Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

"Małe" zakupy :grin:

Nowy feederek Jaxon Eternum 3.60m c.w.30-80g

085822.jpg

Kręciołek Jaxon Votus, wolny bieg, 8 łożysk itp. :mrgreen:

085846.jpg

085855.jpg

I sygnalizator nowy również Jaxona, będzie pikał :mrgreen:

085909.jpg

Wybaczcie za slabą jakoś zdjęć ale robiłem kamerką internetową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeśli się sprawdzą, na pewno zrobię zapas. Ponoć nie są tak dobre jak stare Siudaki lipowe, ale dalej to czołowa przynęta. Nie widziałem na "moim" odcinku Wisły zbyt wielu boleniarzy, więc mam nadzieję, że nie jest tam (nad)używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostownik (polski… podobno lepszy od MK).
A to się jeszcze okaże. :mrgreen: Tfu, tfu,tfu nie zapeszam :razz:

A ja do tej parszywej pogody co nas katuje kupiłem parasol Zebko 2,5 m z bokami.Jak zacznie lać to lece na trawnik wypróbować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ato tak ładnie się chwalić :oops:

Ostatnio kupiłem dwa krecioły shimano ULTEGA XTB 5500 z przeznaczeniem na ciężki feeder i na karpiowanie. Od żony dostałem na rocznice ślubu DAM QUICK 2000 i do kompletu spina DAIWA SILVERCREEK-RS 2.4m 10-35g.

Jeszcze chciałem do moich ciężkich feederów od shimano , dokupić szczytówki 1 i 2 oz ale taniej mnie wyszło i kupiłem feedera ALIVIO 3.3 m cw.-70g(to tak na wody stojące i kanał żerański) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w Starachowicach, odwiedziłem 3 czy 4 sklepy i jedno co mogę stwierdzić to TANIO i PROFESJONALNIE, w porównaniu do Ostrowca Świętokrzyskiego, dużo wyższa kultura prowadzenia sklepów, asortyment nienajgorszy.

a zakupiłem tu pierdołe tam pierdołe, głównie miałem zamiar się zorientować jak wygląda syt. odnośnie zalewu w wąchocku i rzeki kamiennej.

e2cd6bb904f5d7ffm.jpg

Łapaliście może coś na te przynęty ;P ;P ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie są ok jak pod moje oko :D na spinexa podobnego kiedyś łowiłem.

Ja dziś kupiłem w końcu porządną siatkę, mikado - 15zł, taniutko. Ma chyba 1m długości. Poza tym kotwiczki i oczka do woblerów które jeszcze nie były uzbrojone. No i po ostatnich wypadach nad wodę musiałem zakupić pera obrotówek - 3 dragony, Viper 0, 2x AG 1. Mam nadzieje, ze w końcu złowię jakiegoś klenia... marzy mi sie to już od dłuższego czasu a nic nie wychodzi.

No i postanowiłem zainwestować w fluocarbon, 10m - 8zł, do tego krętliki i agrafki. Biznes opłacalny, 12zł łącznie a mam 10 dobrych przyponów, a fluocarbonu wystarczy na jeszcze kilkadziesiąt kolejnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek przygody z wędkarstwem zakupiłem:

- krzesełko-plecak Cormoran z podpórką

- pokrowiec na dwie wędki (Allegro ale jakis taki do niczego)

- Browning Ambition Match 4,2m c.w.20g

- Browning Ambition Feeder MH 3,6m c.w.120g 3+3

- kołowrotki OKUMA STING RAY (standardowy do feederka i wersje match, narazie takie tanie a później dokupię jakieś inne)

- żyłka TRABUCCO T-FORCE FEEDER 0,18 150m

- żyłka TRABUCCO T-FORCE FEEDER 0,22 150m

- żyłka BROWNING BLACK MAGIC SINKING MATCH 0,18 150m

- żyłka MIKADO UV 0,18 i 0,20 150m

- śruciny YORK „śrut drobny nasyp 60g”

- śruciny „super soft „6” „

- podbierak JAXON ECO 1,75m

- haczyki OWNER z łopatką rozmiar 10, 12, 14, 16

- czapka Browning z daszkiem bordowa

- stopery do żyłek

- rurki antysplątaniowe

- szczypce wedkarskie

- siatka na ryby dł.150cm

- gruntomierze zestaw

- adaptery do wagllerów

- obowiązkowy wypychacz haczyków

- kilka waglerków ( kilka juz mam, przyszło pocztą z konkursu gutkiewicza w gazecie :))

- pudela plastikowe na duperela

- okulary polaryzacyjne

- krętliki w różnych rozmiarach

- podpórki różne rodzaje

- wagę analogową

- koszyki do federa różne

- zanętę wędkarską z allegro, mam nadzieję że będzie coś warta, 9kg

W piątek wreszcie wyczekiwany urlop na kaszubach nad jeziorem Białym, podobno z rybami tam słabo ale co tam nie ryba się liczy a dobrze spędzony czas, mam nadzieję że sie trochę z wszystkim ogarnę w początkowym okresie wędkowania a z czasem się wyrobię i wszystkiego nauczę i przyjdzie czas na kolejny i kolejny sprzęt wędkarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dziś dotarły krzesełka wędkarskie z allegro, zwykłe najprostsze z miejscem na napoj w prawym podlokietniku ;)

Razem z zestawem przyszły też:

- pudełko na gadżety typu ciężarki, wypychacz, haczyki itd.

- 2 sztyce

- latarka czołowa

w planach jeszcze pare gadzetow, typu okuma travertine 55 i jakies dobre wedzisko karpiowo-gruntowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.