec,porownaj sobie 15 a 21 latka,sadzisz ze sa na tym samym etapie dojrzalosci?

Nie wszyscy, ale czytając twoje wypowiedzi i patrząc na wcześniejsze sformułowanie o którym raz - nie masz pojęcia, dwa - zaczerpnąłeś z kina, trzy - nie powinieneś go używać to odpowiadając na wcześniejsze pytanie - TAK, zresztą internet to raj dla takich jak ty - można poudawać Gita , cięte riposty, pełen lans bez konsekwencji :grin:

Wracając do tematu.Sednem sprawy jest właśnie odpowiadanie na pytania w taki sposób aby było to pomocne.Kiedy ktoś wymienia kilka modeli spinningu ma 100 % zaraz ktoś zaproponuje jeszcze coś innego bo ma taki i świetnie mu się spisuje.Nie o to chyba chodzi. Wracając do Bull Fightera to demonem szybkości nie jest, ale nie wszyscy takich wędek szukają.Na szczupaka i to z plecionką będzie odpowiedni, w takiej opcji cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Chlopie te twoje mongolskie teorie to mi psuja system,jak narazie to ty udejesz cwaniaczka internetowego plus duszpasterza zbłąkanych dusz,stojącego na straży dobra na tym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego bajzlu jaki tu zrobiliście to nawet nie ma jak wyczyścić bo temat staje się sieczką. :evil:

Namawiam wszystkich na przestrzeganie regulaminu, bo i moderatorowi zima doskwiera i może temu czy owemu zafundować święta "bez prawa głosu" na forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za odp.Mysle ze bull bedzie dobry ,jest troszeczke kluskowaty ale to n a sucho :D zobaczymy jak wyjdzie przy zacieciach i holu rybki :) mysle nad zyłką p-line ktora ma obnizona rozciagliwośc o 40% czyli bede mogł dobrze czuc przynete :0 kolowrotek zaskoczyl mnie naprawde pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Powie ktos cos na temat tej zylki >?

Na temat tej nie wiem uzywam Trabucco T-force Spin a jak chcesz plecionkę to spróbuj moze Power Pro, choć ja preferuję Berkley Nanofil. Mimo złych opini to dobra pletka i co najważniejsze nie powoduje utrudnień w rzutach. Trzeba tylko wiązać ją odpowiednim węzłem bo lubi na byle jakich węzłach pękać i dość szybko się zużywa (mnie wystarcza na miesiąc intensywnego łowienia tylko ). Zreszta sam polowisz i zobaczysz co najbardziej Ci pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kupiłem p-line z mniejszona rozciagliwością o 40% mam nadzieje ze sie spisze i będę mogł komfortowo ,,czuć,,przynętę :Dna spinnie 10-30.a teraz 2 sprawa. Polecacie jakis zesatwik na klenia,okonia(bardziej na tego 1) będę łowił na odrze i baryczy ,lub kilka starorzeczy,odnog +- 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.