Skocz do zawartości
tokarex pontony

Radomka


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam, co do feedera to ciezko cokolwiek ci doradzic, rzeka nie jest gigantycznych rozmiarow jak wiadomo, jest sporo zapór ale ryba tam jest tylko latem, jest jedno z tego co slyszalem dosc rybne miejsce - ujscie Mlecznej do Radomki - stanowiska przed ujsciem w gore Radomki, znajomy wyciagal tam ogromne klenie na rosowki i to nie za pomoca dosc finezyjnej techniki jaka jest feeder tylko na ciezka gruntowke wiec mysle ze mozesz sprobowac, musisz jednak popytac miejscowych jak tam dojechac bo dojazd jest ponoc dosc skomplikowany, sam planuje sie tam w tym roku wybrac w polowie marca, moze wpadnie jakies klenik albo jaz :razz: , drugie miejsce to okolice mostu w Brzózie az do drugiego zakretu, jednak musi byc dosc wysoki stan wody zeby tam polapac, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed rozlewiskiem na pierwszej rzece tzw. młynie jest jeszcze za wczesnie na wedkowanie feederem, rozlewisko polecam na lato na nocke - biora piekne leszcze i czasami karp, co prawda w tamtym roku spuszczali kilka razy wode i byla lipa ale w tym moze sie polapie, co do Rogowej to bylem 2 tygodnie temu, bierze ploc i male leszczyki, tez chyba jeszcze za wczesnie, polecam Radomke za Przytykiem tzw. Zameczek, rozlewisko przed tama, mnostwo ploci i to duzej, a na jesieni braly leszcze takie po 1,5 kg, jednak i na to lowisko jeszcze za wczesnie, okolo polowy marca sie dopiero zacznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis na spacerku od zapory w gore rzeki, miejsc jest duzo i woda ciekawa, myslicie ze warto tam posiedziec ? Ja mysle ze plotki i leszczyki moga tam robic niezla zabawe, a co do Rogowej to slyszalem o tych ploteczkach, jednak chyba wybiore Jedlinsk lub Brzoze. No w ostateczności Rogowa. Co do Jedlinska mysle o pierwszej rzece w gore kilkaset metrow od zapory, co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktora tame ci chodzi?? bo po lewej stronie od trasy e77 sa trzy, na pierwszej rzece jedna, tzw. młyn, na drugiej rzece dwie w tym jedna betonowa, przejdz sie na druga rzeke wlasnie na ta stalowa tamke,blizej trasy, tam jest dosc gleboko, miejsca w krzakach dochodza do 2,5 metra i mase ploci tam bylo...kiedys, teraz nie wiem jak jest, co do pierwszej rzeki, to jesli wejscie na teren stawow bedzie otwarte to okolo kilometra, dwa zakrety przed widłami, tam kumpel lapal w tamtym roku piekne jazie, mimo wszystko sadze ze na Radomke w tej okolicy to jeszcze za wczesnie jest :mad: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tame po lewej stronie , przed Jedlińskiem jadac w strone Wawy od Radomia, przed stawami w Jedlinsku.

Brama jest zamknieta i wjechac nie mozna wiec zostaje mi ta pierwsza rzeka, bylem zobaczylem i miejsca sa ladne, widac ze ludzie siedza bo miejsca przygotowane ladne a i plytko nie jest. Co myslisz o tym miejscu? A druga tama to gdzie i jak dojechac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec masz na mysli pierwsza tame tzw młyn, napisalem o niej troche w porzednim poscie, do trzeciej tamki stalowej dojdziesz (nie dojedziesz) przez brame na tamie pierwszej i prosto przez stawy, pozniej jak dojdziesz do drugiej rzeki w prawo i jakies 300-500 m juz miejsca w krzakach sa, samochod spoko mozesz zostawic przed zapora, tak jak pisalem pierwsza rzeka to dla mnie zdecydowanie za wczesnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos bywa ostatnio na Radomce w okolicach Rogowej ( przed zbiornikiem domaniow ) ? Lub w innych miejscach gdzie mozna polow2ic Płoci a moze i Jaz sie trafi. Prosze o podpwiedzi, z gory serdeczne dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Wybieram się w ramach urlopu w rodzinne strony. Zamierzam połazić trochę za kleniem na wysokości Ryczywołu. W dół w stronę Kłody i w górę w stronę Brzózy. Powracam tam po 9 latach. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tego odcinka? Jakieś efekty? Zamierzam łowić na małe wobki w tym smużaki. Bardzo ta Radomka zarośnięta? Brać wodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ma ktoś może wiedze, jak na Grójcu się łowi o tej porze roku i czy w ogóle jest sens się tam udać :?: ? Słyszałem od wielu osób, wiele różnych opinii. że zrośnięta jest tam Radomka że miejscowi "siatarze" tam cedzą wodę strasznie :mad: , ale i że karpia, leszcza, lina można wyciągnąć..

A jeżeli nie tam, to i tak interesuje mnie odcinek radomki aż do samego ujścia do Wisły.

Most w Brzózie mam obeznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.