Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędka Daiwa Procaster Feeder 3.30-3.90m 100g


Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam sie za jakimś uniwersalnym kijkiem, który może zastąpić zarówno picera jak i lekkiego feedera. Zaciekawiła mnie ta wędka, jej cw. i możliwość zmiany długości. Czy ktoś to to posiada i jest zadowolony, czy może to kij z grupy "do wszystkiego to do d....py"? Cena jaką udało mi się namierzyć to 274 - 322 PLN. Nie mam możliwości obejrzenia tego na żywo, więc bardzo proszę o info. Dodam że poważnym argumentem jest firma - posiadam TD HF 150g. 4.20 i nie mogę mu nic zarzucić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Sam nie posiadam ale sie przymierzałem do posiadania ze 3 razy :) (na miejsce mojego uv 3.30-390 twin feeder -który ma świetną pracę ale przelotki o małej średnicy na dodatek średniej jakości)..fakt to daiwa ale jak to w najniższym segmencie tej firmy bywa z blankami i jakością jest różnie

ale od początku...

-wędka to parabolik, już po wstępnym pomachaniu czuć kiepskie własności rzutowe w górnym cw, sam nie wyobrażam sobie machania już 60siątką z zanętą...

-z 2 egzemplarzy jakie miałem w ręce - jeden miał niecentrycznie gniazdo do tipów

-oba miały korek makabryczny z ogromną ilością szpachli (2x gorszej jakości niż paroletnia daiwa apollo-a to też budżetowy model)

żeby nie było ze tylko minusy widze:

-przelotki o dużej średnicy oczka (pod kątem strzałówki spoko - tylko z 2 strony to nie kij rzutowy)

-lekki i smukły blank

-dolnik długości w sam raz na nierzutowe, operatywne wedzisko (kto machał feederem dragona silver edition z 52cm dolnikiem wie o co chodzi)

-po zdjęciu dopałki - bardzo przyjemny kij (nie mogę się oprzeć wrażeniu ze to kijek na komercje)

tak ogólnie wg mnie na uciągi nawet lekkie się nie nadaje, na stojąca i owszem - fajny kijek do method feedera... pełne ugięcie, skrócony na czyste łowisko , z dopałem na badyle (tylko że tak miekki, że tak czy siak kontrola żadna więc po co) a jeśli używać tylko 3.30 to w tej cenie (no +40zł) jest dużo lepszy windcast 3,30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielke. Czyli trochę warto a trochę nie....jak to zwykle bywa - miało być jaśniej, a teraz jeszcze bardziej sie zastanawiam czy kupić...Jeszcze raz bardzo dziękuję za info. O takie właśnie mi chodziło - konkretny , fachowy opis. ChaoTic - pozdrawiam i połamania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.