Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wyprawa Do Sklepu Wędkarskiego!


golman

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek wybieram sie do sklepu wędkarskiego i mam zamiar zrobic większe zakupy na spinning i licze ze złapie większego szczupaka:) Łowie na stawach (przylasek Rusiecki) Moglibyscie mi doradzic co mam kupić??????????????? jakie obrotowki , wahadełka, gumki, zanety na szczupaka , przypony ?? z góry dziekuje!!

AHa mam zamair wrescie złowic szczupaka większego nic 55cm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
AHa mam zamair wrescie złowic szczupaka większego nic 55cm :P

To kup rippery lub woblery min. 15-20 cm, choc i tak nie będzie pewności, czy jakiś 30-to centymetrowy pazerniak sie na niego nie powiesi :lol:

Jedyna rada ... szukaj głębokich górek podwodnych z dala od brzegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje ze łowisz na przylasku ??:):) wiec mozesz mi powiedziec na jakim stawie (jaki numer) jest największa szansa na brania szczupakowe?? oprócz 8 bo nie mam wykupionej ;P a wiem ze na 8 sa bo ostatnio koles przy brzegu miał szczupaka ponad 1metr ale mu zwiał bo był sam i nik nie miał m jak z nim pomóc;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.