Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

Darek 1

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  176
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  10

Darek 1 last won the day on December 19 2018

Darek 1 had the most liked content!

Reputacja

244 Excellent

O Darek 1

 • Urodziny 30.09.1970

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Darek 1

  spining na rzekach dolnośląskich

  Brawo Michał, gratulacje Piotrkowi już składałem....tak mnie podkręciliście, że w tym tygodniu jadę za kropiatymi, ale nie Bóbr bo jeszcze nie wykupiłem Jeleniej. Pozdrawiam wszystkich entuzjastów "zimnej wody".
 2. Darek 1

  spining na rzekach dolnośląskich

  No i wreszcie widać piękny uśmiech szczęśliwego wędkarza. Tak trzymaj!
 3. Darek 1

  spining na rzekach dolnośląskich

  Nooo Piotrek to masz adrenalinę. Gratulacje!
 4. Darek 1

  Bystrzyca

  Koledzy, czy wiecie coś o zmianach przepisów dotyczących połowu ryb na rzece Bystrzyca we Wrocławiu? Zaraz będzie luty i zacznę "czesać" rzeczkę, ale nie chciałbym spotkać się z niemiłym zaskoczeniem podczas kontroli , że czegoś nie wiedziałem bo się zmieniło od 2019 r, choć jak długo tu łowię nigdy nie miałem kontroli, no chyba że brać pod uwagę zdarzenie, gdzie zgłosiłem padłego dzika w wodzie i wtedy przyjechali strażnicy z policją.
 5. Darek 1

  Zasady wędkowania 2019

  Witajcie. Ja zawsze myślałem że chodzi o 50 m od korony wału spiętrzającego wodę, jak widzę grubo się myliłem, bo boczne umocnienia hydrologiczne betonowe też wchodzą w skład całej budowli i dopiero od ich końca należy mierzyć te ustawowe 50 m.
 6. Darek 1

  spining na rzekach dolnośląskich

  Brawo Piotrek!!!! Widzę że Twoje mistrzowskie umiejętności przydają się na każdej rzece. No to połowiłeś, trochę Ci zazdroszczę bo pstrągi to moja ulubiona rybka do połowu. Widać że populacja salmoidów w Bobrze ma się całkiem nieźle, to piękna rzeka, ja łowiłem parę razy ale nigdy z takimi sukcesami, a raz po burzy popłynęła taka zupa że wróciłem na pusto.. Moje miejscówki są powyżej Lwówka, widać że tam jest słabsza populacja kropka.
 7. Darek 1

  Jak było dziś na rybach 2019

  Dawid...piękne rybki, gdzie takie łowisz? u nas we Wrocku też można było zapolować na trotki, ale teraz genialna inżynieria zrobiła na Odrze tamę nie do przebycia dla tej pięknej ryby, oczywiście przepławki albo nie ma albo nie działa. Szkoda bo pięknie się tarła w naszej Bystrzycy.
 8. Darek 1

  Jak było dziś na rybach 2019

  To są przepisy regionalne i dotyczą woj. Mazowieckiego, to jak w Nowo Sądeckim na Dunajcu też są specyficzne przepisy co do przynęt stosowanych w okresie ochronnym potoka, a łowi się w tym czasie głowatkę. Pozdrawiam.
 9. Darek 1

  spining na rzekach dolnośląskich

  Tu parę ciekawszych moich osiągnięć z 2018 r
 10. Darek 1

  Okoń - Liga 2018 haczyk.pl

  Jak mówi regulamin...wszystkie dopływy Odry do Bystrzycy łącznie z Bystrzycą od lutego, a Kaczawa, Wierzbiak, Nysa Szalona, są poniżej. Pozdrawiam Darek i połamania
 11. Darek 1

  Okoń - Liga 2018 haczyk.pl

  Noooo jeszcze Kaczawa- Legnickie i bliżej😉
 12. Darek 1

  Okoń - Liga 2018 haczyk.pl

  Budek....gdzie latasz za kropkami?
 13. Darek 1

  Okoń - Liga 2018 haczyk.pl

  Panowie...gratulacje!!!
 14. Darek 1

  Jak dziś było na rybach - Grudzień 2018

  Tomku w Moszczanicy największe są palie jeziorowe, dochodzą do 80 cm, miałem już okazję spotkać się z tą rybką osobiście, teraz łowił obok mnie facet na muchę i miał dużo lepsze efekty ode mnie, łowił na białego streamera i czarną nimfę, przy mnie wyholował 2 tęczaki grubo ponad 60 i dwie piękne palie. Ryba jest trzeba tylko wiedzieć jak się do niej dobrać, dobrze dopasowana przynęta to podstawa. Pozdrawiam Darek
 15. Darek 1

  Jak dziś było na rybach - Grudzień 2018

  Zaskoczyłeś mnie, że tam jeszcze nie ma lodu. Piękny tęczak! Liczę na 2-3 tygodnie porządnego lodu w styczniu, żeby zapolowac na takie. Tomku przy wypływie z małego stawu z pstrągami hodowlanymi często jest wolna przestrzeń, bo woda ma mocny nurt, dopóki nie przyjdą naprawde duże mrozy Pozdrawiam Darek
×