Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja dwa tyg temu (dostałem od żony :wink: ) wędeczkę na blanku CD Blue Rapid, przelotki SiC Titanium 9',7-28gr. Testowana przez przez parę dni-sprawuje się rewelacyjnie. Teraz tylko trzeba przekonać małżonkę do kolejnego sponsoringu... Kilka innych zdałoby się wymienić. Znacie jakiś niezawodny sposób? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś niezawodny sposób? :wink:

Niestety nie, ja z małżonką nie mam takich problemów :wink:

Jestem w posiadaniu nowych okularów polaryzacyjnych, być może podczas tego weekendu dam radę je przetestować :roll:

Z tego miejsca dziękuję artechowi za pomoc dot. w/w zakupu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio to tylko haczyki LS2210 G nr 10 Gamakatsu,LS1310nr 8 też gamakatsu,żyłka carp&feeder Dragon maxima 0,16mm oraz żyłkę na przypon Dragon soft 0,14mm.

prócz tego paczkę pinek i 2 paczki zanęty stila HPB leszcz arachid

I tak powinni postąpic wszyscy krzesełkowi - taborety i oparcia w kąt :!::wink:
Ciekawe czy jak cię zaczną kolana nap.... to też tak będziesz mówić??

ja np.Jestem niepełnosprawny i bardzo rzadko łowię na spina bo zbyt dużo nie dam rady chodzić.Troszkę mnie to zdanie "dotknęło"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan, myślę że to wcale nie bylo ani napastliwe, ani w złej wierze o czym świadczy emotka :wink: , ot zachęcenie do aktywnosci - bynajmniej doszukiwać się jakichś złośliwości.128706539316771821.jpg

koszyczki 10,15g, oliwki w tej samej gramaturze, zanęta Lorenca Karp sekret, B.Bruda Karp miód, spławiki ołówki 2+1, 3+1, 3+2, 4+2g i trochę pierdółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan, to nie było do Ciebie tylko do mnie ;)Supersobi gamoń jeden usilnie nakręca mnie żebym porzucił spławik i DS na rzecz spina. Robi to z czystej zazdrości i dlatego że do jego pontonu nie mieści się żadne siedzisko, taki krążownik ma ten nasz poławiacz szczupłych :mrgreen:

Supersobi, do Twojej informacji: kupiłem algi, morsy i jeszcze kilka innych blach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan, myślę że to wcale nie bylo ani napastliwe, ani w złej wierze o czym świadczy emotka :wink: , ot zachęcenie do aktywnosci

Zabrzmiało to jak "spinning-jedynie słuszna metoda"ale może faktycznie jestem przewrażliwiony bo według coponiektórych na różnych innych forach łowienie na żywca/grunt jest niesportowe i dla leni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi widze ze ostro wzięłas się za spinning :shock:

No jasne, że tak.... bryle to tylko mały dodatek do moich nowych "gatek", które miałam przyjemność nabyć podczas .... i tu odsyłam do zacnego tematu jak ktoś nie widział :twisted:

I tak powinni postąpic wszyscy krzesełkowi - taborety i oparcia w kąt :!::wink:

Święta prawda, i tu powiem szczerze póki się nie przekonałam to nie wierzyłam (w sumie to się nie chciało), że takich wrażeń i niesamowitych przeżyć można doświadczyć spiningując :wink:

Wracamy do tematu

No a w temacie: nic nie kupiłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

A ja nie musiałem sie fatygować do sklepu nawet :lol: . W "nagrode" za 16 lat życia dostałem : Woblerek kleniowy dorado, salmo takiego samego jakiego ostatnio urwałem , Dragon magnum płoć 2,5kg oraz wreszcie podbierak wyczynowy z Decathlonu :wink: zobaczymy jak sie sprawdzi. Do tego od mamy dostałem coś niecoś kaski na zakupy i obietnice do brata ze dostane jakąś bolonke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaneta jakas karpiowa "starfish" 3kg ciekawe co to bedzie, rurki krotkie do koszyczkow, agrafki i jakies tam pierdoły.

w jednym sklepie macałem asortyment jaxonów z serii crystalis od feedera do spiningu, takie jakies dziwne :???:

skolei kolejny lepiej zaopatrzony dal mi pomacać catanke 2500RA - plynna praca choc troche luzow miala, to sobie odpuscilem a z wedek mialem w lapce shimano alivio feeder 3,66/100g calkiem ciekawy kijek i nawet niezbyt kluskowaty, ogolem niska polka shimano i seria shakespeare MACH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem pudełka na letnią troć

-8x salmo executor

-4x salmo minnow

-4x salmo hornet

-2x rapala countdown i tail dancer

- 6 patyczaków i 15 górali

Wszystkie woblery malowane na pstrąga :lol:

-10x dam effzett predator 2

Zainwestowałem też w odczepiacz grom - koniec urywania po 5 woblerów dziennie :mrgreen:

Do tego plecionka na sandacza P-Line 6,5LB Hi-vis yellow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwa kopyta od Berkley'a hologram 8 cm i pulse shad 8 cm, oraz raczki do troka - Berkley nymph smoke orange, a także zapisałem się na zawody spinningowe (w końcu niejako tyż zakup - wpisowe) o Puchar Prosny, odbędą się 14 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem rzeczy niemalże nieosiągalne w moim rejonie:

-tuba do spławików (co ja się najeździłem) -6zł

-guma do procy (jak wyżej) -11zł, prawie tyle co nowa proca

-żyłeczka przyponowa 0.08 (to już było łatwiej) -4zł

Ale w dalszym ciągu poluję na rureczki igielitowe do spławików na bata.

W niedalekiej przyszłości: siatka na ryby, Mikado Tryton Match 3.90 no i odpowiedni zestaw spławików do odległościówki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przyszło pierwsze do głowy, bo ja z zamiłowania elektronik :cool: , ale nie nadawały się, próbowałem tych żyłek, z których kilka lat temu namiętnie wiązano breloczki, próbowałem rurek termokurczliwych, nawet tej otuliny z niektórych spinaczy biurowych, ale nic się nie nadawało, otulina za krucha, rurka teromurczliwa się nie kurczy do takich rozmiarów, żyłka za duża, a przewód przecinał się o żyłkę, tragedyja :cry: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.