Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

sumy grunt okolice szczecina


jedras87

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos polecic dobre miejsce w okolicach Szczecina na suma takiego juz 4+ kg.Slyszalem ze dobry jest jakis most na Podjuchach w okolicach mostu kolejowego moze ktos wie jak tam dojechac i najlepiej na co lapac ? jesli macie inne propozycje dajcie znac.Gzies tam w okolicach pomorzan tez mozna lapac tylko nie wiem jak tam jest z wejsciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Znalazlem miejsce dosc glebokie jak jedzie sie autostrada a6 drugi most w strone Kolbaskowa bede jechalk od strony zdroi przed podjuchami bede skrecal w lewo na autostrade czy orientuje sie ktos gdzie tam mozna zjechac autem i czy zjazd z tej strony jest mozliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Jędras...jeżeli masz na myśli drugi most, lub jego okolice w kierunku Kołbaskowa, a jedziesz samochodem, to raczej jedyna możliwość jest taka, że trzeba dojechać do Siadła Dolnego, tam pozostawić samochód w widocznym miejscu, a resztę drogi (jeżeli chodzi o dojście do mostu) przebyć pieszo. Był tam kiedyś dojazd pod sam most od strony Siodła, ale powstała tam "międzynarodowa" droga rowerowa, która została zabezpieczona zaporami przed wjazdem samochodami. Przyznaję, że pobliże tego mostu potrafi być "zaopatrzone" w solidne sumy :)

Gwoli informacji - rzeka poniżej mostu należy już do PZW, powyżej Spółdzielnia Rybacka "Regalica"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario a powiedz mi czy musze dojechac do samego Siodla Dolnego i jaka jest mniej wiecej odleglosc do przejscia czy ja tam dojde do tego mostu , nie wiem czy trafie jakbys mogl jakos dokladniej wytlumaczyc lub mapke z google walnac z gory dzieki. Jezeli chodzi o samo wedkowanie myslisz ze zasiadka gruntowa z watrobka i peczkiem rosowek lub tez zywcem mogla by przyniesc powodzenie . Boje sie tylko tej przebiezki z gratami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy ten link zadziała http://maps.google.com/ma...7d3dd49470c19a8 zaznaczyłem kiedyś jednemu z kolegów na forum drogę dojazdu do miejsca, gdzie można łódź zwodować na wodę, ale to jest ta sama droga....prawie. Tam gdzie zaczyna się ta niebieska linia, którą namalowałem to jest jednocześnie koniec wiejskiej drogi, czyli skraj Siodła Dolnego. Ja nie jestem w stanie ci odpowiedzieć na pytanie, w którym miejscu i w jaki sposób najlepiej jest się tam zasadzić i czy to akurat jest dobre miejsce na suma. Ja tam jeździłem tylko i wyłącznie na połowy z łodzi na sandacza i to tylko do czasu , kiedy nie zabudowali zjazdów z autostrady barierkami. Ostatni raz byłem tam jakieś dwa lata temu, bo nie było miejsca już żeby się zwodować. Korzystaliśmy jeszcze przez niedługą chwilę z tej zaznaczonej na mapie drogi dojazdu w okolice mostu, ale tak jak napisałem wcześniej, zastawili wjazd betonami przed wjazdem samochodami. Powiem tak, sumy piękne można tam dopaść, ale wiem tylko o tych z łodzi i prawie środka Odry przy filarach, jest tam naprawdę głęboko. Ale byłem tez świadkiem , jak i wędkarze usadowieni w samym Siadle łowiący z gruntu mocowali się z sumami, ale oczywiście przegrywali przeważnie, bo się nastawiali ze sprzętem na leszcze:)...Jak pojedziesz na miejsce to myślę że ci podpowiedzą, gdzie jest najlepiej....:) Mam gdzieś może ze trzy fotki z pobytu na łodzi, gdzie jest widoczna ta część brzegu pod mostem i w okolicy, jeżeli tak cię to interesuje , to mogę przysłać, nic interesującego, ale zawsze jakaś informacja...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spoglądając na mapke wyczaliem miejsce w okolicach Siodła Dolnego calkiem niedaleko tego mostu a mozna tam dojechac samochodem myslicie ze bedzie to dobre miejsce na suma ?? Przynajmniej nie bede musial sie z tobolami gramocic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Odra jest szczodra....:) z tego co wiem pod samym mostem raczej z brzegu nie połowisz, ponieważ miedzy brzegiem a pierwszym filarem jest raczej płytko i mnóstwo zaczepów. Poniżej mostu, aż do samego Siodła brzeg jest raczej podmokły i zarośnięty trzciną. Jak możesz to pokaż te miejsce, które ci się spodobało, to ci postaram się odpowiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała wioska leży tuż nad wodą, ciągnie się wzdłuż brzegu, a budynki od wody oddziela właśnie droga. Jest tam świetne miejsce dla grunciarzy, siedzi się praktycznie blisko swojego samochodu, teren suchy i znacznie wyższy od lustra wody. Bardzo fajne miejscówki tam są, ale ma to jeden minusik... jak się sezon zacznie, to czasami naprawdę ciężko tam było się wcisnąć. Wędkarze chętnie odwiedzają te miejsce, czasami jak przyjeżdżaliśmy tam o 5 rano, to okazywało się, że ludzie zajmowali miejsca już w nocy.....albo w ogóle przyjeżdżali już poprzedniego dnia na nockę. Nie posiadam innych informacji, mogę tylko dodać, że nie jest tam płytko i nurt jest zawsze dosyć silny...koszyczki to przynajmniej 60-80 gram, a i to czasami bywało za mało.... :)

Twoja mapka coś u mnie nie działa... :( Nie wiem, czy ta co umieściłem wcześniej zadziałała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio wlasnie nie działa Twoja mapka . nie wiem czemu wpisz start police meta siadlo dolne i chodzilo mi o pojechanie maksymalnie dokad jest droga oczywiscie w strone mostu na a6.Tak plus minus orientacyjnie moglbys napisac ile m moze byc tam na srodku.Myslisz ze to dobre miejsce na wiekszego suma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.