Skocz do zawartości
tokarex pontony
big_tood

Przylasek Rusiecki

Recommended Posts

przynęty na sandacze   Dragon
14 godzin temu, Spider85-S1 napisał:

Dzięki za wyjaśnienie a  czy warto wydawać te 200 zł. na 8 wykupywał ktoś kiedyś ?

Tak, Wykupywałem, Różnie bywało w większości się nastawiałem na drapieżniki. Najczęściej spining (szczupak, okoń, sandacz bardzo rzadko) Próbowałem nocek na suma, ale poza jednym i to akurat na spining szału nie było (inne po 25 - 30 cm). Tylko ja raczej relaksacyjnie :). Bez szaleństw z nęceniem itp. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parę lat wstecz 8 była fajnym łowiskiem, było sporo ryby, teraz aby coś sensownego złowić trzeba poświęcić trochę czasu. Sytuacja jeszcze się skomplikowała jak został wyłączony z wędkowania brzeg oraz duża część wody przez prywatnego właściciela, akurat były tam jedne z lepszych miejscówek. Drapieżnika też jest mało, praktycznie to samo co na wodzie okręgowej. Jeśli nastawiasz się na białą rybę to lepszym rozwiązaniem będzie 5 i 6 Koła Niepołomice. 

Tu masz mapkę jaka część wody wyłączona jest z wędkowania. Cała zatoka od lewej strony, te dwie długie działki 141/1 i 141/2

P1040030.JPG

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, salto napisał:

Parę lat wstecz 8 była fajnym łowiskiem, było sporo ryby, teraz aby coś sensownego złowić trzeba poświęcić trochę czasu. Sytuacja jeszcze się skomplikowała jak został wyłączony z wędkowania brzeg oraz duża część wody przez prywatnego właściciela, akurat były tam jedne z lepszych miejscówek. Drapieżnika też jest mało, praktycznie to samo co na wodzie okręgowej. Jeśli nastawiasz się na białą rybę to lepszym rozwiązaniem będzie 5 i 6 Koła Niepołomice. 

Tu masz mapkę jaka część wody wyłączona jest z wędkowania. Cała zatoka od lewej strony, te dwie długie działki 141/1 i 141/2

P1040030.JPG

dziękuje to mi wystarczy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, salto napisał:

Tyle dobrze że tylko 1 pójdzie w odstawkę, a swoją drogą jak wyglądają aktualnie stawy na przylasku zamarznięte ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie dzisiaj byłem na przylasku spotkała mnie kontrol z Koła "Piastów" bardzo sympatyczny Pan z Panią  chwile porozmawialiśmy i poinformowali mnie iż w tym roku były zmiany w regulaminie że po złowieniu dziennego "limitu ryb" trzeba się zwinąć się i udostępnić innym stanowiska wiem żę takie coś jest na 8 ale na innych stawach ?? przeglądałem 2 razy regulamin ale nie znalazłem takego zapisu 

rozmawiałem z innymi wędkarzami i nikt nic nie wie też byli zdziwieni  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Spider85-S1 napisał:

Witajcie dzisiaj byłem na przylasku spotkała mnie kontrol z Koła "Piastów" bardzo sympatyczny Pan z Panią  chwile porozmawialiśmy i poinformowali mnie iż w tym roku były zmiany w regulaminie że po złowieniu dziennego "limitu ryb" trzeba się zwinąć się i udostępnić innym stanowiska wiem żę takie coś jest na 8 ale na innych stawach ?? przeglądałem 2 razy regulamin ale nie znalazłem takego zapisu 

rozmawiałem z innymi wędkarzami i nikt nic nie wie też byli zdziwieni  

Paragraf 6 Punkt 1f

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Wszystkich! Chciałem podpytać jak tam sytuacja na Przylasku? Dużo lodu? Topnieje? Może był ktoś z Was ostatnio? 

Chciałoby się poganiać ze spławikiem za jakąś płoteczką...

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach