Skocz do zawartości
tokarex pontony

jezioro Długie miejscowość Kalejty


Michał77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na tym forum, więc nie wiem czy w dobrym dziale zwracam się do was z tym pytaniem. Chciałbym w przyszły weekend wybrać się na szczzupaki. Tylko nie wiem gdzie, a zależy mi żeby złapać pare sztuk. Zakupiłem sobie echosonde humminbird max 15, nie wiem czy mi w czymś pomoże ale zawsze warto spróbować. Planowałem jechać na jezioro Długie miejscowość Kalejty, ale ostatnio był tam kolega i tylko małe szczupaczki biorą. Sam tam byłem rok temu w sierpniu i też były same małe. Jakie łowisko moglibyście mi polecić, nie jestem doświadczonym wędkarzem, więc obecnie bardziej zależy mi na złapaniu jakiegoś większego okazu nawet na małym prywatnym(komercyjnym) łowisku, niż cieszyć się z okazu złapanego na jakimś dużym jeziorze, wiem że to nie ta sama radość i osiągnięcie, ale na to jeszcze przyjdzie czas.

Znacie jakieś takie łowiska, chciałbym jechać na 3 dni, więc potrzebuje 2 noclegi i nie posiadam własnej łódki. Koszty nie grają większej roli najważniejsze jest żeby pobawić się troche ze szczupakami. Chodzi mi o łowisko, gdzieś w kraju. Mieszkam koło Warszawy więc im bliżej łowisko tym lepiej.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.