Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Samochód na ryby.


miron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę zciemniał : nie mam kasy a chcę kupić brykę i ztuningować ją (przerobić na jeżdżące obozowisko wędkarza)

pamiętajcie tylko tanie bryki (używane bo nowe za drogie)

nie trzeba się trzymać sztywno tematu możecie zapodać tu swoje wizje " jeżdżącego obozowiska wędkarza"

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIECH MOC WYOBRAŻNI BĘDZIE Z WAMI !!!!!!!!!!!!!!

PRZEPRASZAM WYSZŁO OGŁOSZENIE , A NIE O TO MI CHODZI (CHCĘ POZNAĆ WASZE ZDANIE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość bogdan39

Przyjacielu drogi ja zostałem bez auta i potrzebuje punto bez tuningu zeby schronic sie przed deszczem. ma ktos takie na opylenie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże takim

haczykvi2.jpg

Nie bardzo to wędkarski samochód bo na dziurach trzeba uważać, ale bagażnik jest dość duży Cały sprzęt się mieści np. pokrowiec 1,2 metra podbierak na stałej obręczy, duży stołek itd. Ogólnie nie narzekam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże takim
oooo niezle , samochod marzenie (ale nie na ryby)

Na rybki to chcialbym samochod typu wan np.transit(troche duzy ale cos w tym stylu) albo Citroen taki dostawczy. Zeby wszystko sie miescilo , wsrodku oczywiscie wyscielone materacem zeby sie fajnie spalo na dluzszych zasiadkach. Oczywscie lodóweczka , jakies skrytki na reszte gratow. Taki samochod zeby niebylo sie martwic o dach nad glowa , zamiast przyczepy campingowej czy tez namiotu. Przydatny tez zeby pontonu za kazdym razem nie trzeba bylo pompowac :mrgreen: (masakra), tylko wrzucasz i na rybkach tylko wyciagasz i heja.

Niestety dzis jezdze 19 letnia Audi 80 , ale niema co narzekac jeszce nigdy na dolach sie niezawiesila :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie jakie auto na ryby ,odpowiem tak, najlepszym na ryby jaki miałem to był Fiat Dukato Maxi nie było żeby mi się coś nie zmieściło nawet spory ponton nadmuchany wpakowałem w dodatku można materac rozcielić na pace i kimać do woli i tak też czyniłem nad Mietkowem na wyjazdach parodniowych ,ale żeby takie auto utrzymać to albo w totka trafić albo biznes prowadzić ,niestety mus był sprzedać ostał mi się "ogórek" do remontu i to z myślą o wypadach wędkarskich .Reszta bryk poprostu odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

a ja na rybki śmigam fiatem 126p :mrgreen:

nie musze sie martwic ze cos urwie, ze ktos go ukradnie itd itp

a rozne juz miałem z nim przypadki: np. powycierała sie o jego bok krowa :razz: (wyglada teraz jakbym wyladawał nim w rowie :twisted: )

jego zawieszenie pozwala mi bez wiekszych problemów pokonywac nawet olbrzymie dziury!!!

jesli jade sam to zabiore wszystko co potrzebuje (nawet olbrzymiego psa)

co to za przyjemnosc jechac na ryby, pozostawic auto w krzakach i ciagle myslec tylko o tym co sie z nim dzieje :mrgreen:

polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron moja rada jest jedna.

Opel Omega B 2,5tds wersja Kombi. Dizelek pali do 8 litrów (czasami ponosi za bardzo depczę :mrgreen: ). Biorąc pod uwagę ze tankuje tylko ropę od tirowców (2,5pln/litr) jazdaj jest naprawde ekonomiczna. Jesli chodzi o wedkarski tuning to tylko przydałoby się naciągnąć sprężyny, żeby nie było obawy że podczas jazdy po wędkarski bezdrożach gdzieś coś zostawisz :razz: ,ale jesli chodzi o bagażnik.... Wpakujesz chyba wszystko, nawet tesciową na zanętę (w razie wypadu na nocne węgorzowanie :razz: )

Silnik w tych Omegach to słynny TDS od BMW więc nie ma z nim problemów. Najgorsze zdanie ludzie mają o blacharce bo do końca 96 roku omegi nie były cynkowane i to przez to gryzła ją ruda, ale modele z rocznika 97 i nowsze to naprawde fajowe bryczki. No i wygodne jak ta lala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody tylko że kaszlakiem to ja nawet na łowisko oddalone o marne 100 km bym się wolał nie wybierać, zwłaszcza w upał. Weź też pod uwagę że jazda samochodem jest jednak niebezpieczna, a w 126p to nawet przy zderzeniu z rowerzystą można ucierpieć. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bym go też normalnie używał , ale przyjmijmy , że chciałbym mieć samochód który się nie psuje , nikt nie zechce go ukraść (jak zostanie na brzegu kiedy będe pływał), będzie w nim wystarczajaco dużo miejsca do spania(2 osoby) na jakimś materacu (np. po wyjęciu jakichś foteli) i na sprzęt ; musi być tani i niezniszczalny

Ja wiem...takie rzeczy to tylko w Erze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem Ci tyle że lepiej rozejżyj się za autem na kredyt (używanym lub nowym). Jak kupisz coś za 5 tys to potem będziesz nieustannie dokładał bo coś Ci się będzie ciągle psuło - nie ma szans. Nawet jak kupisz corolle w tym przedziale to i tak regularnie będziesz musiał dokładać. No chyba że zrobisz tak jakm młody proponuje i kupisz starego malucha (za 50 zeta chyba już chodzą :mrgreen: ) wtedy możesz w wolnym czasie naprawić go młotkiem :) - więc wyjdzie tanio - ale czy nie lepiej spędzić wolny czas na rybach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.